Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lambda

remont łazienki

Polecane posty

Kafeterianie :) Chciałabym zrobić remont łazienki, taki od A do Z i zastanawiam się ile to będzie kosztowało. Wiem, że pytanie jest dość naiwne, bo wszystko zależy od materiałów, ale orientacyjnie ... A teraz kilka danych: metraż około 6,2 m2 i obecnie jest już zagospodarowana, czyli trzeba skuć kafelki i położyć nowe. Bez szaleństw, z WC, prysznicem murowanym i umywalką, z miejscem na pralkę. Około ilu by wyszło ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele tematów na kafeteri, poszukaj, poczytaj. Jednak wiedx że bez minimalnych 10 000 zł nic nie wskórasz. Mojej mamie za malutką łazienke za samą robocizne powiedział 5500 zł :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę szukać starych tematów, pytam ludzi, którzy właśnie się zajmują tematem, robią remonty i znają aktualne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowe irysy
Nie wiem, jak duża jest nasza łazienka, ale właśnie skończyliśmy remont. Wymienialiśmy dosłownie wszystko, łącznie z pralką, całą armaturą etc. Całość remontu, wliczając nawet nowy zestaw ceramiczny, oświetlenie czy firanki i karnisze, wyniósł nas ok. 8-9 tys. Z tym, że wszystko robiliśmy własnymi siłami, nie zatrudnialiśmy fachowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka tysięcy, pod warunkiem że zrobicie sami :) Kafelki drogo wychodzą. Ostatnio kupowaliśmy do kuchni, chciałam gładkie i kilka z ozdobami i okazało się, że te 10 ozdobnych kafelek kosztuje tyle co cała reszta gładkich :D I zamiast 10 szt kupiłam tylko 3 :( heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niedawno mieliśmy remont łazienki i toalety. Wymienialismy wszystko od podstaw. Nowe płytki, kleje i fugi itp - 3,500zł Wanna - 1,300zł Geberit i WC - 1,000zł Umywalka i misa - 900zł Lustra i klej do luster - 100zł Baterie - 700zł Oświetlenie - 700zł Kontakty - 300zł Rury, złaczki itp - 200zł Kaloryfer - 600zł Robocizna - 4,500zł Łącznie 13,800zł Moja ekipa była średnio droga i średnio dobra. Podstawa to znaleźć dobrych fachowców! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydałem sporo na łazienkę - sama robocizna wynisla 5000,-, w twoim wypadku trzeba doliczyć jeszcze koszty skucia starych kafelków, terakoty i demontaż wszytkiego co masz, może w ramach remontu będziesz musiała też częściowo przebudować pkt instalacyjne mediów. Z podwieszcznym sufitem, suchą zabudową do geberitu to w 13 000,- pln powinnaś się zamknąć - zakąłdam że cała armatura i wyposarzenie łazienki będzie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeeeeeeeeee
rodzice robili ostatnio remont generalny małej łazienki i wc- raczej nie szaleli z cenami armatury i płytek i całość wyniosła ok. 12 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ JESTEM PRZED , ZA JAKIEŚ DWA MIESIACE ZACZYNAMY....KOSZT JAKI OSZACOWALIŚMY NA 5,5 M LAZIENKI TO 10000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogu ducha winna
Ludzie jakie Wy wypisujecie bzdety to az sie rzygac chce :/ Koszta remontu takiej lazienki ( mam bardzo podobny metraz i wlasnie ja robie ) nie powinny przekroczyc 5000 zl! W byle markecie budowlanym mozna kupic ladne plytki na promocji, bo jest koncowka serii a do takiej mini lazienki duzo nam ich nie potrzeba. Koszt polozenia kafelkow to ok. 80 zl/m2 pod stolica. Nie ma sie co dawac nabic w butelke bo przyjdzie "wspanialy fachowiec" i powie nam ze za robocizne wezmie 10.000 bo bez przesady, posiedzi tam moze z tydzien!. Skuc stare kafelki mozna samemu, wtedy napewno wyjdzie troche taniej, polecam jednak zaopatrzyc sie w mloto-wiertarke z funkcja skuwania bo recznie to mozna sie zajechac. To co wypisuja tutaj ludzie ze placili po 20.000 zloty za remont lazienki w metrazu 4-8 m2 to chyba sa reklamy pseudo firm budowlanych ktore zeruja na niewiedzy ludzkiej i staraja sie naciagnac swoich klientow na jak najwieksze koszta. Skoro lazienka jest w nowym budownictwie, wiec zakladam ze nie ma wiecej jak10 lat, wiec wymiana hydrauliki i elektryki nie bedzie potrzebna. Wystarczy teraz tylko troche pojezdzic i posprawdzac ceny. Klej jesli skujemy plytki wcale nie musi byc najdrozszy, bo dobry fachowiec przyklei nam te plytki nawet na najbardziej tandetnym kleju i nie odpadna. Roznica w cenie worka kleju to okolo 30 zl wiec juz tutaj zaoszczedzimy okolo 100 zl. Kupienie kafelkow na promocji tez zaoszczedzi nam sporo pieniazkow. Ja kupilem wspaniale plytki w cenie 17 zl/m2 bo sie konczyly i sklep wyprzedawal. A to ze plytki sa Polskie a nie Wloskie to chyba nikomu nie przeszkadza? Zakup kabiny prysznicowej tez nie musi byc wydatkiem rzedu 2000! Za takie pieniadze ( a nawet taniej ) mozna kupic kabine z hydromasazem i innymi bajerami, ktorych i tak pewnie nie bedziemy uzywac. Czy nie lepiej kupic zwykla kabine + brodzik? Koszt takiego zakupu zamknie sie w 1000 zl, a wiec juz zaoszczedzilismy 1100! Zastanowcie sie ludzie zanim zaufacie podejrzanym firmom i fachowcom bo wycyckaja Was do zera i zrobia wszystko tak ze pozniej trzeba bedzie poprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka_ok
