Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michaelle

projekt domu

Polecane posty

Gość Michaelle

Witam! Po długich poszukiwaniach natrafiłam na projekt domu JESIENNY NASTRÓJ Muratora.. I wydaje mi się idealny... Bardzo bym prosiła WAS o opinie na temat tego domku, jest to nowy projekt i prawdopodobnie jeszcze nikt go nie buduje i ciężko mi znaleźć coś więcej na jego temat. Mamy dwoje dzieci, szukamy nie za drogiego domu do wybudowania. Dodam,że chcemy budować systemem gospodarczym. Za wszelkie uwagi, rady czy spostrzeżenia z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiebardzopodoba
naprawdę ciekawy projekt jak na mały domek, ja właśnie kończę budowę tylko niestety mój domek teraz okazał się zbyt duży np ale... ale Wam naprawdę gratuluję dobrego wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaelle
Dodam jeszcze, że myśleliśmy o zrezygnowaniu z dwóch kominów a w zamian dać kominki wentylacyjne i o powiększeniu łazienki kosztem garderoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiebardzopodoba
ja z garderoby bym nie rezygnowała bo zawsze się przyda, uwierz mi zawsze są jakieś "pierdółki" które tam się schowa, czy odkurzacz czy w lato ubrania zimowe, napewno się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawde bardzo fajne rozmieszczenie. dach nie ma niepotrzebnych udziwnien, dadatkowych daszkow itp dzieki temu bedzie tanszy. i tak ciekawie jest zrobiony salon - w samym centrum domu -to raczej zadkosc ale nie ejst zabierany metraz na korytarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładny , mieszkam w podobnym jest wygodny wszystko na jednym poziomie ,jedno ale ,,w moim przypadku nie było tanio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie za mało
za mało łazienek, poszukałabym podobnego projektu z jeszcze jedną łazienką. Przy dwójce dorosłych i dwójce dzieci ta jedna to będzie w pewnym momencie problem. A jak już budować dom od podstaw, to może lepiej zrobić od razu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
dach wcale nie jest tani! nie chcę krytykować, każdy ma swoje wizje jak dla mnie kuchnia klitka, salon będzie ciemny, łazienka i pokoje małe, wstawisz łóżko i brak przejścia, a gdzie spiżarka? a co sądzicie o tym? dodatkową łazienkę można zlikwidować lub wykorzystać na pralnie, kotłownie przesunąć i jest spiżarka, można ścianki przestawić http://projekty.muratordom.pl/parterowe/projekt_z-weranda-wariant-ii,157,1,1.htm?nr=63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
kosztorysy mają nierealne taki do wychodzi ok. 300 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
w domu z werandą bardzo podoba mi się rozwiązanie łazienki z sypialni:P niestety dla mnie za duży, szukam projektu małego domku dla dwóch osób z garażem na jednym poziomie i nic nie mogę znaleźć! jak dom ładny to ma jeden pokój i poddasze podobają się nam dworki wprowadzę kilka zmian- łazienkę powiększę o korytarz, drzwi przesuwam, robię spiżarkę, jedno okno w salonie do wyrzucenia!okiennic nie chcę i urzeka mnie spora ,jasna kuchnia a co sądzicie o tym ? http://www.archigraph.pl/projekt/bellante.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
może od razu dwa wybudować !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe
nie jest śmieszne...:p buduję już drugi dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Bardzo zgrabny. Ladny domek. Bierz go. Tylko przemysl moze wyburzenie kilku scianek, bo tylko zabieraja cenne m^2. Na waszym miejscu zlikwidowalabym garderobe, zmniejszyla kotlownie do minimum, poszerzyla troszeczke lazienke, zeby czesciowo wygrodzic w niej miejsce na pralke/suszarke, zaadaptowala czesc poddasza (przyda sie jak ktores dziecko bedzie potrzebowalo prywatnosci albo ciszy do nauki), zmiejszyla wiatrolap do minimum i niewydzielala kuchni od czesci dzienne (najlepiej zrobic open space i nie oszczedzac na porzadnym wyciagu z wyjsciem do komina i wentylacja w kuchni i laziene. Duza przestrzen mozna dodatkowo dogrzac rzeliwna elegancka koza (zamist wielkiego kominka): http://extcom.esoft.dk/extern/fotosystem/hentCacheBillede.php?id=9423691&stoerrelse=600x400 http://extcom.esoft.dk/extern/fotosystem/hentCacheBillede.php?id=8472443&stoerrelse=600x400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
