Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu

Polecane posty

Anoola chciala co prawde cos o upierdliwych staruszkach w temacie ale w koncu upierdliwych staruszek na forum malo a wiekszosc to same miłe mlódki. Ja juz brzuchem do gory bo kolacja jak slubny wroci z roboty wiec kilka godzin luziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się już znalazłam :D Ale coś mi się widzi, że tutaj to całkowicie o odchudzaniu zapomnimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka nie piska to przecie Anoola wymyslila to forum mozeszdac jej w leb masz ja niedaleko Slubny dopiero wrocil z roboty i to na piechote bo tramwaje juz jezdza bylejako i taksowki nie uwidzisz no to zagnalam go do lazienki a sama juz pierogi gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka tylko sie nie spal I powiedz Anooli o nowej stronie bo widac ze na poczcie nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie znalazlam, Yoanka nic nie powiedziala. Musialam cos B z mojej poczty pokazac i przez przypadak tu weszlam, widac Yoanka mnie tu nie chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Maniu ,dziękuje ,tez sie znalazłam. :) Wieczerza udana ,dzieci nam zapakowali na wynos duzo pysznosci,dalszy ciąg lenistwa . Anoolko chętnie bym poplywała ,a tak waga w góre . Jutro tez wybywamy na urodziny i znowu opychanie .Już rozmawialiśmy z Rodzinką ,trzeba organizowac wyjazdy na świeta ,to będziemy bardziej aktywnie spedzać czas . Ciągla nawiązują do naszego wyjazdu w góry i ten pomysł wszystkim sie bardzo spodobał .Zobaczymy ,plan jest ,to juz cos jak na początek :) Kruszynki ,milego pobytu na plazy . U nas wczoraj wieczorem pruszył snieg ,trzeba było auto odśniezac ,dziś po śniegu zostało wspomnienie . Radosnego dalszego świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka, u nas też było aktywnie, i też góry w planie :D Niestety, obżeranie w wersji TOTAL i 8 długości basenu poszło się jebać. Anoolka pierdoły pisze, chyba nie dojadła, albo nie dopiła :P Niech se sama swoją pocztę sprawdza, gania nas, to i czasu na tłumaczenia nie mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoana, a Tobie to chyba ta mieta w szampanie zaszkodzila... juz nie pamietasz jak w city ja chcialam juz do pociagu a te co najbardziej deklarowaly niesprawnosc chodzeniowa jeszcze ze dwie godziny lazic kazaly... Nutka, mowie Ci, mam ciezka szkole przetrwania. Wczoraj zostawily mnie na lawce do pilnowania kapci, same poszly plywac. Dookola mnie rozlozyli sie calymi rodzinami, dzieciaki pyski darly i jak biedny kierowca mial wypoczywac? No jak? Mam ciezka szkole przetrwania. A Mania gdzie sie obcyndala? Ze o reszcie nie wspomne bo widze ze nawet Opty tyz sie obcyndala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwisz sie cenzurze? Ja tez na wiecej nie pozwalam :P A tak powaznie, to do reszty, poza turystkami, - nie jest tak zle, duzo jestesmy poza domem to pozniej nie ma sily na nic. Spi sie calkiem dobrze chociaz tu juz zaczeli z petardami. Ostatniej nocy co przysypialam to pierdut! Psy sie rozszczekiwaly i powili wszystko cichlo. Znowu ukladalam sie w wygodna pozycje i znowu - pierdut, szczek, cisza.... A jak na intensywny tryb to snu, tego spokojnego troche wiecej potrzeba. Ostatniej nocy pieski znowu dostaly eksmisje do kuchni bo juz spaly w lozkach, u mnie lub u Yoanki.... oststnio u mnie im sie lepiej podobalo a ja znowu sie nie wysypialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcyndalam sie bo co innego mozna robic ,bebzun do gory i ogladanie tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozna pocwiczyc, kulezanka czytanke pisac..... paskudo jedna! My nie mamy czasu ale Ty lemiu masz wiec pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z chwili czasu i wchodze na to nowe forum. Zaraz wyjezdzamy w Gory Blekitne. Za oknem upal juz jest spory, ale mysle, ze tam nas jakis wiaterek owieje... Spieklam sie wczoraj na plazy niesamowicie. Spac jakos moglam, ale skore czuje. Ale jakie widoki i jakie szumy !!!! No i swiateczne pikniki na trawce. Mamy to na fotkach, jak bedzie nadprogeamowy czas - to napewno sie podzielimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, jak sie bedziesz obcyndalac to wiesz, fotki ogladaj se na necie. Wczorajszy nasz dzien mozesz przesledzic wklepujac "Cronulla" A dzisiejszy "Katoomba" A jak bedziesz grzeczna i beda czytanki to MOZE cos naszego zobaczysz :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja to się dopiero obcydalam :-D A co ! o Leje jak z cebra , ciepło +5 , jeno się chce , co też uskuteczniam i odrabiam i nadrabiam :-D . Trochę przed TV ale tam mnie zjeżyły te reklamy po 25 minut , że odkleiłam się już od TV :-D na długo;) o Wigilia miła była bardzo i bardzo się obżarłam :-P i niby nas czworo było , a Mamuś "garowała" jak na 10 osób :D. Padłam wczoraj po Pasterce , a śniadanie jedliśmy ze Ślubasem o ....13 :-D - na luzie i spox.;);) o Muszę zajrzeć jeszcze na poprzedni wątek bo przeleciałam go po łebkach a Godę ❤️ widziałam !!! o Dziewczyny ❤️ Opalone, zadowolone :) Och korzystajcie z tego lazurowego raju ile wlezie ;) Bo tu ponuro ale....Maniu❤️ DNIA już przybywa!!!! o Trzymajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę jedziemy na urodzinki .Tak ugoscila nas wnusia w Wigilię. http://www.klub.senior.pl/galeria/images/11340/large/1_IMG_20161224_191130__Copy_.jpg http://www.klub.senior.pl/galeria/images/11340/large/1_IMG_20161224_173846__Copy_.jpg http://www.klub.senior.pl/galeria/images/11340/large/1_IMG_20161224_165553__Copy_.jpg szkoda.... juz po śniegu ....było biało ,snieg prószył ,dodał uroku choć na chwilę . Zdjęcia robione telefonem. Dalszy ciag swietowania . Zostawiam pozdrowienia dla wszystkich Kruszynek 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie za duzo obcyndalania sie a na dodatek lało dzis rowno wiec nawet wyjsc z chaty sie nie dało :(a byla siostra i chcielismy ja odprowadzic na tramwaj i guzik musiała wracac do d omu taryfą :( cos tak czuję ze trzeba wyciagnac pedzelki kleje farby i siadac do badziewiakow bo cos mocno sie nudzę :( Anoola musisz dac link z udostępnieniem bo tak na Twoje zbiory nie da sie wejsc a tak to nawet tu mozna cos wstawic :D