Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybkowar

Polecane posty

Gość gość

Do posiadaczy szybkowarów-jaki polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cychnerska
Pozbyłam się szybkowaru, bo kupiłam Multicooker Redmond. Genialna maszyna, bo już nie garnek. Zastępuje mi szybkowar, kombiwar i parowar. Ma 36 programów. W zasadzie tylko wkładam składniki i nastawiam program. Mogę to zrobić nawet z opóźnieniem. Zobacz tu: http://multicooker.pl/katalog/multicookery/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaSzpa
Szybkowar to przeżytek, istny kombajn nie potrzebnie zajmujący miejsce w kuchni. A jego obsługa to koszmar. Też szukałam sprzętu zamiast szybkowaru, czegoś mniejszego i bardziej funkcjonalnego i bezproblemowego - znalazłam w necie coś takiego jak multicooker (ale to chyba jeszcze mało popularny produkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Al1cja
Ja kupiłam ten z Philipiaka i jestem mega zadowolona. Teraz planuje go kupić dla mamy w prezencie i wiem że to będzie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam! Bardzo milo czytać, że nasze produkty zyskują uznanie klientów. Po zakup naszych produktów zapraszam do naszego sklepu internetowego https://www.shop.philipiakmilano.pl, na pokazy naszej marki lub do salonów stacjonarnych. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no reklama jak sie patrzy a ja mam Jadara z Biedronki już trzeci rok chyba jestem z niego zadowolona na maksa, kosztował ze 150 zł góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie akurat stoi szybkowar philipiaka, bardzo często z niego korzystam a że lubię gotować to często z niego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maślicha12
A taki szybkowar philipiaka można spotkać gdzieś w stacjonarnym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Maślicha12 zapraszam Cię do jednego z naszych salonów stacjonarnych, które znajdują się w największych miastach Polski. Ich adresy znajdziesz tu http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokitka
Mam philipiaka i mogę powiedzieć że dobrze mi służy już 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresienka33
A te pokazy to gdzie się odbywają? Jak można wziąć w nich udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Czeresienka33 pokazy odbywają się cyklicznie na terenie całego kraju. Aby wziąć udział w pokazie marki Philipiak należy zadzwonić pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82 lub 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy za takie zgłoszenie coś się płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa taki pokaz byłam raz i napewno się jeszcze wybiorę bo super to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Pokaz produktów marki Philipiak jest zupełnie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Aby wziąć w nim udział prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta, tel./fax: (22) 613 22 82, infolinia: 801 405 406 lub e-mail: kontakt@philipiak.pl Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama Pis
Szybkowar philipiaka to nie jest urządzenie które kupujesz na rok, dwa, to się ma przez wiele wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita_29
Czy szybkowar philipiaka w zestawie zawiera wkładkę umożliwiającą zamienić ten sprzęt w prowizoryczny parowar czy osobno się ją kupuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julita_29 taki wkład do naczynia, który stanowi dodatkowy poziom do gotowania jest w zestawie z szybkowarem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fankaz
W jakim kolorze dostępne sa szybkowary philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetaa9
Ja juz dluuuuugi czas mam szybkowar z morphy richards. Mega fajny sprzet, praktycznie codziennie z niego korzystam bo to sposob na szybki i cieply posilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka d
Piszecie, że to przeżytek, ale ja tak nie uważam. Swój kupiłam na kuchnianawidelcu.pl kilka ładnych lat temu i nadal z niego korzystam i to bardzo czesto. Naprawdę nie rozumiem poco mam się go pozbywać na rzecz praktycznie takiego samego urządzenia tylko dużo droższego. Zajrzyjcie sobi do nich, a przekonacie się, że można wydać na co innego pieniądze niż na jakieś mega roboty, do którego jak to piszecie wrzuca się i sam robi wszystko. Ten przeżytek też robi tak samo wszystko i różnicy w samu na pewno niema żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×