Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pure.zone

premium-appetite

Polecane posty

Gość pure.zone

Witam, szukam informacji na temat urządzenia "premium-appetite"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co chcesz wiedzieć
a co konkretnie chcesz wiedzieć? myślę, że najlepiej zobaczyć. ja mam to już za sobą... i mimo, że Pani która nam gotowałą szybko zniknęła... zostawiła nam namiastkę tego wieczoru ;-) chcesz coś wiedzieć pytaj - z chęcią odpowiem bo powoli staję się specjalistką od premium appetite :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha a u nas był Pan
tak, u nas był Pan... poczarował... i oczarował o dziwo mojego szanownego małżonka ;-) mam obiadki z głowy... bo teraz mój chłop się lansuje z nowym sprzętem... tanie to nie jest ale podobno ma się zwrócić... a za ten obraz - mąż w kuchni!!! warto! bezcenne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeehhhhe
To jeden z tych badziewi, co naiwnym emerytom wciskają? Bo na to z opisu wygląda, a obiektywnych info na ten temat praktycznie niet, sama reklama i szeptanka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minivictoria
Ja chyba zacznę sprzedawać to urządzenie :) już trzech moich znajomych kupiło z mojego polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszczędny
Dobre urządzenie dla oszczędnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczędny mówisz
no to dla mojego męża... choć po Waszych opisach nie wiem czy mój mąż jednak nie jest zbyt oszczędny... ale swoją drogą fajnie brzmi ta nazwa ;) też bym się umówiła i zobaczyłą ale nie mam stacjonarnego to pewnie mnie nie znajdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszczędny
To zadzwoń do firmy wszystkie namiary masz na www.premium-appetite.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprostsze rozwiązanie
no nieźle... najprostsze rozwiązania bywają kłopotliwe ;-) taki naród. każdy czeka aż go wywołają. a jak dzwonią to zlewa. no chyba, że to szef polecił ;-) ale przecież jak się interesujesz, czytasz, chcesz zobaczyć to zadzwoń i ich zaproś! oszczęny ma zawsze rację ;-) tylko coś czuję, że razem z kolacją i PAnem bądź Panią która ją przyrządzi zaprosisz i sprzęcik ;-) bo ciekawy.... i fajnie jest go mieć po prostu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosna reklama
i tak nikt tego badziewia nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co masz na myśli
każdy sądzi wg siebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromka chleba ze smalcem......
A jak to super urzadzenie wyglada, nigdzie nie ma zadnych zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorowa z makaronem
hm... moim zdaniem celowo nie ma zdjęć... gdybym zobaczyła na zdjęciu nie zwróciłoby mojej uwagi na pewno. wrażenie robi to, że coś tak niepozornego może tak wiele ;-) i tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś czytałam
gdzieś czytałam, że z wyglądu niezbyt ciekawie... gdzie indziej, że ma nowy desing... kurcze... wrzućcie jakieś foty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
Zapomniałem dodać że garnki dorzucają gratis. Ja niestety nie. Ale suma summarum za komplet zapłacicie i tak dużo dużo mniej pozdrawiam DariuszW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość So.nic
Jestem zadowolona z tego urządzenia, jest co prawda drogie ale naprawdę sprawdza się w domowej kuchni. Rewelacyjne mięsa (soczyste i kruche) niezwykle krótki czas przygotowania każdej potrawy. Ciasta jak malowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarniuśkikot
kupiłam i jak zwykle mądry zakup. fachowa obsługa. gwarancja. serwis urządzenia. miałam schizę, że przepłacę. ale nie. jak kupować to z pewnego źródła. dziękuję Ci Gosiu, że mnie poleciłaś. Pewnie i tak nie przeczytasz. Ale może warto, żeby przekonać Was na nowo, że czasem warto psiapsiule zrobić psikusa, który może się okazać strzałem w 10tkę. Ja dla Gochy rezerwuję mój "czas garowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość av.iva
Zup też nie gotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do av.viva
a coś gotujesz w ogóle? to napisz co a ja Ci napiszę czy w apetajcie można i tak będziemy grać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałem wczoraj
Widziałem wczoraj ten sprzęt i naprawdę robi wrażenie! Smak i czas przygotowania rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ho hej ho
rewelacja. tyle powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vectori
Steki I klasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowie to podstawa
Dużo czytałam o oszczędnościach jakie można uzyskać gdy gotuje się w PA ale ja uważam, że największą zaleta tego urządzenia jest bardzo zdrowe jedzenie. Gotowałam ostatnie 10 lat w naczyniach zepter też zdrowo ale nie zawsze smacznie. Teraz jemy zdrowo i smacznie a ja mam więcej czasu dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre ale powinno być tańsze
Dobre ale powinno być tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogo ale warto
Drogo ale warto, sprzęt sprawdza się świetnie a smak potraw nabrał nowego wymiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te.re.sa.71
Moi rodzice próbowali zwrócic to cudo. Cena kosmiczna. Pan uznał, że mui wysłac do Niemiec na ekspertyzę, za którą maja zapłacić 500 złotych. Cały ten sprzat nie jest tyle wart. niezłe jaja tam sobie robią z klientów. nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka1973
Mam tą maszynę od soboty i muszę przyznać, że jest bardzo pomocna w kuchni. Niewiele miałam możliwości do testowania ale jak do tej pory ok. Niedzielna rolada naprawdę szybko i smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereś69
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa.bi.na
Dobre urządzenie ułatwia codzienne życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calsedona
Kupiłam kilka tygodni temu, ale przyznam, że zaraz po zakupie miałam sporo wątpliwości, dopiero teraz jestem w 100% przekonana, że to była dobra decyzja. Potrawy smaczne i bardzo szybko przygotowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×