Odpowiedz na ten temat

restauracja na rodzinny obiad

• smaki_ja 2010.08.29 [11:52]
    Czy znacie jakieś dobre restauracje, gdzie można się wybrać z rodziną na obiad??
    Chodzi mi o restauracje przyjazne dzieciom, najlepiej byłoby gdyby w tej restauracji nie można było palić.
    Jeśli znacie takie miejsca piszcie.
  • w jakim mieście 2010.08.29 [11:53]
    ??
  • smaki_ja 2010.08.29 [11:55]
    w Krakowie zapomniałam dodać oczko.gif
  • gastronauci.pl 2010.08.29 [11:57]
    zajrzyj sobie, zbierz opinie i idz.
  • w jakim mieście 2010.08.29 [11:58]
    Kampania kuflowa przy Wawelu. Jest tam sala rodzinna i menu też dla dzieci z mniejszymi porcjami. Dla mniejszych dzieci specjalne krzesełka.
  • kaciaa 2010.08.30 [12:52]
    Miod malina
    Corleone na Poselskiej
    Pod Aniolami
    Szara

Trochę chmur, trochę słońca, coś z początku, coś z końca Trochę pieprzu ciut mięty, część dróg prostych część krętych Ciut poezji ciut prozy, trochę plew trochę ziarna... taka miłość.... Taka miłość , w sam raz IDEALNA
  • Martry III 2010.08.30 [12:56]
    Może np Ceska Chodba: http://CeskaChodbaRestaurant.notlong.com

tylko nie jestem pewien jak to tam jest z paleniem - można, czy nie można. Obejrzyj sobie wirtualną wizytę w linku i będziesz wiedzieć, czy to dla Waszych dzieci idealne miejsce czy nie usmiech.gif W każdym razie jest w Krakowie oczko.gif
  • Lauren_Hill 2010.08.30 [13:15]
    W Scandale Royal na Placu Szczepańskim mają menu dziecięce. Są tam filety z kurczaka albo łososia, warzywa, frytki, ryż, makaron, naleśniki, desery. Dla dorosłych bardziej wyrafinowane menu, serwują tam dania kuchni fusion. Tempura z krewetek w sosie słodko kwaśnym jest warta grzechu. Koktajl bar też jest niesamowity, mają niesamowite margarity. Część sal jest dla niepalących, więc można się wybrać na rodzinny obiad.
  • mortifer 2010.08.30 [13:19]
    Karpary, obiad za dwa złowe, tanio, niekoniecznie pysznie, ale swojsko... wódą pachnie.

Karpobiad!
    Forum jest moim grobem
  • panic 2010.10.11 [14:43]
    możesz się spokojnie wybrać do restauracji 'U Romana' jest tam fajny, przyjazny klimat, jedzenie jest bardzo smaczne, no i ceny niskie, w Krakowie jest w trzech miejscach - na ul. Szlak, ul. św. Tomasza i ul. Armii Krajowej

• Ewa, 33 2010.10.11 [18:45]
    miód malina - byłam, faktycznie, są krzesełka dla bachorzaków, niestety
    i dlatego, chociaż atmosfera była tam bardzo miła i ogólnie knajpa fajna - więcej nie pójdę, bo wnerwiają mnie wrzaski dzieciaków i zamieszanie, jakie wokół siebie robią

