Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sklepy meblowe

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś sklepy meblowe internetowe z dużym wyborem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a transport? Drogo wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zrobisz duże zakupy to masz dowóz gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi fajnie, na pewno zobacze co mają w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D3bilny spamer :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble do łazienki w przystępnej cenie można nabyć w sklepie internetowym Armadeo.pl, ja kupowałam tam całe wyposażenie do łazienki, jestem zadowolona, bo sporo udało mi się zaoszczędzić. Opłaca się kupować w sieci, ceny są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze meble kupuję w sklepie internetowym: www. meble-bogart.pl . Osobiście jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze się prezentują i przede wszystkim są wytrwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebo4545
No tak wybór sklepów meblowych jest przeogromny...ja sam jak szukałem do siebie segmentu to sprawdziłem chyba 20 sklepów ;) W końcu wybrałem ofertę serwisu meblehm.pl i nie żałuję. Porządne, drewniane meble, elegancko wykończone, okazyjnie cenowo. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszp80
Sprawdź sobie na meblomoda.pl Duży wybór, dobre ceny, zamówisz online i jeszcze Ci dowiozą do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawiakk
ja mam mable z krainy mebli drewnianych i polecam. Polskie, dobrej jakości, trwałe. bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1962
Ja zamawiałem w http://www.hitmeble.pl/. Mają duży wybór i dobre ceny. Zamówiłem narożnik i po tygodniu już miałem telefon, że będzie dostawa. Mają bardzo dużo kombinacji kolorów i wzorów. Modele też mają przeróżne. Jak przeglądałem ich ofertę, to można u nich zamówić meble do całego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamawiałam na www.batdom.pl/ze,0,142/zestaw-zt117.ehtml, remont domu uważam za bardzo udany. solidnie i szybko, polecam w sumie ;P bez zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszpe8
Polecam sklep Meblomoda - www.meblomoda.pl Jeśli ktoś oczywiście chce mieć solidne meble z klasą. Warto zainwestować, bo możecie mieć pewność, że będziecie zachwyceni, pracownicy pomogą wam w wyborze no i meble będą niepowtarzalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również mogę zaproponować batdom, mam http://www.batdom.pl/ze,0,133/zestaw-zt108.ehtml zestaw, mogłam skonfigurować sobie własne kolory. wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinaona2
Również gorąco polecam sklep Meblomoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam allinside, nie jest to typowy sklep meblowy, bo mają też inne rzeczy, ale mam meble od nich i sa świetne, wytrzymałe, ładne, solidnie wykonane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelium
Ja znam dobry sklep meblowy www.masameble.pl, mają na prawdę ciekawe meble. Głównie polecam wypoczynki do salonu i meble kuchenne. Są na prawdę genialne. Sama mam więc wiem co mówię. Można sobie dopasować kolor do wnętrza więc na pewno nie będzie problemu z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariuszS
Z doświadczenia znam sklep niedużego producenta, gdzie można zamówić meble z oferty, Klienci są o nich b.dobrego zdania. Adres to: www.batdom.p. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o sklep meblowy z meblami dla dzieci i młodzieży --> sarenka.eu . miałam upatrzone meble dwóch producentów pinio i bellamy i załatwiłam to przez ten sklep , było dużo łatwiej niż zamawiać w dwóch innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na allinside.pl mają fajne meble, sama mam od nich rzeczy w sypialni. solidnie wykonane, ładne i tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sklepów internetowych mogę polecić Saga meble. http://sagameble-sklep.pl Myślę, że oferta jest ciekawa, ale najlepiej sprawdzić samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duży wybór mebli mają w sklepie Meblemix.pl. Znajdziesz tam nie tylko meble do domu ale nawet do ogrodu. Często pojawiają się tam ciekawe nowości czy promocji. Ogólnie sklep cieszy się dużo popularnością i jest coraz bardziej znany:) Zobacz: http://www.meblemix.pl/ Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam kupować meble przez internet :) poszukaj, jest dużo takich sklepów internetowy i ogromny wybór :) sklepy biją się o klientów więc dla Ciebie tez korzystniej, bo czasem można spotkać też darmową dostawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludoszka
Osobiście bardzo lubię salon Agata Meble, zawsze coś ciekawego odkryję. Ostatnio kupiliśmy narożnik, wybór był ogromny, trudno było podjąć decyzje, ale za pomocą personelu udał się wybrać taki, który spełniał nasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gucio234 zgadzam się z Toba :) Najlepiej od małych producentów, bo masz pewność że będzie to wykonane starannie a nie np taka agata albo brw u nich tylko masowka i nic wiecej.. tandeta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również zraziłam się do BRW i Agaty.. polecam dogłębniej przeszukać google w celu znalezienia małej firmy/ producenta mebli którzy naprawdę dbają o klienta, a produkty są wysokiej jakości a często ceny są o wiele niższe! Ba! BRW i Agata narzuca sobie kolosalne marże na wszystkie meble! Polecam zakupy przez internet, mimo że nie możesz ich zobaczyc to i tak masz pewność że będzie wszystko ok :) Idąc do dużych salonów i tak wybierasz produkt z katalogu, tzw w ciemno. Więc nie widzę problemu w zakupach przez internet :) Pozdrawiam, Teresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×