Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slawietta

Ser twarogowy z biedronki w wiaderku

Polecane posty

Gość slawietta

czy nadaje sie na sernik ? bo nigdy takiego nie uzywalam , tylko klasyczny bialy twarog , mielilam i tyle .Czy z takiej masy wyjdzie dobry sernik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej trochę zdrowiej
Lepszy taki jaki uzywałaś do trj pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
o kurcze , juz taki kupilam :( chcialam kupic taki zwykly ale wlasnie na taki sie natknelam w biedronce ze masa juz gotowa i nie trzeba mielic ..cholera :( wiec co, lepiej kupic taki normalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej....:(
Przegralas zycie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktototakiktototaki
nie , ten ser w wiaderku nie jest dobry na sernik raz pieklam z niego sernik, i niestety niby udal sie , ale wyszedl byle jaki :o nastepnym razem kupilam go na nalesniki i przy miksowaniu go zrobil sie tak rzadki ,ze musialam do niego dosypac budyniu, przegotowac i dopiero zawijalam nalesniki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawietta
widze ze fajnie ze zapytalam no to kupie taki zwykly dziekuje ze rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidroneczkaa
a gdzie kupujesz taki zwykly?? te zwykle to mi sie kojarza tylko w malych kostkach, a na sernik potrzebujesz co najmnie kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gklmhj
slicznotka, ty jak cos jebniesz, to jebniesz :) w kazym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam postną kapustę
Idealny jest Delfiko z Netto -też w wiaderku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka z kulkowa
miało być z tego sera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aktualnym "Wiem co jem" jest poruszony temat tych mas. Jeśli chodzi o sprawdzone to moja mama robi pyszny sernik z "Mojego ulubionego" z Wielunia. Z tym, ze jest to cienki spód i mnóstwa delikatnej, piankowej masy. Na taki tradycyjny to lepiej wziąć zwykły twaróg- raz w roku można sie poświęcić i zmielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
ja robię z wiaderka, dr etk. i wychodzi super! ale zależy jaki masz przepis te do mielenia to takie ciężkie wychodzą i kwaśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vingman
ty sama jestes kwasna znawczyni twarogu sie znalazla w tych wiadrach cholera wie co nakreca jakiejs barbaluchy ,a baby chwytaja sie , bo im len w dupe wlazl i ciezko twarog puscic przez maszynke ponadto w tych gotowych nigdy nie ma 1kg sera dobrze gdy jest ok 80 dkg papki, a reszta to jakies serwatki i odpady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
sklepowe sery są do bani, nie wiadomo ile chemii w nich jest jak nie mam z gosp. ekologicznego , wolę z wiaderka - na wiedeński lepszy; można dołożyć 20 dkg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gotowe mielone
W wiaderkach to zwykle jest mało sera w serze, poczytajcie skład. Kupuję klinek, mielę, chociaz mam jeden przepis, w którym wystarczy rozdrobnić ser widelcem. Moja znajoma opowiadała o swojej siostrze, która nie mieli sera przed pieczeniem tylko... wkłada ser do większej torby foliowej a potem do jeszcze jednej i kolejnej (zalezy od wytrzymałości folii) i tłucze ten ser rękami, pięściami, wyobrażając sobie, że to jej były mąż :P Serniki wychodzą puszyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izol
moja mama ciągle go kupuje i wychodzi dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te gotowe mielone
to zależy co dla kogo dobre :) jednym smakuje mortadela a inni do ust tego nie włożą bo to nie wiadomo co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci heca!!
moim zdaniem wystarczy spojrzeć na ser gotowy w wiaderku i na ser, który same mielimy. Bez porównania. Chociażby cena, często w wiaderku kosztuje tyle samo co kg twarogu zwykłego. A przecież usługa mielenia kosztuje i opakowanie również. Tk, tak jak ktoś napisał powyżej, w nim jest mała zawartość sera w serze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarog z biedy jest do bani
od jakiegos czasu w mojej biedzie nie ma juz sera twarogowego zielona laka w wiaderkach(ten byl nawet ok i mial 3 smaki)tylko jest jakas vita cos tam w wiaderkach i to jest jakas masakra, wyglada jak homogenizowany i jest rzadki i do dupy bo nic z niego nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xyz
od kiedy to produkty z biedronki są do d*** to jak wyjasnic tlumy ludzi kupujących w tych sklepach . jest szereg innych markowych składów że można wybierać. tylko że droższe wcale nie znaczy lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobry, sernik nie wyszedł, sama rzadka masa nie da się tego upiec,piekłam 1,5h zgodnie z przepisem wszystko robiłam a serniksurowy taka sama masa jak przed upieczeniem tylko goraca. Beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym "serze twarogowym " z biedry jest sam wypelniacz . Przeczytajcie sobie etykiete. Nie wiem jak ludzie moga jesc cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie przepadam za tym serem biedronkowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×