Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mało mądra głowa

rolety

Polecane posty

Gość mało mądra głowa

Zna ktoś sklep netowy gdzie można kupić fajne i tanie rolety? Na allegro jak wyliczyłam, to za 3 okna wyszło ponad 900 zł . o i pytanie - w kasecie czy na żyłce. I u was też tylko wewnątrz widać wzorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie sklepu inter.nie doradzę, ponieważ kupowałam w stacjonarnym - na trzy okna niecałe 700zł (przy czym jedna roleta była droższa, tzw.mata). Zdecydowaliśmy się na rolety nakładane na okno (nie ma żadnych wkrętów itp., są metalowe zawieszki) z żyłką poprowadzoną wzdłuż okna. Jak dla mnie bomba - estetyczne, proste w montażu, wygodne w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakatau
To wszystko zależy jakie rolety, po drugie na allegro w większości przypadków, żeby ocenić faktycznie ile trzeba poprosić o wycenę. Najlepiej chyba poszukać sklepu stacjonarnego. A o jaki wzorek Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa_________
ja kupiłam na Allegro rolety w kasecie do sypialni mamy sypialnię od wschodu na piętrze, w lecie rano słonce wali do okien jak oszalałe, więc wybrałam takie nie przepuszczające wcale światła i faktycznie, poza cieniusieńkim paseczkiem na dole okna żadne światło się nie przedostaje mam je już z 1,5 roku, nadal wyglądają jak nowe i jestem z nich bardzo zadowolona wzorek jest tylko od środka, u mnie to jest taki miły złoto-brązowy kolor, do tego kaseta w ciemnobrązowym kolorze i na drewnianych oknach wyglądają całkiem elegancko, od zewnątrz są białe, żeby odbijały słońce i żeby pomieszczenie się tak nie nagrzewało zapłaciłam chyba 170 złotych za rolety na okno dwuskrzydłowe, każda szyba ma niecały metr na niecałe pół, razem z przesyłką, więc drogo nie było, zwłaszcza że to robione na indywidualne zamówienie każdorazowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolnaviki
Ja kupowałam w sklepie stacjonarnym w Krakowie rolety dzień-noc http://www.roletex.pl/oferta/rolety-dzien-noc-krakow . Te rolety umożliwiają regulacje dopływu światła w dzień możesz się zasłonić przed sąsiadami http://www.roletex.pl/uploads/dzien-noc/dzienel3d.jpg , w nocy zupełnie zasłonić http://www.roletex.pl/uploads/dzien-noc/dzienel4d.jpg . Nie są jakieś najtańsze, ale myślę, że warto w coś takiego zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatazmlekiem
Rolety w kasecie to najtańsze i najmniej wygodne rozwiązanie. Ja wolałam zapłacić więcej i zainwestować w coś bardziej funkcjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniamotylek
Nieprawda, to wszystko zależy od gustu, stylu wnętrza i potrzeb. A te roletki dzień-noc cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wybrać sie do sklepu w Twoim mieście. Handlowiec na pewno doradzi Ci odpowiednia przesłonę. Z doświadczenia wiem że nie zawsze takie produkty należy kupować przez internet, gdyż dokupić później elementów może graniczyć z cudem ( producenci specjalnie robią inne komponenty aby konkurencja nie podbierała części)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Niedawno kupiłam mieszkanie na Osiedlu Europejskim w Krakowie i teraz przyszedł czas na gruntowne zakupy (umeblowanie itd.). Też jestem w trakcie poszukiwania rolet. Raczej nie chcę kupować przez Internet.. Może zna ktoś jakiś dobry sklep z takimi rzeczami na terenie miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eure
Ja też myślę, że najbezpieczniej takie rzeczy kupować w placówkach stacjonarnych, najlepuiej gdy sprzedawca daje nam gwarancje na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amfisbena
W pobliżu osiedla Europejskiego jest bardzo dobry sklep z roletami na Zakopiańskiej 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaAniaAneczka
Zgodzę się, jest tam nawet kilka punktów z roeltami. Ja robiłam roelty Roletex i okna w jednym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frangula
