Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*ciasteczko*

Przepis na pyszny deser ???

Polecane posty

Niedługo mam urodziny i chciałabym wszystkich zaskoczyć jakąś nowością.Dlatego proszę o przepis pysznego, sprawdzonego deseru który wykonuje się bez pieczenia i nie wymaga podania go tuż po przyrządzeniu . Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiramisu zrób
proste w wykonaniu, trochę kosztuje główny składnik serek marscapone ale deser pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może...
A może kawę mrożoną? :) Zaparzyć kawę, wychłodzic w lodówce. Posłodzić, dodać mleka. Wlać do wysokich szklanek, dodać gałkę lodów np waniliowych i na samą górę ubitą smietaną. Udekorować wiurkami czekoladowymi lub polać czekoladą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może...
A może deser z galaretek? :) Przygotować w osobnych naczyniach różnokolorowe galaretki. Jak już zastygną to pokroić je w kostki no i te różnokolorowe kostki przełożyć do pucharków. Udekorować bitą smietaną, dodać bakalie, owoce np pokrojona brzoskwinie, mandarynki, banany, mogą też być truskawki maliny, wiśnie itp :) No i jakaś np rureczkę lub wafelek słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł tylko , że będą również dzieci więc chciałabym coś aby było zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za stronkę na pewno przejrzę. Jeżeli chodzi o galaretkę to czesto robię owoce zalane galaretką ale pokrojonej jeszcze nie robiłam i może faktycznie spróbuję.Dzięki Może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagwozdka
tak ja też tylko to umiemi jeszcze kisiele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×