Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

sypialnia jak urządzić

Polecane posty

Gość gość

Proszę Was o porady. Mam duży pokój który jest przeznaczony na sypialnię. Planujemy też drugie dziecko i trzeba będzie z nami w tym pokoju przez pierwsze 2 -3 lata. Drzwi są w kolorze klon, na podłodze panele jasne wyglądające jak naturalne deski. Chcę kupić łóżko drewniane malowane- nie wiem białe lub ciemne, naturalna sosna... i do tego szafę pax z ikei może z mlecznymi szybami, komodę. Jakie kolory wybrać? Pokój ma ok 20 m2 duże okno po środku, nie podzielę go na razie na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BellaDonna27
Z meblami niestety nie pomogę, ale jeśli będziesz szukała jakichś dekoracji to zajrzyj do sklepu www.homus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice kupili swoje łóżko małzeńskie bardzo duże, jasne drewno, w promocji w agatameble. Super wygląda jest proste i klasyczne. Materac musieli dokupić do łóżka. Mają jasne meble i ciemna pogłogę. Ciemne dodatki. Sciany kremowe. Wszystko fajnie razem gra. Jeśli szukasz inspiracji do pokoju mozna zawsze pooglądać jakieś gazetki lub poprzeglądać strony internetowe z aranżacjami sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Jesteśmy na etapie urządzania sypialni. Stworzyliśmy sobie nawet projekt- znaleźliśmy miejsce, gdzie robi się to za darmo. Spójrzcie- http://www.projektujemy.meble.pl/projekt,proj8752.html Czy będzie to funkcjonalne ustawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Mak
Ustawienie jest dobre. W sypialni macie wszystko co jest niezbędne. Czy rzeczywiście nie płaci się nic za taki projekt? Każdy może skorzystać z tej opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolka45
Projekt jest darmowy. W sieci masz program, w którym możesz stworzyć projekt swojego pomieszczenia. Jedyne czego potrzebujesz to kreatywność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirakira
Hej wszystkim! Ja bardzo lubię ostatnio przeglądać różne strony internetowe z gotowymi aranżacjami, można się zainspirować i zrobić coś niepowtarzalnego :) Ostatnio, bardzo spodobała mi się taka sypialnia http://sferawnetrz.com.pl/oferta/kler-milonga-l060/. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki styl planujecie mieć u siebie w domu? Jeśli wystrój wnętrza chcecie utrzymać raczej w nowoczesnym stylu to warto zainwestować w dobrze dobrane oświetlenie - możesz rozejrzeć się np. tutaj: http://lampalampa.pl/lampy-wiszace - u nas fajnie sprawdziły się lampy loftlight, dobrze pasują do jasnych mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla urozmaicenia i przytulnego klimatu - polecam dekoracyjny akcent na ścianie (np. za łóżkiem) w postaci delikatnej pastelowej tapety - piękne kolekcje widziałam w salonie firmowym Flugger - zwłaszcza skandynawskie klimaty przypadły mi do gustu (Nordic Blossom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt ten producent ma bardzo ładne katalogi tapet, lubię też oglądać ich trendy kolorystyczne, warto rzucić okiem na najnowszą paletę kolorów :) idealne do sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam mebli z IKEI, ale kupiłam meble do sypialni oraz pokoju dziecięcego w http://mebletuszkowski.pl/. Mają tam bogatą ofertę mebli sypialnianych, łóżek w różnych wymiarach, wszystko jest z naturalnego drewna nie z płyty, która się rozpadnie po kilku miesiącach. Wszystko jest przytulne i wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypialnia powinna być przede wszystkim komfortowa i przytulna. Sen to podstawa naszego dobrego funkcjonowania, więc warto zadbać, aby miejsce gdzie śpimy i wypoczywamy po całym dniu było jak najbardziej komfortowa. O tym, jak ją urządzić możecie sobie poczytać tutaj http://mebleportal.pl/meble-dodatki-sprzet-36/0/163/jak-urzadzic-komfortowa-sypialnie.html Mam nadzieję, że komuś się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem sypialnia powinna być jak najprostsza w formie, w kwestii mebli niesttey nie pomoge, ale postawiłabym na mocny akcent, jakis kolorek, np swiece w ostrym kolorze (w sypialni zawsze sie przydadza :) ) no i pościel, http://www.krainaobrusow.pl/Katalog/Posciel/, tu jest bardzo ładna moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ładne rzeczy w tej krainie obrusów, ale mnie akurat zainteresowały te prostsze w formie, ma ktoś? polecacie/ nie polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam :) wogole mają bardzo fajną strone na fejsbuku :) "Na stole robię wszystko" dużo indpiracji itd, a rzeczy jakościowo pierwsza klasa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z0NQA
Czy ktoś może podzielić się opiniami o salonie z armaturą łazienkową Max-Fliz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwil
U nas niestety samodzielne urządzanie sypialni nie wyszło dobrze:) Chyba jednak nie mamy zmysłu estetycznego. :) Skonczyło się na tym, że wywaliliśmy wszystko i daliśmy w ręce firmie lokalovnia. Zrobili świetny pokój, fajnie się w nim czujemy, ustawienie jest funkcjonalne więc warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.33meble.pl/ Szczecin można znaleźć bardzo wiele atrakcyjnych mebli do sypialni, mnie się udało bardzo gustownie urządzić to pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetkam
na biało sypialnia pięknie wygląda, też sie wyposażam przez internet w przypadku sypialni tutaj http://enyoart.pl/meble/sypialnia/ , białe meble, czarne dodatki i metalowe, pięknie to wygląda, lubię też w sytlu chińskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapomnij o jakimś ładnym kolorku ścian. Kolorystyka też tworzy klimat wnętrza, a klimat w sypialni powinien być szczególny :-) możesz spróbować poeksperymentować z kreatorami wnętrz, które znajdziesz na stronach producentów farb, ja korzystałam z podpowiedzi śnieżki. I mam sypialnię z głowy na dobre 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maserka
Moja sypialnia urządzona jest na błękitno biało. Meble są białe, dodatki w kolorze pastelowego błękitu, a na ścianach kolor szept nocy ze śnieżki. Piękny niebieski kolor, idealnie współgra z tą bielą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zakochałam się w meblach zrobionych z palet, mamy stelaż łóżka zrobiony właśnie z palet, a ściany pomalowane mamy na delikatny szary i jasny błękit z palety Śnieżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×