Zmniejszajac kotlownie moznaby przesunac pokoj dzienny i wraz z nim scianke oddzielajaca czesc dzienna od sypialnej i wcisnac tam w korytarzyku miedzy dziennym a sypialniami mala slepa ubikacje z umywalka. Rozwiaze to problem zajetej lazienki kiedy ktos bedzie sie myl, a kto inny bedzie potrzebowal skorzystac z toalety, albo samej umywalki. Okna w kuchni, pokoju numer 7 oraz w garazu powinny byc wycentrowane. Nie wiem czemu ktos je tak niesymetrycznie zaplanowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naranja.
* zeliwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki projekt jest dobry na małą, wąską działkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
My obecnie przeglądamy projekty domów na http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-na-waska-dzialke/ Nasza działka też jest dość wąska a tylko tam znalazłam coś godnego uwagi. Mamy sąsiada, który wybudował się na małej działce i chciał nam polecić swojego architekta ale odmówiłam bo jego dom wcale mi się nie podoba. Poza tym nie mam zamiaru bawić się w projektowanie domu, wolę gotowy projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam,ze dom to indywidualna kwestia każdego z nas i totalnei nie jestem zwolenniczką kupowania "gotowców" . Moim zdaniem lepiej wybrać jakieś biuro projektowe (typu http://md-projekt.pl/) i tam zamówic projekt, ktory bedzie osobisty i wedle moich upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luxa
oj a dla mnie to takie konsultacje z projektantem i wybieranie najlepszego rozwiązania to naprawdę świetna sprawa. lubię się angażować w swój dom i nie wyobrażam sobie kupić gotowego projektu. póki co jestem na etapie współpracy z http://www.myip.pl/ i wszystko przebiega tak jak chciałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek1212
zajrzyj sobie jeszcze tutaj www.archido.pl mają bardzo ciekawą rozległą ofertę projektów . Sam korzystałem z ich usług rok temu jestem bardzo zadowolony . Dom już stoi jeżeli chcesz mogę podesłać Ci zdjęcia . Z tego co pamiętam cena była bardzo dobra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Korzystał ktoś z was z programu BricsCAD? Mało o nim słyszałem, ale skusił mnie niską ceną. Zobaczcie sobie na www.vectorsoft.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o BricsCAD? Wydaje się ciekawą alternatywą dla innych takich programów. Zobaczcie www.vectorsoft.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domu juz nie wybuduje, nie te lata, choć zawsze o nim marzylam. ale lubię popatrzeć na projekty, pomarzyc czasem. nie myslcie, ze to jakąś reklama, ale najbardziej mi odpowiadały domy z pracowni Lipińskich. pamiętam Kowno, Gładki i jeszcze kilka, które były jak dla mnie, a wymagania to ja mam:) pod projektami na ich stronie są fora budujących i projektanci odpowiadają na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się bardzo podoba :) Moim zdaniem nie powinieneś nic burzyć na siłę, a spróbować dopasować wystrój do domu. Tyle możliwośc****ełno stron nawet w internecie, jest w czym przebierać. Ja polecam sferawnetrz.com.pl - wybór bardzo szeroki, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handpholanthco1980bttqn
. Korzystał ktoś z was z programu BricsCAD? Mało o nim słyszałem, ale skusił mnie niską ceną. Zobaczcie sobie nawww.vectorsoft.pl. Jasne http://l.chananwalia.com/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×