Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janka90

Restauracje w Warszawie

Polecane posty

Gość janka90

Jakie znacie dobre restauracje w Warszawie? Chodzi o takie, gdzie można pysznie zjeść. Nie długo wybieram się do Stolicy, stąd te moje pytanie. Ja słyszałam dużo dobrego o restauracji Torino - http://restauracja-torino.pl/ . Zerknęłam na ich stronę i w sumie menu wygląda ciekawie. Kuchnia włoska i polska w jednym miejscu. A co o tym myślą Warszawiacy? Warto tam zajrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminionka
Jeśli o Warszawe chodzi to zawsze jak tam jestem to zaglądam do restauracji Paul. Mieści się na ul.Emilii Plater 53, więc ścisłe centrum. Restauracja przyjemna, jedzenie smaczne, a obsluga zawsze chętnie coś poleci jak sami nie możemy się zdecydować. Najlepsza francuska restauracja w jakiej jadłam. Od siebie wiele mogłabym polecić, ale najbardziej lubię ich zupę cebulową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię chodzić do Salto na Wilczej, fajny klimat mają no i świetne steki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam, jadłam, faktycznie niezłe, ale będąc przy wołowinie, to ja swój głos oddam chyba jednak na Paul'a i ich hamburgera wołowego. Dawno nie jadłam czegoś tak pysznego. Polecam uwadze jak będziesz w okolicy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że całkiem spoko, zupełnie jak w http://primapasta.pl :P kuchnia włoska połączona z kuchnią polską ;) także każdy coś dla siebie znajdzie. Jedynie w Prima Pasta trzeba być w okolicach lunchu, czy obiadu, bo pracują chyba do 17 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mi się ostatnio podoba w hell's chickens, fajne miejsce do spotkań przy dobrym żarełku na luzie, są na Puławskiej na warszawskim Mokotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio odkryłam Milanovo - restaurację na Wilanowie, która serwuje specjały kuchni włoskiej :) Polecam sprawdzić, dla mnie palce lizać, zwłaszcza pizza - niebo w gębie :) Można sprawdzić na http://milanovo.pl, co przyrządzają. A do tego miejsce naprawdę z fajnym klimatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś szuka dań wegetariańskich to ja bym polecała takie miejsce jak Ganesh – kuchnia indyjska. Mają w menu bardzo dużo opcji dla osób, które nie jadają mięsa. Bakłażan, pomidorki....pyszne sosy – jest z czego wybierać. Najlepiej ich odwiedzić w pon po 17 – mają wtedy akcję – All you can eat, czyli jesz do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenowana
@reminionka, nazwa Paul jeszcze mi mignęła ostatnio na lotnisku Chopina. To też ich? Były tam słodkości i kanapki, ale nie miałam okazji spróbowac. Może jak b ędziemy wracać to zajdziemy na kawę i ciastko. Słodkości jakos nigdy nie moge sobie odmówić, a ich eclerki wyglądały zabójczo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pracuję w branży gastronomicznej i faktycznie Salto jest ok ale warto również zajrzeć do restauracji Sofra dokładnie na przeciwko . 100 metrów dalej na Emilii Plater jest Mandala (indyjska) na Żurawiej rstauracja i cukiernia Smaki Warszawy. Nowogrodzka 40 Mała Gruzja. I na Nowy. Świat 58. Bollywood również indyjska. Ogólnie polecam również zakup żółtego przewodnika z gastronomii z największych miast w PL jest tam opis dań , ceny itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I potwierdzam Ganesh też ok , bardzo fajnie i smacznie jest również w restauracji Stary Dom ale niestety drogo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://milanovo.pl znalazłam informację, że mają też Bar & Wine, ktoś tam u nich jadł może? :) Lubię miejsca w takim stylu, chętnie się wybiorę i sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reminionka
@lenowana faktycznie. Na ich Instagramie pokazali jak to wygląda https://www.instagram.com/p/BD72vz_vZ9a/. Więc jeśli o Warszawę chodzi to już 3 miejsce, gdzie te ich słodkości można zjeść. Są też na dworcu Centralnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innovationeinvipot
Bardzo dobre jedzenie jest w restauracji obok Piaseczna :) polecam wpaść do Domu Kresowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wpasc i sprobowac dan z nowego menu Domu Kresowego :P Grillowane dania kresowe musza byc pyszne :D Ja lece w tym tygodniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Jadlem u nich(w Domu Kresowym) w sobotę karkóweczkę i była obłędnie pyszna!!Najlepsza karkówka jaka jadłem w zyciu ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracje to nie dla mnie, ja wolę iść na najlepszą zapiekankę w Warszawie https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/ i za niewielkie pieniądze najeść się do syta! Można samemu skomponować swoją zapiekankę, wybierając z dużej ilości zarówno składników jak i sosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenaso
Ja mogę polecić Bar&Restaurację Bubbles na Placu Piłsudskiego :) Polecam spróbowac szampanów tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barchetto
A jak z jedzeniem w tym Bubbles? Z szampanów chyba słynie to miejsce, ale właśnie ciekawa jestem jak z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiolettaMol
Pyszne i na swój sposób jedyne dania podają przy Pańskiej 85. Jedyna w swoim rodzaju sałatka z meduzą (ją szczególnie będą pamiętała). Do tego polecam na rodzinne (bądź w gronie znajomych) kaczkę po pekińsku - rarytas w Warszawie - nigdzie indziej nie jadłam czegoś tak smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię jeżdzić na obiady domowe do restauracji http://lasuch.waw.pl/. Polecam, bo mają pyszne schabowe, dobrze rozklepane i do tego pyszne surówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manay
ja tez polecam Bubbles...super jedzenie no i jest tego duuuuuuzo....no i do tego jeszcze bardzo mila obsluga..... cena adekwatna do jakości ....pozdrawiam wszystkich smakoszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Fieldorfa robią dobrą pizzę z dostawą, chodzi mi o Maxi Pizza (można przez ich stronę zamawiać – maxipizza.pl/warszawa,produkty). Raz mi się też u nich zdarzyło sałatkę brać to też była w porządku, świeże warzywa, nie jakieś przeleżane zwiędłe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornel23
Ja bym na Twoim miejscu zajrzał na kuchnię hiszpańską do LaIberica na Burakowskiej. Miejsce nowe, które ma swój klimat i produkty sprowadzane z Hiszpanii więc oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem fajne rodzinne sushi jest w Tokyo Sushi. W Galerii Mokotów jedna z najlepszych restauracji moim zdaniem. No i jak coś zgłaszasz to właściciel odpowiada. Miałem kilka pytań odnośnie menu dla syna, bo chciałem go pierwszy raz wziąć na sushi. Odpisali szybko i bardzo konkretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć jakie są spoko miejsca - śledź @paniczszymon na instagramie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełm77
Na Dzielnej jest restauracja Oliwa i Papryka, miałem okazję tam jeść w zeszłym roku i mile to wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fillemona
Ja najczęściej chodzę do Akademii na Różanej To jedna z moich ulubionych restauracji. Smaczna kuchnia, miła atmosfera. Lokal idealny na randki i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×