Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nakrętka

Readers Digest Niezwykłe zastosowanie zwykłych rzeczy

Polecane posty

Mam pytanie : Czy warto kupić tę książkę ? Proszę o opinie, będę wdzięczna wirtualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrko
A możesz coś bliżej napisać. Zaciekawił mnie tytuł. O czym to jest, chociaż ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrko
O książce. Wydawnictwo znam :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chodzi o książkę. Jest to poradnik (wg ulotki ) w którym jest 2200 sposobów na codzienne kłopoty. Podam Ci parę np. usunąc osad z wazonu, oczyścić kominek bez dużego wysiłku, zapobiec zamarzaniu szyb w samochodzie i domu, usunąć plamy z potu, zwalczyć chwasty,pozbyć się ślimakówwyczyścić i zdezynfekować deskę do krojenia, dokładnie opłukać szpinak i najbardziej dziwny - jak wykorzystać żwirek z kociej kuwety. Tych porad jest podobno 2200, gdyby choć 20 było bardzo przydatnych, ale nie mam książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrko
Dzięki. Brzmi intrygująco. Gdyby cena była przystępna, to bym zaryzykowała. Ciekawe, iole to cudo kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpisałam chyba najlepszych, bo się śpieszyłam. Płatność jest rozłożona na 4 raty - 29,90 każda. Ja się zastanawiam, bo moja mama była członkiem przez 6 lat. I teraz nie wiem, co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrko
No tak, ale to wtedy ok.120 zł. razem by kosztowało. Łoj, dla mnie to za drogo. Odpadam w przedbiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, chciałabym żyć bardziej \"ekologicznie\". Dlatego, gdyby książka była warta kupienia, chętnie bym ją kupiła. Czy ktoś podpowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrko
No co ty, tylko się maskuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim celu ? To bez sensu co piszesz, zarumieniłaś się i tyle ;) Lubię normalnych ludzi, normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może załóżmy taki topik.:) za darmo.:P przecież każdy ma takie \"tajne\" informacje przekazywane od pokoleń. jak łapać ślimaki i jak oczyścić kamień z czajnika, wazonu czy wanny, wiem!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hybrydo, chętnie, ale muszę podjąć decyzję, czy przejąć uczestnictwo po zmarłej mamie, czy nie ? Wystarczą mi 2-3 opinie, bo książka dosć droga. Pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrko
No pewnie,że sie zarumieniłam :) Nie wiem,co ci napisać. Zalezy, jak u ciebie z kasa. jak nieźle, to kontynuuj, jak krucho, to zrezygnuj. Nadal uważam,że to jednak ciut za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrko dzięki. ;) Ale tyle ludzi na świecie, tyle siedzi w internecie, może ktoś ma ? I radę da ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zapytaj na dyskusji ogólnej. Tam więcej osób się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×