Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość terefererere

ROLETY RZYMSKIE - ktoś ma ??????

Polecane posty

Gość terefererere

Witam, chciałam się zapytać osób które znają się troche na roletach - chce sobie je założyć w sypialni ale mam tam obecnie zwykły karnisz i moje pytanie - czy da sie zainstalowac te rolety na karniszu? Czy musze wymienic karnisz na szyny lub zamontowac w skrzydle okniennym? nie chcialabym wyrzucac karnisza bo moze kiedys mi sie odwidziec i znow bede chciala firanki takze wolalabym żeby sie dalo rolety powiesic na karniuszu tylko tu kolejny problem - czy one nie nie beda za bardzo odstawać od sciany???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefererere
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopl
Te które mam, mają takie 2 zaczepy które przykręca się do ściany, zaś na nie zatrzaskuje się listwę z rolkami do której przyklejona na rzep jest roleta Moja koleżanka ma w sypialni zainstalowane rolety, zaś po bokach na karniszu swobodnie zwisają zasłony Całkiem fajnie to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka z krainy bajek
Rolety musiałabyś zamocować pod karniszem przyjrzyjsię dobrze tu: http://www.roletex.pl/images/stories/rolety_wolnowiszace/rzymskie/rzymskie_d.jpg i tu: http://www.roletex.pl/rolety-rzymskie-elementy. jednak z karniszem będzie to brzydko wyglądać. Fajne są rozwiazania roelty na prowadnicach i firany http://www.roletex.pl/rolety-w-prowadnicach lub takie rozwiązanie jak pokazała harmid jeśli ktoś lubi firany. Można mieć jedno i drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atropa
Mi się podobają te rolety w prowadnicach Księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są rolety na szelkach lub na tunelu - sama chciałam takie sobie sprawić ale ogólnie ceny są powalające :O sam mechanizm ok. 500 zł kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia787
nela8907, mam do Ciebie pytanie - a jak je czyścisz? Masz może je w kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam je w pokoju. W kuchni mam rolety dzień/noc. Jedne i drugie czyszczę przez potrząśnięcie :) Rolety praktycznie się nie brudzą. Niektórzy tylko twierdzą, że blakną, ale to chyba po 10 latach ;) Ja mam w lata i nic się z nimi nie dzieje. Specjalnie też nie widać, że osiada na nich kurz. Jak się je użytkuje codziennie, to kurz sam z nich spada. Słyszałam, że niektórzy porywają się na pranie, ale ja wolałabym chyba wymienić na nowe niż wyprać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nela8907 a ten Roletex to taka dobra, sprawdzona firma czy trafiłaś na nią przez przypadek. Czytałam na innych forach opinie o niej i wydaje się ok. Zamówione rolety dostarczają terminowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombi7189
gosiunia787 nie obawiaj się niczego tylko zamawiaj. Na pewno wszystko będziesz miała na czas. Wiem, bo sama zamawiałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombi7189
A na kiedy masz termin dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałzZz
hopl mi tez taka kombinacja pasuje rolety i zaslony zamawialem na miniroom.pl dla dzieci i siebie tez :) piekne wzory ! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabell55
Ja zamówiłam dzisiaj rolety na http://www.dekoria.pl/rolety i czekam na dostawę:) Do końca tygodnia powinny przyjść. Jestem ciekawa jak będą się komponowały z kolorem ścian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figarro
Ja mogę polecić firmę Debastor. Sami zakładali mi rolety materiałowe, ale widziałem, że mają też u siebie rzymskie. Rzymskie nie są złe tylko trzeba dobrze je dopasować do reszty pomieszczenia. Najlepiej podzwonić do firm i popytać o szczegóły ludzi, którzy się na tym znają. Do Debastora np. 42 213-70-38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
połącz firany z roletami rzymskimi. Wygląda to naprawdę fajnie. I jedno i drugie znajdziesz na http://www.domdekor.com.pl/ I pamiętaj, żeby całe wnętrze pokoju ze sobą współgrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiilenka
Spokojnie da rade założyć rolety i nie trzeba zdejmować karnisza. Przynajmniej z tego co kojarzę nie powinno to stanowić, żadnego problemu. U mnie było podobnie, fachowcy mówili, że sie da bo sama tak chciałam zrobić. Po przemyśleniach jednak wolałam zdjąć karnisz i mieć na oknach tylko rolety. Wydawało mi się, że za dużo tego wokół okien by było. Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to skontaktuj się z firmą Debastor. Bardzo mili ludzie i potrafią dobrze doradzić w tych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szycierolet
zapraszam do sklepu www.dorolet.com.pl znajdą państwo w nim gotowe systemy jak i komponenty składowe do rolet rzymskich i nie tylko w naszej ofercie znajdują się również moskitiery, karnisze, taśmy do firan, tkaniny roletowe, wszystko to w atrakcyjnych cenach sprzedaż dla hurtowników, wysokie rabaty indywidualnych klientów zapraszam na nasze blogi w którym mogą państwo znaleźć całą masę informacji na temat aranżacji okna zapraszam www.instrukcjedorolet.pl blogstopsun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2323
Akurat rolety rzymskie zamawialiśmy tydzień temu z małżonką ze sklepu www.villadecor.pl. Warto tutaj posprawdzać wzory. Ogólnie nie tylko zasłony mają, ale też dekoracje ze szkła, ceramiki i drewna. Ciekawie też wyglądają meble skandynawskie, które oferują. Nawet się zastanawialiśmy czy nie kupić sobie jeszcze trochę wiklinowych szafeczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kto woli :) zerknij tutaj, może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie tez zastanawiam sie nad kupnem rolet rzymskich z tej strony www.salonyfiran.pl/galeria.html i wlasnie zastanawiam sie ... ktos zamawial / posiada? poleca? bo sa ladne bardzo i kusza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam się. Oferuję mechanizmy do rolet rzymskich bardzo dobrej jakości na komponentach niemieckich i włoskich. Mam mnóstwo koralików i sznurków w ofercie. Moje mechanizmy mają sznurki podciągające co max 30cm co sprawia że tkanina bardzo ładnie się układa. W ofercie są również mechanizmy do rolet falistych oraz Innowacyjny system rolet rzymskich dzień/noc gdzie dwie tkaniny podciągają się niezależnie od siebie, roleta TDU czyli możliwość opuszczania rolety z góry, oraz systemy do okien dachowych. Oferuję również szycie rolet rzymskich z tkanin powierzonych. Jest to bardzo dobre rozwiązanie ponieważ samemu można sobie wybrać tkaniny w sklepie w swojej miejscowości, a potem wysłać pocztą a ja realizuję zamówienie. Jestem na allegro. Kontakt do mnie modnydom1@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×