Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

projekt kuchni

Polecane posty

Gość gość

szukam kogoś kto wykona projekt kuchni ale cały czas się zastanawiam jak to jest z projektantami - czy jeśli projekt mi się nie spodoba i bedą potrzebne zmiany to czy one są w cenie projektu? jak bardzo można ingerować w to co zrobił projektant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę 30 maja w naszej nowej Pracowni przy ul. Nowogrodzkiej 62 B odbyły się Warsztaty Aranżacji Wnętrz. Warsztaty prowadzone były przez popularne blogerki wnętrzarskie, a uczestnicy mogli poznać bliżej style takie jak: etno/boho, skandynawski/modern oraz retro/vintage, a także wziąć udział w tworzeniu tablic inspiracji, czyli tzw. moodboardów, w wybranym przez siebie stylu. Tablice inspiracji powstawały z szerokiego wyboru próbek i wzorników, które są dostępne w naszej Pracowni. Szczególne wsparcie otrzymaliśmy od takich marek jak: Barlinek, Duravit, Opoczno oraz Porta, których przedstawiciele byli obecni podczas warsztatów, by móc doradzić i odpowiedzieć na pytania uczestników. Warsztaty otworzyły cykl spotkań z blogerkami wnętrzarskimi w Decoroom. Już teraz wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem – na planowane 40 miejsc, zapisało się prawie 200 osób. Relacje z wydarzenia można znaleźć na blogach: Relacja Interiors Design. Create a Beautiful World Relacja Home Glamour Now Relacja Lost in Time Relacja Klikinterior Relacja FORelements

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam max designer - oczywiśącie że twoje zdanie się liczy i jak maszjakieś uwagi to przeróbki zawsze można wprowadzić w projekcie. a ta firma robi świetne projekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te warsztaty Decoroom zamierzacie jeszcze powtórzyć w najbliższym czasie? Chętnie bym z tego typu wydarzenia skorzystała. Pozdrawiam Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowanie pierwszymi przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego proszę się spodziewać kolejnej edycji. szczegóły na pewno znajdą Państwo na naszym fanpage'u na facebooku. Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, czekam z niecierpliwością :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytułem uzupełnienia: Biuro Decoroom zdobyło nagrodę w kategorii Office Design w Polsce! Projekt Pracowni został doceniony przez szerokie grono międzynarodowych ekspertów, co jest wielkim uznaniem dla ich architektów, którzy wspólnie pracowali nad koncepcją biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wow to teraz tylko czekać aż na rynki międzynarodowe wejdziecie :) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często na forach o tej firmie ludzie piszą, co oni mają takiego co wyróżnia ich na tle innych tego typu firm, bo konkurencja na tyle co się orientuje jest dość spora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Szklany
Pewnie dla każdego dobry projekt znaczy coś innego. Wiadomo kwestia gustu. Ciężko to oceniać. Mnie pomysły Intellio Designershttp://intellio.pl/oferta-opcje-projektow-wnetrz/ bardzo się spodobały, także ich podejście do pracy. Firma ma w ofercie kompleksową obsługę. Zajmują się nadzorem nad pracami i mogą polecić zaufane, sprawdzone ekipy remontowe. Mój był dosyć skomplikowany i długotrwały. Projekt koncepcyjny bardzo mi się spodobał, uwzględniono moje sugestie, jak rozmieszczenie wnętrz, ścian działowych, mebli itp. Kontrolowali też zgodność wykonywanych prac z projektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×