Fajny salon z roletami jest w Krakowie na osiedlu Złoty Wiek 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam 75
Jeśli ktoś z okolic Katowic Chorzowa to polecam firme z Dom-Partner solidne wykonanie bardzo trwałe znaja się na roletach i produkują. ostatnio kupiłem u nich rolety dzień noc niezły bajer:) a tu link www.dom-partner.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa T
Adam wielkie dzieki skorzystałam z firmy Dom-Partner i polecam jesli ktoś szuka dobrych rolet a pozatym oni sami je produkują tu link dla zainteresowanych www.dom-partner.eu a ja wybralam takie rolety http://dom-partner.eu/rolety-producent/item/5-rolety-dzie%C5%84-noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa T
Adam wielkie dzieki skorzystałam z firmy Dom-Partner i polecam jesli ktoś szuka dobrych rolet a pozatym oni sami je produkują tu link dla zainteresowanych www.dom-partner.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita998
A w Krakowie jest jakaś dobra firma z roletami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rol-system
Serdecznie wszystkich zapraszamy na zapoznanie się z naszą ofertą osłon okiennych, zabudów balkonowych, okien! Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z najtańszych firm na rynku! W obecnej chwili mamy atrakcyjne rabaty letnie!! Dlatego nie czekaj i zgłoś się do nas już dziś! :) https://www.facebook.com/rolsystemKrakow?ref=hl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza228
U mnie w domu montowali rolety z firmy http://www.rolco.com.pl i z całą przyjemnością mogę ich polecić. Firma mieści się w Warszawie, ale z tego co wiem to dojeżdżają też do klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam firme rol-system http://www.rol-system.com/ robią sprawnie,szybko i nie zostawiają bałaganu co najważniejsze..tkaniny są dobrej jakości i ceny też mają przystępne,ponieważ są producentami. Zwróćcie uwagę czy od producenta bierzecie,bo cena może być zawyżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_konsevi
miniroom.pl tutaj są bardzo fajne rolety do pokoju dziecinnego, przede wszystkim solidne, ciężko niestety o takie, sprawdzony dostawca, wiem z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupiłam na Allegro rolety wyszło nie drogo , sprzedawca to roletyproducent jakos tam sie zwal , gdzy znudziły mi sie rolety tzn kolor materiału kupiłam sam materiał i wyszło bardzo bardzo tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja planuje podzwonić po kilku firmach znalezionych na google i poprosić o wycenę. Ważne żeby wypytać dokładnie o szczegóły, np. jaki rodzaj mocowania, jaka tkanina itp., żeby móc później porównać różne firmy. Ja zdecydowałem się na firmę rolldecor z Krakowa, bo wycenę mieli najlepszą spośród firm do których dzwoniłem, a dodatkowo oferują darmowy przyjazd i prezentację materiałów i produktów - a co tu dużo mówić, ten sam materiał w sklepie i w domu, gdzie będzie montowany wygląda zupełnie inaczej. Więc najlepiej dzwoniąc po firmach popytać też, czy oferują przyjazd do klienta i ile taka przyjemność kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaca
Ja tam zawsze korzystam z jednej firmy :) Rolety bulterier .nawet jak się nie weżmie to i tak za darmo przyjadą i policzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.vitre.net.pl - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berserkerrr
Również mam rolety dzień/noc, jestem bardzo zadowolony, kupiłem tutaj http://megastore.pl/76973,Rollomania-roleta-mini-Dzien-Noc-DN-16-popiel-80x140.html i wydaje mi się że to jest dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek_kaminski
Witam serdecznie! Czy ktoś z Państwa korzystał z firmy: http://www.solar.sklep.pl w zakresie rolet? Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia11111
Ja również polecam firmę rol-system. zamawiałam u nich żaluzje drewniane - ceny są konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×