Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalmeras

Szybkie pożyczki na sms

Polecane posty

Gość kalmeras

Cóż... wiadomo jak jest. W ostatnim czasie zdarza się nam, że nie jesteśmy w stanie zapłacić za wszystko w terminie, brakuje kilku dni. Potrzebuję taniej pożyczki, na kilka dni, jak najtańszej i na prostych zasadach. Czasami potrzebna, czasami nie - chcę mieć pewną ofertę. Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka99
Mam to samo. Wynagrodzenie dostaję w terminie, ale jak dla o kilka dni za późno. Nie wystarcza mi środków od pierwszego do pierwszego. Znacie jakieś dobre firmy pożyczkowe? Może też bym wzięła jakieś 200 zł na rachunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
Nie rozumiem Was. Nie można zaoszczędzić trochę pieniędzy? Albo zrezygnować z dodatkowej telewizji czy innej przyjemności, która nie jest niezbędna do życia. Nie można trochę się wysilić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalmeras
Chętnie bym zaoszczędził jakbym miał z czego. Pensje mam niewielką, więc nie da się z niej nic odłożyć. Musielibyśmy przestać jeść albo nie opłacać światła czy wody... Znacie jakieś fajne chwilówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalmeras
Czy oni sprawdzają BIK? Wymagają jakichś zaświadczeń? Bo jakoś nie mam zamiaru załatwiać masy papierków, żeby wziąć chwilówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1256
Nie sprawdzają BIK, nie są bankiem. Historia w BIK ich nie interesuje. Mają bardzo uproszczone procedury, zaświadczeń nie wymagają. Pożyczkę można dostać bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazynka7
A jakie są koszty tej pożyczki, którą proponujesz? Czy to nie jest jakaś strasznie droga i nieopłacalna chwilówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka1256
Bierzesz 200 zl, zwracasz 260. Czy to jest dużo? Moim zdaniem nie. Wiadomo, że chwilówki nie należą do najtańszych, ale ta ma przyzwoite warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dużo 60 zł od kwoty 200zł. W Vivusie 60 zł to biorą przy kwocie 600 zł. Czasami korzystam z Vivusa i jestem zadowolona. No i pierwsza pożyczka bez prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie szybkie i łatwe pożyczki za zwyczaj oznaczają kłopoty.Nic w życiu nie przychodzi łatwo,ja nie ryzykuję,bo wiem,że można narobić sobie ambarasu.Jak brak mi pieniędzy na np.prąd to dzwonię do zakładu energetycznego i rozkładam na raty Można też poprosić Opiekę społeczną o pomoc,robię tak jak mam "nóż na gardle",bogatsi ode mnie korzystają to i ja dumę wsadziłam w kieszeń,unikam niepewnych okazji,tyle się teraz słyszy o łatwo wziętym kredycie a potem o ludzkim dramacie.Nie myślcie,że jestem stałym gościem Pomocy Społecznej - nie!!! Ale te głodowe pensje z trudem związują koniec z końcem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochamy Cię płemierze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki w morgis to zdecydowanie dobry wybór. Ich oferta jest naprawdę atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, a jaką masz prowizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybkie pożyczki na sms oferuje firma morgis. Sądzę, że warto je wybrać ponieważ są tanie i dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotyczna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu reklama? Po prostu chwalą sobie usługi morgis i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_232
Może niektórzy zarabiają tyle, że mogą spokojnie odkładać gotówkę na konto, ale zdarzają sie rożne awaryjne sytuacje w życiu i wtedy własnie takie firmy jak morgis sie sprawdzają. Szybka kasa przez sms nie jest dla każdego. Tu nie chodzi o oszukiwanie naiwnych bo nikt bez potrzeby pożyczki na 200zł nie bierze, ale jak nie ma rodziny która mogłaby pożyczyć a brakuje mu do wypłaty na jedzenie albo leki to chyba dobrze, że jest firma która wtedy pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś nie ma awaryjnej gotówki to TYM BARDZIEJ NIE STAĆ GO NA CHWILÓWKĘ. Biednego nie stać na rozrzutność. Nie wiem jakim trzeba być czlowiekiem żeby nie mieć NIKOGO od kogo możnaby pożyczyć 200 zł w razie nagłej potrzeby. I nie wiem jak można takiej kwoty NIE MIEĆ, niezależnie od zarobków. Odkąd sięgam pamięcią zawsze miałam kilkaset złotych na czarną godzinę, nawet wtedy kiedy zarabiałam grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczek87
Instytucji udzielających takich szybkich pożyczek jest bardzo wiele, lepiej jednak dobrze się nad nimi zastanowić tak aby nie wpaść w spiralę długów - koniecznie trzeba sprawdzić rrso. Na tej stronie znajduje się dobre zestawienie instytucji, które oferują pożyczki : http://www.comperia.pl/szybkie_pozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem powpadacie w spirale długów. Takie pożyczki są wysoko oprecentowane. I na logikę: jak teraz nie mam załóżmy 1000 zł to za miesiąc tez mieć nie będę bo i skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z lendon.pl - nie dość, że decyzję o wydaniu pożyczki wydają bardzo szybko, to jeszcze pieniądze naprawdę szybko lądują na koncie. dla nowych klientów jest promocja -50% opłat i udało mi się na nią załapać. 500 zł na 30 dni to koszt 63 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer - 32 445 75 17 Pożyczki od 20 tysięcy w górę, z bardzo długim okresem spłaty. Bez sprawdzania klientów w BIK. Sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże kwoty dają mniejsze, rzeczywiste koszty pożyczki i generalnie to się opłaca. Wtedy rozkładasz spłatę pożyczki na dużo dłuższy okres czasu i wszystko powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek balik
Ale najpierw musi się pojawić się jakiś sensowny cel. Ten kredyt trzeba będzie spłacić. A wziąć go po to, aby wydać na byle co... to mija się z celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest kasa bez bik? W jaki sposób można dostać taką kasę bez sprawdzania w bik? Bo ja bym chętnie wziął taką pożyczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek paluch
Niby, że nie sprawdzają zaświadczeń o dochodach - ciekawe. Wczytuję się w warunki, sam nie wiem skąd to się wzięło, ale brzmi aż za bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a orientujesz się, jak to wychodzi czasowo? ile trzeba czekać na decyzję z Lendon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdarza się, że wszystko załatwisz w ciągu jednego dnia, jeśli masz konto w banku, w którym Lendon też ma konto (a jest ich kilka). jeśli poprawnie się zarejestrujesz, to decyzję o pożyczce też będziesz mieć szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiejka
Trzeba mieć co pod zastawa dać, a jak się nie ma to ratuje szybka pożyczka, którą możesz wziąć bez wychodzenia z domu. Musiałbyś tylko mieć konto w banku w jednym z banków Pekao, BZWBK, mBank, City Handlowy, czy PKO BP wtedy w ememona.pl dostaniesz pieniądze nawet w ciągu 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×