Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pyszne zupy

Polecane posty

Gość gość

wrzucajcie jakies przepisy na pyszne zupy, jest zimno wiec zupa jest pozywnym daniem, sama nie mam juz pomyslu, lubie barszcz,pomidorowa, rosol, krupnik, pieczarkowa, gulaszowa....moze cos innego ktos podrzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lubiący zupy
ok 3 litry wody,2 wędzone udka z kurczaka,3 spore marchewki,2 pietruszki,por - biała część,kilka ziemniaków pokrojonych w kostkę,ok 0,5 kg fasolki szparagowej,pokrojonej w niewielkie kawałki,udka z warzywami podgotować ze 20 minut,wyjąć warzywa i udka,do wywaru dodać ziemniaki i fasolkę ,pogotować jeszcze z 15 minut,dodać makaron(muszelki,kolanka itp.)2 ,3 garści i gotować ,aż będą miękkie ziemniaki,fasolka i makaron,udka obrać z mięsa,drobno pokroić i dodać do zupy,wyjęte warzywa zblenderować z dodatkiem wywaru na gładko i dodać do zupy jako zagęstnik,posolić solą morską i dodać do smaku pieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulaszowa. Pikantna. Dwa rodzaje mięsa, wieprzowina i wołowina, warzywa, ziemniaki, marchewka, cebula, papryka, papryka ostra, pieczarki, pyszkotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinaaa76
U mnie numerem jeden od dzieciństwa jest rosół i pomidorowa. Zawsze je robię z makaronem świderki, a konkretnie takim http://www.pudliszki.pl/produkty/makarony/makaron-swiderki-100-pszenicy-durum-500g , ponieważ moje dzieci go uwielbiają. Czasami tylko z nitkami jemy, ale to jak moi rodzice przyjadą. Takie świderkami nadają się do wszystkiego i do szpinaku i do zapiekanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ancygóóóóóóóówna spamerska dzivvvko ty!!!! WYPIIIIIIIIIIERDALAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×