Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość f=dangol2

prezent dla babci na świeta

Polecane posty

Gość f=dangol2

pomocy !! świeta sie zbliżąją a ja nie mam pomysłu , no poza ciepłymi kapciami ktore sobie zazyczyła i domową nalewką kukułkowa ktorą dla niej zrobiłam , mam jeszcze ok 60 zł funduszy zeby cos dokupic ale co ? moze ktos wtmysli cos fajnwgo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
książki odpadaja bo a je tysiące , kwiaty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ładny,szal,apaszka,rękawiczki,drewniana szkatułka na drobne rzeczy????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
Przypomniał mi sę pewien prezent,który podarowałam dawno temu babci. Były to takie puchate kapcie z oczkami i noskami na przodzie.Jakie było moje zdziewienie,jak po kilku dnach zobaczyłam te kapcie za szybką w meblościance. Babcia myślała,że to maskotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy jaki styl ma Twoja babcia :) Bo wiadomo babcie są i domatorkami ,ale są też niektóre tak aktywne że młodych ludzi zapędzą swoją energicznością w siną dal :D:D:D Piżamka,podomka,ciepły kocyk,ciepły z wełny bezrękawnik lub sweterek, ulubiony zestaw herbat w drewnianym pojemniku,szal,rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopl
Moja babcia ma 74 lata i u mnie w repertuarze już było: ekskluzywne mydełka, torba na zakupy, radio w stylu retro, woda toaletowa Yves Rocher (te jedno kwiatowe- bez, mimoza, piwonia), pękaty imbryk do herbaty, figurka anioła, mała lampka a'la witrażowa ( z Biedronki), zaparzacz do kawy, turecka herbata liściowa, broszko- wisiorek kamea i wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsgkcsahj
karafka do nalewki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej babci co roku
Daję zdjęcia do albumu z wydarzeń rodzinnych minionego roku. Zwykle jest to ponad 100 zdjęć. A do tego ładny album i babcia sama sobie wkłada zdjęcia, ma zajęcie i snuje wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Ja kupiłam lupę (szkło powiększające ) ,podświetlaną , na baterie do czytania i zamówiłam fotokalendarz z rodzinnymi zdjęciami ,na każdy miesiąc inny solenizant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
Joela a gdzie kupiłas taka lupe podświetlana i ile dałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunia i też Pancia
Kalendarz ze zdjęcimi rodzinnymi, kubek ze zdjęciem...............itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Lupę kupiłam w sklepie optycznym za 50 zł ale na allegro jest ich sporo i chyba od 15 zł do paru setek .Sprawdziłam dobrze się czyta mały druk .Lupa musi być dość duża .W końcu przeczytałam ulotkę na kremie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim jest basinger
ja wlasnie też nie wiem co kupić babci, wiec postanowiłam zrobić jej taką paczuszkę czyli wszystkiego po trochu. kupie skarpetki ciepłe, są takie w biedronce z mikrofibry chyba... krem z Perfecty 65+, świeczke zapachową cynamon i jabłko, jakąś dobrą herbatke, syrop malinowy, jakąś mieszanke bakalii i troche słodkości. z babcią sie dawno nie widzialam, przyjedzie akurat na święta wiec to też problem wymyślic coś takiego żeby jej sie przydało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej babci kupuję Buerlecithin lub Biovital litrowy , tradycyjnie jak co roku od kilku nastu lat tylko to chce a ma 96 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ładny,ciepły sweter
kup albo bluzkę,może mięciutki szlafrok z mikrofibry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjgffgdgd
a może komplet tradycyjnych chusteczek(takich z tkaniny) w pastelowy, delikatny kwiatowy wzór. pakowane są zazwyczaj 4 lub5. mojej babci przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam zestaw herbat smakowych: karmelowa, czekoladowa, pomarańczowa i jeszcze dwie jakieś tam. Jak sie kupuje herbatę w supermarkecie to czesto nawet taka smakowa smakuje jak zwykla ale wiem ze te mają bardzo wyrazisty smak i aromat bo sama je kiedyś dostałam od dziewczyny brata :) Wiem, że tez gdzieś w Wawie (w innych większych miastach pewnie też) jest sklep który sprzedaje aromatyzowane kawy. Kiedyś spróbowałam wiśniowej - naprawdę była pycha wiśniowa i bardzo mocna. Są one niestety dosyc drogie ale z okazji świąt można zaszaleć. Aha, i jeszcze do tej herbaty dokupiłam taki piękny imbryk, bardzo w stylu mojej babci: http://www.skarbyzestrychu.pl/sklep.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
kochani dzieki a inspieracje w tym problem , ze kawy , herbaty odpadaja bo jest ich wielka fanka i sama kupuje sobie egzotyczne odmian , szlafrok puszysty , oc z mikrofi=bry dostała ilka lat temu , zadnych biowitali niepije ( b uwaza ze w koncu musi na co cs umrzeec ):D pamiiatki typu zdjęcie oprwione, poduszi z wnukami , kubki smieszne rzeczy przerabialiśsmy kilka lat temu ,,,no i tak zostaam w kropce , zrobiłam własnoręćznie nalwke lae to ciut za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
jak ktos cos jeszcze wymysli to bde wdzięczn za pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
ja kupiłam mojej ciepła kamizelke z owczej wełny.Bratowa kupiła taka wyjsciwa kamizelke ,czarna jakby robiona na drutach,ubiera na wyjscia do wszystkich bluzek i golfików,dostała tez mate do masazu,jest podgrzewana i pasuje na kazdy fotel lub na lażąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo taka mata podgrzewająca
to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
syrop malinowy lub inny kijki but podgrzewany na stopy poduszka elektryczna kosmetyczka na leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmid
masz juz dla niej 2 rzeczy. po co więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szal , apaszka, może jakieś urządzenie do masażu, czy mata do masażu pleców, a może jakieś puzderko, szkatułkę, ręcznie zdobione czy też w technice decoupage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słaska_99
Mysle ze kosmetyki również mogą być naprawde bardzo dobrym rozwiązaniem. Polecam zajrzeć na strone tego sklepu z kosmetykami http://www.nantes.pl/ Znajdziecie na pewno bardzo wiele fajnych pomysłow- w tym kosmetyków do cery dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eustachy motyka
A moze ladna torebke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może cos z biżuterii? w sklepie www.kuzniasrebra.pl znajdziesz wiele fajnych rzeczy. Ja mojej babci zamówię wisiorek :) kupiłam jej tez nowy portfel bo coś wspominała, że musi wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na ofertę firmy econova patrzyłaś? mają elektrostymulatory do użytku domowego. dobra rzecz przy problemach z kręgosłupem lub stawami, no i można sobie zabiegi robić w zaciszu własnego mieszkania, bez odwiedzania rehabilitantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umma
ja kupiłam kiedyś babci smakowe herbaty w sklepie tzw herbaciarni, gdzie herbaty są w różnych słojach, mają fenomenalne zapachy i pakowane są na wagę w ładne woreczki i do tego w ozdobna paczuszkę- jest to naprawdę elegancki prezent. Na pewno sprawdzi się malinowa z prawdziwymi malinami, świąteczne z cynamonem skórkami z pomarańczy i tym podobne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×