Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ssaasdadada

szukam przepisów na dobre drinki

Polecane posty

Gość ssaasdadada

jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $^mlk,jnhbgvfcdrtyu_iopm
wodka z sokiem pomaranczowym, albo mi smakuje z gruszkowym gin z tonikiem whisky z cola rum z sokiem ananasowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hikl678
wejdz na google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
passoa plus sok pomaranczowy campari z sokiem pomaranczowym kamikadze malibu gin z tonikiem tatanka ( zubrowka z sokiem jablkowym ) wodka zoladkowa gorzka z sokiem waniliowym gin z tonikiem i cytryna margheritta truskawkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodka z lodem
najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kilkaulubionych
wiśnióka soplica z sokiempomarańczowym wodkacuracao sprite i lód Gorzka zoładkowa i sprite Amaretto z mlekiem Campari z sokiem pomarańczowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndkjfirejfeir
wódka+ malibu+ sok pomarańczowy+ sok ananasowy- to wszystko wymieszać- przelać do wysokiej szklanki wypełnionej kostkami lodu i na koniec wlać odrobinę grenadiny moje proporcje (wszystko odmierzane kieliszkiem do wódki) to: 1,5 kieliszka wódki; 0,5 kieliszka malibu, 2,5 kieliszka soku pomarańczowego, 2,5 kieliszka soku anansowego. Ale jeśli ktoś chce żeby był bardziej wyczuwalny smak kokosa to może dodać wiecej malibu smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam takie ooooo
malibu+ mleko zagęszczone + lód i do szejkera ;) likier miętowy+ wódka+ sok z limonki + mleko zagęszcz. do szejkera wódka + sok z czarnej porzeczki + mleko skodensowane + lód do szejkera w tym szejkezrze wytrząchac aż się pianka zrobi wlać do wysokiej szklanki ze słomką no i gin z tonikiem ;) brandy ze spritem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam takie ooooo
California cooler Składnikiwódka (50 ml) sok pomarańczowy (75 ml) woda gazowana (75 ml) lód cape coder wódka (50 ml) sok żurawinowy (125 ml) limonka lód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulunka:)
ja ostatnio piłam drinki robione na herbacie, zimnej, z lodem, limonką itd.:) kolezanka mówiła że zrobiła je bo teraz trwają Dni Herbaty i tam w jakiejś restauracji dostała przepisy. czy ktoś z was próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj cały wieczór o tych dniach herbaty mówiła mi żona:P Gdzieś była na pizzy z koleżanką i tam dostały do wypełnienia testy osobowości, a potem dostała herbatę dobraną (podobno!) idealnie do niej. Była wniebowzięta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upon the time
Rum z mlekiem lodem i kakao .. Fajny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia urodziła się na wiosnę
Uwielbiam malibu z sokiem jablkowym , liminkowym i lodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geekthenational
a co powiecie na drina herbata + żubrówka? składniki tu: - 200 ml naparu Dilmah Natural Rosehip With Hibiscus (czas parzenia - 8 minut) - 15 ml Likieru Passoa - 10 ml Likieru Carambola - 10 ml Żubrówki - 10 - 15 ml soku z cytrusów (mix: cytryna, grejfrut, pomarańcza) - 1,5 łyżeczki miodu (można więcej, wedle gustu) (wzięte ze strony newsweeka) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrych drinków
przepis na pyszny ;) Robinson Crusoe Składniki: - 40 ml białego rumu - 40 ml soku z ananasów - kostki lodu - ćwierć plasterka ananasa (do dekoracji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrych drinków
Zawiana Porzeczka 50 ml wódki Żołądkowej Gorzkiej 100 ml soku z czarnej porzeczki 150 ml soku wiśniowego. Wszystkie składniki mieszamy w shakerze z lodem i przelewamy do szklanki. DEKORACJA: cząstka limonki. poszukuję przepisy na drinki z wodą gazowaną , uwielbiam cos ala twister i california cooler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzejj43
Żubrówka + sok jabłkowy - nic więcej nie trzeba, proste i przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mów za siebie andrzej
akurat żubrówka z sokiem jabłkowym jest dla mnie bleeee , już wole wódkę z colą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giJoidZPMRtlESXjIHh
Ajsze pisze:Bardzo ciekawy pomysł na bloga. Oczywiście książka też jest warta do wzięcia pod uwagę. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
moj ulubiony to wodka plus sok bananowy plus koncentrat żurawinowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superowyyyy
pyszna wodka wyborowa citrus ze spritem i lodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilenaKK
Rześki Ogórek 40 ml ŻUBRÓWKI sok jabłkowy do uzupełnienia Świeży ogórek Pokrój Świeżego ogórka na plasterki lub wzdłuż, włóż do szklanki i zalej ŻUBRÓWKĄ. Wszystko zamieszaj i chwilę odczekaj. Dopełnij sokiem jabłkowym i dodaj lód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodka wyborowa
limetka i mięta ze spritem i wodą gazwaną pół na pół plus cytryna i lód. pycha orzeźwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodka wyborowa
lub jesli lubisz slodkie z samym spritem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z koleżankami rozsmakowałyśmy się w żubrówce białej z sokiem malinowym i lodem :) Świetne połączenie na wieczór z koleżankami przy filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymyslswojmiks.pl, 2drink.pl, robdrinki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po prostu uwielbiam sangrie. Mogę ją pic w kazdych ilościach :D ostatnio piłam po prostu rewelacyjną w secado. swieza, pyszna, z procentami ;) czyli taka jaka powinna być. co ciekawe, poprosilam barmana o przepis i ten mi bez problemu dal. Jutro próba nr 1! ciekawe czy wyjdzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassiee_
A do kiedy Żubrówka z sokiem jabłkowym to tatanka?? Zawsze myślałam, że szarlotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×