Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_krokodyl

Stolnica

Polecane posty

Jaką stolnicę używacie? Drewnianą, silikonową czy jeszcze coś innego? Jaką uważacie za najlepszą? Musze kupić jakąś i nie wiem jaka będzie naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero_p
Żadnej. Marmurowy blat kuchenny wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero_p
P.S. JakIEJ używacie, nie jaką ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadnej jeśli juz muszę coś zrobić raz na ruski rok, to robię to na desce, szklanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam taką rozwijaną z tupperware. sprawuje się super i jestem bardzo zadowolona. a co najważniejsze zajmuje bardzo mało miejsca, w przeciwieństwie do drewnianej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tupperware ale mnie wkurza bez przerwy się odkleja.Dlatego też jak bawie się w babranie to robie to na zwykłym stole kuchennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię na blacie, ale chciałabym silikonową... Tylko bez przesady - nie za takie pieniądze za jakie ją widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czego się odkleja? Mnie jeszcze cieszy, że można się obejść od ciągłego przypruszania ciasta i stolnicy mąką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuge
A kto używa takiej: LURCH FlexiForm duża silikonowa stolnica 60x40cm * wymiary: 60 x 40 cm * 100% platynowego silikonu * wytrzymałość od -60 do + 260oC * przystosowana do mycia w zmywarce * nieprzywierająca, nietłukąca * bezpieczna dla zdrowia * wygodna w przechowywaniu * 10 lat gwarancji Czy się sprawdza i czy warta jest swojej ceny 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zwykłą drewnianą, taką antyczną co jeszcze pod blatem stołu się ją chowa;) ale się sprawuje, tyle że zajmuje sporo miejsca. Myślę o zakupie silikonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy używacie te wałki
do trupeprware napełniane zimną/ciepła wodą? czy wałek bez wody też wałkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam granitową
Blat granitowy, ciężki, ma wiele przeznaczeń a jako stolnica sprawuje się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tym wałkiem
czy on jest nadmuchany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam z tupperware dostalam od tesciowej, i ..... sie przeprosilam z drewniana, teraz mam dwie drewniane duza i mniejsza i ta tupperware, wole osobiscie drewniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Gawl
Ile osób tyle opinii;) Dla mnie jednak klasycznie - drewniana stolnica. Jest o tyle fajna, że sprawdza się nie tylko, gdy trzeba rozwałkowac ciasto, ulepić pierogi itp. Ale ja na przykład używam jej na co dzień do krojenia chleba, warzyw, wędliny, czy chociażby zrobienia sobie kanapki. Ogólnie wszystkiego. Dlatego fajną opcją jest moim zdaniem taka stolnica, której nie trzeba ściągać, chować gdzieś po szafkach, tylko ładnie i stabilnie leży sobie na blacie:) taka na przykład: http://www.garneczki.pl/tagi/stolnica-drewniana/ Kosztuje około 50 zł a u mnie w domu jest niezawodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina G
ja jestem zwolenniczką tradycyjnych drewnianych. Mam w domu trzy, ale jedna z nich jest moja ulubiona. Bardzo poręczna i zwyczajnie lubię na niej pracować. A kupiłam ją za nieduże pieniądze przez internet w bardzo fajnym sklepie z mnóstwem artykułów kuchennych i nie tylko. A oto moja stolnica: http://sklep.dajar.pl/stolnica-drewniana-dwustronna-56x51-cm-eko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×