Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bialy tulipan

Poznań - pomidory koktajlowe

Polecane posty

Gość bialy tulipan

Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie kupię w Poznaniu sadzonki pomidorków koktajlowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały tulipanie! Nie wiem , gdzie kupisz w Poznaniu takie pomidorki, ale mam inna propozycję - a nawet trzy ! Zostały mi nasionka takich pomidorków - czerwonych i żółtych ( te są w kształcie gruszek !) - mogę Ci podesłać. Wyjście drugie - właśnie je pikuję - nie mieszkam co prawda w Poznaniu, ale moje dziecko się tam uczy, więc może je zabrać... Wyjście trzecie - za jakiś czas my sami jedziemy do Poznania na jakies zakupy w sklepie pszczelarskim (?) i możemy te pomidorki zabrać ( mała ma zawsze ciężki plecar) - moglibyśmy sie umówić na dworcu. I co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
Ja na to jak na lato, tylko prosze napisz ile kosztuje u ciebie jedna sadzonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam! Zaraz ile kosztuje... Chętnie pójdę na wymianę barterową! Jakieś ciekawe sadzoneczki może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
Niestety mimo chęci nie mam nic do zaoferowania :( ponieważ dopiero na jesień tego roku posadziłam co nieco... Jestem początkujący ogrodnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
Dlatego pytam po prostu o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratisowo będzie - my Wielkopolanie ;) - musimy sobie pomagać! A ile, moja droga chcesz tych sadzoneczek ? Bo ja prowadze ogrodnictwo \"parapetowe\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
Nie wiem, zadowoli mnie każda ilość, ale raczej nie myślałam żeby więcej niż 15, bo mam ograniczone miejsce na ogródku. A jakie już są duże te sadzonki (cm)? Dopiero będą pikowane, tak? Przepraszam za głupie pytania, amator jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
I na pewno nie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! Słuchaj ! One są strasznie plenne! Na potrzeby sałatkowo - grillowe dla rodziny SPOKOJNIE wystarczą Ci cztery sztuki - po dwie z każdej odmiany! No, może po trzy! Nie mówię tak ze skąpstwa, ale z doświadczenia - to sa odmiany wysokie - zawsze je prowadzę na jeden pęd - mają mnóstwo gron i to baaardzo długich. My po prostu nie przejadalismy swoich - a przecież oprócz nich będziesz zapewne miała inne odmiany o normalnej wielkości owocach. Teraz są maluśkie - niedawno raczyły wyleźć - ale mamy jeszcze czas. Ja swoje sadzę w folii, ale jeśli sadzisz w gruncie, to po zimnej Zośce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
Farmerko, mowilam ze jestem niedoswiadczony, poczatkujacy ogrodnik ;) Ale fakt, pamietam, ze one sa plenne... Ok, po 3 sztuki :) Sadze w gruncie. A kiedy jest zimna Zośka? Moja mama pewnie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
Jesli mozesz to po 3, a jak nie to po 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna Zośka ma imieniny po ostatnim z trzech ogrodników - Pankracy, Serwacy, Bonifacy ( moje młodsze dziecko wymieniało kiedys jeszcze Witkacego - hi, hi!). Około połowy maja ta Zośka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialy_tulipan
Dobra, podaje swoj adres e-mail, umowmy sie mailowo kiedy bedziesz w Poznaniu bialy-tulipan@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×