Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Regine

pyszny sernik

Polecane posty

szukam przepisu na pyszny serniczek,ten ktory ja zawsze piekę zajmuje od groma czasu,pomozcie kochane kobietki,bo kupilam 2 kg mielonego twarogu:) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznacze ze chodzi o wyprobowany ju sernik,zadne eksperymenty w gre nie wchodza bo zostane na swieta bez sernika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak ladnie prosze
a Wy nic? :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam wczęsniej taki temat-dostałam kilka przepisów, poszukaj w hostorii, albo podam CI linka jak znjadę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnaj naj
1 kg sera śmietankowego, 8 jajek,kostka masla, 1,5 szklani cukru, 2 lyzki maki ziemniaczanej,lyzeczka proszku do pieczenia,rodzynki -----zoltka ubic z cukrem, dadac ser, make,proszek i maslo(uprzednio roztopinoe), na samym koncu dodajemy ubite na sztywno bialka i rodzynki, calos wymieszac i wylac na tortownice( 24cm srednicy); piec w temp 180, przez 1,5godz( po godzinie zakryc gore folia aluminiowa i obnizyc,tak zeby znalazl sie na najniszej polce w piekarniku) w zyciu nie jadlam lepszego sernika, rozplywa sie w ustach:):) i sam serek , bez ciasta, troszke mniej kalorii;))juz wczoraj go upieklam, polecam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×