Jeżeli robicie remont łazienki skorzystajcie z fajnej akcji promocyjnej "Ekolifting", do punktu handlowego biorącego udział w akcji przynieście swój stary kran a nową baterię kupicie w promocyjnej cenie. Czas trwania akcji: do 30 września:) http://pl-pl.facebook.com/OrasPolska/app_208195102528120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdrhhryj
Zależy jak duża jest ta łazienka i jakim budżetem dysponujesz, można zrobić to za małe pieniądze kupując po promocji w marketach budowlanych albo wybierać płytki, elementy wyposażenia, ceramikę z wyższej półki jak np. na www.superceramika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakstu
Chcemy od podstaw przemodelować naszą łazienkę. Do wymiany pójdą też meble i sprzęt agd. Czy ktoś byłby w stanie powiedzieć, na czym można w miarę bezpiecznie zaoszczędzić, tak, żeby jakość nie ucierpiała, a ceny nie sięgnęły astronomicznych kwot? Za rady będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta.woss
Polecam te pralkę - http://www.ceneo.pl/11707960 - kosztuje niewiele a pierze bardzo dobrze, tzn cicho i niezawodnie a przy tym jak widać niewiele kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka4
Teraz można naprawdę fajnie urządzić łazienkę, jest tyle możliwości, nie to co kiedyś... moja koleżanka ma całą ceramikę z Roca i muszę przyznać - robi wrażenie, odwiedź stronę http://www.roca.pl/ i zobacz jakie mają produkty i ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana55
Warto odświeżyć oświetlenie - żarówki/świetlówki to już trochę muzealna technologia ;) U mnie dobrze sprawdziły się LED-y Dwa zimne koło lustra no i makijaż od razu trochę lepiej wychodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veramarta
Ja zaisntalowałam ekologiczne baterie Orasa. Ładnie wygladaja no i maja fotokomórkę. Moja mała córeczka bez problemu myje rączki, a użycie korka sprawialo jej trudnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneska
proponuje zakupy w sklepach internetowych bo jest o wiele taniej, mam sprawdzony sklep jeśli chodzi o akcesoria łazienkowe; http://lazienki.dom.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7676473432
"u mnie łazienka 7,5m2 wyniosła łącznie 19 tysięcy." gdzie tacy frajerzy sie rodzą??? Znam ludzi co za 70 tys stawiają małe domy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani co ciasto dobre robi
8-10 tysięcy z robocizną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peperoncino
Czy można na stare kafelki nałożyć nowe? Mam dużą łazienkę i przydałby się jej remont.Słyszałam,że można już tak robić.Może ktoś zmieniał kafelki w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@7676473432: zależy co kto oczekuje od łazienki i co sobie wstawia. U mnie sama robocizna za łazienkę wyniosła 5tyś, więc standardowo. Przenoszona była cała hydraulika, burzone 2 ścianki i dobudowywana jedna (pierwotnie to była oddzielnie ubikacja 2m2 + łazienka 3m2, poburzyliśmy i zaadaptowaliśmy część przedpokoju). Reszta zależy od materiałów których używasz. Jakbym była tak prosta jak ty mogłabym cie także wyzwać od frajerów, którzy kładą sobie byle co. Każdy robi po swojemu, a gustów się nie ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj koszty są niestety dość spore, ale moim zdaniem warto jest dołożyć, cieszyć się pięknym wnętrzem. A jeśli jesteśmy przy temacie łazienek to czy możecie polecić konkretnych producentów, żeby wiedzieć w ofercie, których szukać najlepszego sprzętu, mebli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to przerabiałem, nie pamiętam kwot, ale nie było to dużo, robocizna to najdroższa rzecz. Jak skujecie stare kafelki sami to będzie na pewno taniej. Jeśli łazienka jest mała to kupisz płytki na wyprzedaży i te głupie ozdobne płytki to jest masakra ile one kosztują, ja zrezygnowałem. Większość rzeczy kupiłem w bricomarche. Ja kupowałem za całe mieszkanko (30m2). Szukaj po gazetkach co gdzie jest w promocji i zanim kupisz sprawdź cenę u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×