https://lh3.googleusercontent.com/IzReGnvfNqAral37AnfW3G7sHQdOj1AQejJ9MrAiWLL4GagHoa0z4jSsy5SIKcUwsm66x_l7LFrJs77t3tkAxlq1XDqSBF8yC6KVY7kTCmndb2uHbL9pKU8df_3SfpXGGxe9d1sS917BOkASbVc3AUE4ErYYxPU_k_bExzh01k3ZnLrsAymBMQ3FFfeHpd8a5ElTWuMgwAKqpusIjIcXcDBWwig0pagYWzulWyq2xOxt5mAW9WOEQOnD3srjOUaG1_3a-9EnkKeuO7llU9m14SVaDfu1g9L22e6ZJjdO-3I2T3rtf-xpCRqanO9qdAuwj3kQBOH6JVHCaxt8gXhaXjR2H4sHz1POf7RtxX9mQZukQZF1hwxymYlFJ1mWMlRGXtmtaMC7ajUduPdInWMfxcVpWpD6_KWjn4BRidvSp7t3EeaqEC93wCKkpm2cUtDEbqdZWaLpfqyKJtkjCNbi7qU1jnd1srxnT48Big2NDz7y7ZmxESZbaF_DNZ_Aa-0FyvF2_6ia4Lqj4DX8Nen4jCvPC80pzBDkens5MuDn2ztqSWqD5gdUHwhmiogpchRCghIiS7ux--xF_S7yzCMIjeSLjGKErEETQskopSx0igCDVk0C7t5l=w1220-h915-no https://lh3.googleusercontent.com/E0pcKDJ7vtIWfRgA01ZuDErrxxriLY-RqRi6GeMUpZPIEwRrf6tOpC-qevcjQnr-pp5JfGDplkEn4KPtJlBf4p0WaAQbeTSVXLCQvQxVDAETorZPYQ9jTN0l0M1otwT1pZbuZNRMXUxLFaCYQydC54laWNpl3rXJ0fUkKlCYBv5pLluJRarVjyprjObJ9QtpKJS0_QRjVDhlMKImgBOn7ZOnT95nRvSTnJkXZMuLPqzwDTgkUL8-CoLT83jVUEtMoHiRlZQIvhTSkEZjovVEOz00fYfWt_CaCCKtamHPB2MvhLB4RujRhvI9GHbWPuackQ3VKGZ1z_HyxxZcBo-ts-FxfeAeCCP6lBWAFvp-DAG5eHwvn_RFr_azaxpaI8mzT6I2bRPaGjCLsZcAQLZMt4gA2gaCB7oAa8s2izojHbFdxAl9tSEc473CwtVgS3Nhwsgf908IAUovFCkKNAI7ZxlVRJpMHf3eAGO0MhqHzE8ypcNM6UfOlKCkWedEWGqbF-sfTWbo-PI4x3oEG4Mqd7sHaXnoz-UmvSsrXTtB3HIHp49lHh14s11WWeNxf4fgGEX3AyQdzOLlPssCB79PDkNvrCSMuwCvLdQgqYeoYtF6T0f9iP-m=w1373-h915-no Sagus a tak wyglada choinka wiadomo gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, Anoolka napisała Wam nazwy miejsc, w których byłyśmy, NIE odsyłacz do zdjęć, ktore zrobiła. Żeby poczytać, pooglądać i gębulę rozdziawić. Nuta, ta Wigilia to na gużą ilość osób była :D Zdecydowanie wolę Święta BEZ śniegu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ot wredna upierdliwa staruszka z tej mojej siostry blizniaczki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak wiejeeeeeeeeeeeee :( Jakiś orkan "Barbara" :-P - łeb chce urwać. :o o Nutko🌼 Cudnie ! Tak sobie pomyślałam..., że ..też bym tak chciała ;) o Maniu🌼 Wiem gdzie :-P . Zaczarowane miejsce a choinka bajeczna , bo jakże by mogła być inna :) Dzięki.👄 o Pozdrowienia dla Turystek :-P 👄 U Anooli🌼 tyż piękna choinka !!!! o Ja już zmykam , dość obcyndalania się i obżerania :-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka slow przed kolejnym wyjazdem, dzisiaj zdecydowanie pozniejszym. Ale fajnie sie fotki rano ogladalo - i czas zleciql. Za oknem temperatura wzrasta, jak na te pore roku przystalo. Moje plazowe przypalenie jeszcze ma zdecydowanie ogniste kolorki, ale juz nie boli. Wczorajsze widoki w Gorach Blekitnych bajeczne, poza tym dzieki Anulce poznalismy przewodnika Polaka, ktory nam wiele o tym miejscu opowiedzial i zdradzil niektore tajemnice tych miejsc. Gdzie dzisiaj wedrujemy nie doslyszalam, ale na pewno w rownie ciekawe miejsce. Milego swietowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu co taka cisza? Mota kawe i konczcie to swietowanie :P Teraz po kolei na wage i do odchudzania :D Ja juz wlazlam na szklana cholere i tylko powiem ze jest wiecej niz bylo ale to pewnie B wina bo wczoraj bylysmy u niego na obiedzie i bylo bardzo smacznie :O Najbardziej to mi smakowaly ziemniaki ze sosem grzybowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×