Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_życie

tanie drinki - mam pyszny przepis,dawajcie więcej

Polecane posty

jutro mamy małą babską imprezkę, macie jakieś pomysły na coś w miarę mocnego i taniego? ja już jeden przepis znalazłam: - ćwiartka rumu - puszka mleka skondensowanego (słodzone) puszkę mleka zanurzyć w garnku z wodą i gotować dwie, trzy godziny. Po ostygnięciu otworzyć i przelać zawartość w postaci karmelu do głębokiego naczynia, dodać rum, i dokładnie zmiksować. Przelać do butelki i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1)likier jajeczny z sokiem pomarańczowym albo ze spritem 2) wino ze spritem (oczywiście mam na myśli wino z górnej półki, najwyżej za 15zł;)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan club dody
eskimoska rozwaliłas mnie tym winem z górnej półki za 15 zł D:D:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malibu z sokiem ananasowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malibu z mllekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiśniówka z sokiem grapefruitowym i lodem! ZAWSZE I WSZĘDZIE! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wczoraj piłam wino ze spritem no i nie powaliło mnie ale moją koleżankę;) tzn wiesz ze wszystko od tolerancji zalezy. jak ktos nie lubi tego posamku "win z gornej półki" to spritem smacznie sie to niweluje:D a likieru jejecznego nie probowałam ale dostałam przepis od kolezanki barmanki. no miało być tanio, to jest:D można jeszcze kisiel ugotować i rozcieńczyć go wodą i do tego wódkę dać i będzie alkohol kolorowy;):D jakoś trzeba kombinowac będąc studentem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babski drink
My ostatnio na ognisku we 3 babeczki raczyłyśmy się dobrym słodkim babskim drinkiem - żołądkowa gorzka zwykła ( ja tez się spotkałam z miętową w tym drinku) ze sprit'em ( sprajtem - jako się pisze cholerka ;) ) i 2-3 plastrami ogórka zielonego ze skorka - ogórek koniecznie !!! Jutro znów ognisko i powtórka z rozrywki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pijam wino z piwem
i mi smakuje no to teraz muszę z spirytusem skosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellke
żurawinówka+sok pomarańczowy, albo żubrówka z sokiem jabłkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharminka
sobieski karmolowa + cola + lód- niebo w gębie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
mojito-rum ,mineralna gazowana ,mieta ,syrop cukrowy (2łyzki cukru brązowego ,2 łyzki wody -rozpuścic ),limonka żubrówka z sokiem jabłkowym ,wódka z sokiem pomoidorowym i pieprzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pyszny przepis i tani
na jebołepa :classic_cool: kupić se warke czerwoną, mocno schłodzić i wypić :) pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis autorki z rumem i mlekiem skondensowanym wcale nie taki tani. I to i to drogie, do tego dolicz koszt gazu;] Nie musisz gotować mleka, możesz kupić już gotową masę w sklepie. Wyjdzie na to samo a czasu zaoszczędzisz. Przepisy: - martini (tudzież podróba czyli vermuty z biedronki i lidla-są bardzo fajne i kosztują ok. 11 zl za litr) do tego sprite i sok z cytryny - żubrówka i sok jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lottuma
ja polecam blog z przepisami na tanie i proste drinki - kazdy przepis z wlasnymi zdjeciami: http://www.2drink.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję bananowca
bananowiec: 50 ml wódki 150 ml soku bananowego (gęstego) 50 ml soku porzeczkowego Najpierw wlewamy wódkę, następnie sok bananowy do wysokości 3/4 szklanki.Na środek wlewamy sok porzeczkowy. Nie mieszamy przed podaniem. Można dodać kostki lodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammbaaa
żubrówka,sok jabłkowy i starty korzeń imbiru, oraz dużo lodu. Przed podaniem należy wszystko przecedzić przez sitko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzachM
Ojej, ja mam najlepszy pomysł, Cydr jest świetny na imprezkę (są różne smaki nie tylko jabłkowy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojito, pina colada, żubrówka z sokiem jabłkowym, sznaps gruszkowy lub fresh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cydr, piwo najlepsze dla mnie są latem, teraz sznapsnąć sznapsa czy inny kolorowy drink, mohito, orzechówka z mlekiem, czysta wódka z sokiem ananasowym i żurawinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandarynkowa margarita Składniki ilość porcji: 2 230 ml (1 szkl.) świeżego soku z mandarynek 230 ml (1 szkl.) lodu 90 ml tequili 1 łyżka miodu z agawy Sposób przygotowania Przygotowanie: 5min. › Gotowe w: 5min. Miksować sok z mandarynek, lód, tequilę i miód aż lód będzie całkowicie skruszony. Wlać do dwóch kieliszków (jak na załączonym obrazku) i podać. Nie wiesz jak robić zakupy?[url=http://finanseanny.blogx.pl/]http://finanseanny.blogx.pl/ Zapraszam na mój blog po więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×