Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość orientserwis

Pranie Dywanów Pralnia Wysyłkowa

Polecane posty

Gość orientserwis

Posiadasz wartościowy dywan, kilim, gobelin. W twoim miejscu zamieszkania nie ma profesjonalnej pralni dywanów. Zapraszam do Orientserwis.pl - profesjonalna pralnia dywanów wełnianych, perskich, orientalnych. Pralnia działa na terenie Poznań. Wysyłkowo cała Polska. www.orient serwis.pl pranie dywanów warszawa, pranie dywanów kraków, pranie dywanów gdańsk, pralnia wysyłkowa, dywany czyszczenie, pranie dywanów poznań, czyszczenie dywanów kurier pranie dywanów orientalnych czyszczenie dywanów perskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te usługi związanie z praniem dywanów sa super, zwłaszcza przed świętami, w tym roku gdyby nie http://facetoddywanow.pl/ pewnie nie wyrobiłabym się z odświeżeniem całego mieszkania przed przyjazdem rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orientserwis
Nowa usługa dla dywanów zabytkowych z wełny i jedwabiu szczególnie tych barwionych naturalnymi barwnikami. Jest to czyszczenie ręczne za pomocą rozpuszczalników organicznych. https://www.orientserwis.pl Dywan po czyszczeniu pozostaje w niezmiennej formie brak negatywnego działania na włókna dywanu i kolory. polecam Orient Serwis pralnia Dywanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja osobiście polecam Doprania.pl korzystam od lat i zawsze narożnik po wyglada jak nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zdecydowałem się na firmę, która przychodzi do domu i zajmuje się praniem dywanów oraz mebli tapicerowanych. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam skontaktować się z www.facetoddywanow.pl Działają bardzo sprawnie i maja niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Dokładnie, ja również korzystam z takiego rozwiązania, ponieważ wydaje mi się najbardziej praktyczne. Jestem z pod Wrocławia, dlatego korzystam z firmy Luxclen. Pan Sebastian naprawdę jest bardzo dokładny, więc później dzieci spokojnie mogą się bawić na dywanie a ja nie muszę się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×