co nas nie zabije, to nas wzmocni cierpię na silną alergię na głupotę http://frezja.webnode.com/fotogaleria/ gg 1796500
  • conisia 2010.10.13 [09:32]
    Faktycznie Scandale Royal są dobrym miejscem na niedzielny stylowy obiad z rodziną to miejsce nadaje się w sam raz. Bardzo dobre jedzenie w miłej atmosferze w centrum Krakowa. Bardzo duży wybór dań z różnych kuchni dlatego każdy znajdzie coś dla siebie usmiech.gif
  • 666figofago 2011.08.17 [11:32]
    Też byłam z rodzinką raz w Le Scandale, co prawda byliśmy bez żadnych dzieci a byłam ja z rodzicami, których zaprosiłam do Krakowa i wybraliśmy się właśnie tam na obiado-kolację ale menu naprawdę pyszne, amotfera i klimat miejsca na piątkę i obsługa również bardzo przyjemna ale nie nadgorliwa oczko.gif Mój tata zajadał się grillowanym antrykotem wołowym podawanym z frytkami i mixem sałat
  • Hej, jestem mamą 4 dzieci 2011.08.17 [11:53]
    Z tych w galeriach na foodcourtach i w dobudówkach polecam Streeta, Nordth Fish, Wikinga, Tukan Salad i Bonjour. Nie polecam natomiast Sphinxa, bo według mnie ostatnio się popsuł. Street zdecydowanie przoduje (i ma fantastyczne dania kuchni meksykańskiej, poza wieloma innymi pozycjami z innych części świata). Restauracja Ikea to już chyba legenda, więc nie będę się rozpisywać (również pod względem cenowym). Z droższych miejsc polecam Galerię Bali (kuchnia indonezyjska) i AleGlorię (kuchnia europejska z wyraźnymi francuskimi naleciałościami). Nie podoba mi się natomiast w Szpilce.
  • Hej, jestem mamą 4 dzieci 2011.08.17 [11:54]
    Dodam, że piszę z perspektywy życia w Warszawie, więc niektóre z nazw miejsc mogą niewiele mówić ludziom z innych województw.
  • mamalyga005 2012.02.18 [18:44]
    bede w Krakowie, to chetnie wybiore sie do tej knajpki usmiech.gif w Warszawie dobra jest restauracyjka z apetycznymi zestawami obiadowymi za niewielkie pieniadze. a za 34.90 mozna zamawiac tyle, ile sie chce jesc usmiech.gif bez problemu mozna przyjsc z dzieciakami usmiech.gif
  • czerwonytulipan 2012.03.20 [12:12]
    Wiesz jeśli chodzi o krakowskie restauracje, gdzie można dobrze zjeść i posiedzieć w miłej atmosferze do głowy przychodzi mi restauracja Da Pietro. Znacie ją może?
  • jak chlop krowie przy rowie: 2012.03.20 [14:56]
    ponawiam petycje, o wpisywanie restauracji, gdzie przbywaja i dobrze bawia sie dzieci usmiech.gif
    dla dzieciatych, zeby tam chodzili, dla bezdzietnych, zeby mogli bezpiecznie ominac oczko.gif
    bo podobnie jak ewa33 preferuje spokuj i mily nastroj, nie rozdarte mordy dzieciakow.
    tu oczywiscie oddaje pelen honor rodzicom, ktorych dzieci zachowuja sie w bardziej inteligentny i kulturalny sposob usmiech.gif
    a ze spotyka sie takie rodzinki zadko, to inna rzecz oczko.gif
  • retisss 2012.03.20 [15:04]
    ewa 33 ty to musialas miec ciezkie dziecinstwo.
  • jak chlop krowie przy rowie: 2012.03.20 [15:13]
    retiss za to mial/a dziecinstwo leciusie, zreszta widac bo bardzo madrym i wnaszacym wpisie, ktory tu zamiescil/a.
    smiech.gif
  • czekoladowapolewa 2012.03.28 [21:31]
    cieszy mnie to, że w coraz większej ilości miejsc można spokojnie iść na obiad z rodzinką. Ja bardzo lubię zaglądać do Da Pietro i na super pizzę i inne przysmaki.
  • lalala 2012.04.01 [21:45]
    Mc Donaldsjezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif
  • agatha768 2012.04.01 [22:41]
    Zbliża się lato, więc rodzinne obiady można organizować również w swoim ogrodzie.
    Myślę, że to fajne rozwiązanie, które pozwoli Wam zaoszczędzić i fajnie spędzić czas w rodzinnej atmosferze.
    Tutaj znajdziecie fajne stoły cateringowe, które możecie zabrać również na wypad za miasto:
    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2319 1981
  • KrzystofKro3 2012.04.14 [22:39]
    Hej oczko.gif
    Ja ze swoją żoną i dzieckiem chodziłem do restauracjaitalia.pl Bardzo fajne jedzenie, dziecku nawet smakowało. Do tego miła obsługa i fajny klimat. Aż chce sie tam spędzać czas. Do tego nawet przystępne ceny. Lokalizacja: Poznań usmiech.gif
  • bluunskowa 2013.07.30 [21:13]
    To prawda, to jest naprawde bardzo dobre miejsce i jesli macie w planach jakąś wiekszą impreze rodzinną to zdecydowanie warto wybrać sie własnie tam.
  • wanilia222 2013.08.21 [16:07]
    A czy w tym miejscu mozna też zorganizowac przyjęcie urodzinowe na 20 osób ?
    Szukam własnie czegoś takiego dla siebie.
  • Tomas8876 2013.08.21 [17:53]
    Całkiem dużo jest ciekawych restauracji, polecam przejrzeć katalog na stronie https://rabaty.tasteclub.pl/home.html Dodatkowo z ich kartą jecie całą rodziną taniej. Jak chodzę z żoną i dzieciakami to średnio kolo 70zł na wyjście zaoszczędzamy
  • dominikwa8 2013.08.23 [15:39]
    Ja zdecydowanie polecam to miejsce http://www.gastro-tour-serwis.pl/
    Naprawde polecony i sprawdzony lokal, zwłaszcza ze też kilka razy bylismy tam na weselu.
  • terrrresa 2013.08.25 [20:42]
    Jestem ciekawa jak jest tam z terminami czy w ogole trzeba naprawde długo czekac na to zeby idealnie spasowac sie z terminem ślubu.
  • iworska_kk 2013.09.05 [09:09]
    Jesli chcecie zorganizować obiad w gronie najbliższych ale brakuje Wam czasu to polecam w Krakowie skorzystać z takiej firmy cateringowej http://www.gastro-tour-serwis.pl/
    Na pewno bedziecie bardzo zadowoleni również ze smaku potraw.
  • ewwoska 2013.09.11 [09:03]
    Zeby coś uścislic to jest firma cateringowa i tutaj własnie mozna zamowić pyszne obiady, własnie miedzy innymi na taki rodzinny obiad. Naprawde warto bo samo jedzenie jest przepyszne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...