Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tapeciaraaa

Tapeta w sypialni....jakie dodatki??

Polecane posty

Gość tapeciaraaa

hej, mam dylemat...mam bardzo mala sypialnie:) sprobuje wam opisac...typowy kwadrat..na nazwijmy ja "głównej" ścanie jest tapeta...temat kwiaty..odcienie beże, brązy...jak znajde podrzuce wam linka...na tej scianie jest tez rama podswietlana i jest w kolorze ecry...jak i reszta scian...łóżko stoi tak ze glowa jest przy scianie z tapeta, czyli ramka podswietlana jest nad glowa...poniewaz jest to male pomieszczenie i sciana z tapeta nagle je pociemnila reszta scian jest ecry....teraz mam dylemat co pwiesic na scianie naprzeciwko sciany z tapeta.....wiem ze chce cos w srebrnych, lustrzanych ramkach...wczesniej myslalam o jakis 3 obrazkach albo o jednym podluznym....cos w kolorach brudnego blekitu gdyz takei sa dodatki, swiece poduchu....itd....jednak nei wiem jaki temat obrazow...bo juz sa kwiaty na tamepcie;/nie chce pocus efektu....a moze lustro podluzne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OMG...
Kobieto- naucz sie pisac skladnie. Od kiedy kazde zdanie konczymy trzykropkiem? Bardzo zle sie czyta ten tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanim doczytałam do konca
Twoją wypowiedx tez pomyślałam o lustrze swietna sprawa i powieksza optycznie pomieszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapeciaraaa
hehe omg...jakos nie zwracam uwagi na to kto jak pisze...zreszta dobra nei wazne. Co do lustra to chybe jedyne rozsadne rozwiazanie..stymze ja jakos od dziecka nie lubie luster:)jak bylam mala balam sie w nie patrzec;) i jakos tak mi zostalo hehe zaras jakas osoba jak OMG napisze ze pewnie balam sie siebie zobaczyc.. hmm...musze pomyslec nad tym lustrem moj chlopak tez jakos ich "nie lubi" ......ale masz racje optycznie powiekszaja pomieszczenia a naszej sypialni by to sie przydalo...puki co dalej szukam mojej tapety w necie..jak znajde wkleje link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprosze wate cukrowa
stymze, ekry ..................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do beży ,brązów i ecru ładnie komponuje sie turkus sama spójrz jak na tej tapecie to wygląda.Może poprostu twoje dodatki są zbyt ciemne i pokój jest taki .Na tej ścianie powiesiła bym lustrzane ramki na zdjęcia ze trzy sztuki ,jedna obok drugiej a w nich czarno białe zdjęcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapeciaraaa
hej no wlasnie w takim odcieniu niebieskiego sa/beda dodatki...super to pasuje do siebie, błekit i brudny błekit....wiem ze chce srebrne ramki tylko nie wiem co w nich;( cos zeby pasowalo do moich kwiatow na tapecie....nie znalazlam mojej tapety ale bardzo podobny wzor ... http://allegro.pl/item449367667_tapety_na_flizelinie_tapeta_rozne_wzory.html#gallery to jest maly fragment...ale to jest cos w tym stylu kwiatkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapeciaraaa
chodzi mi o te na samusienkim dole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to tapetka super ten błękit będzie jak ulał pasował .A z tymi ramkami to nie wiem no tak jak pisałam może czarno-białe zdjęcia lub zamiast trzech ramek to jedno lustro okrągłe coś z wyglądu jak słońce.A motyw kwiatowy możesz powtórzyć na zasłonkach w oknie i to też tak z umiarem .To tapeta jest motywem przewodnim i ona powinna powinna być ozdobą pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapeciaraaa
rzadnych zaslonek nie bedzie:)chłopak mi zabrania;) bedzie roleta rzymska w kolorze ecry...jest taka w ikei..gruby material ładna....a zeby nie bylo za jasno na scianie z oknem to wlasnie jakies niebieskie wazoniki czy swiece grube niebieskie... moze w ramki cos w tym stylu jak http://www.vide.pl/dekoracje/dekoracje-do-sypialni.aspx?page=9 te storczyki biale w dnicach niebieskich??? jest cos z bezu i niebieskiego:) http://www.voila.pl/085/t41h3/?1 a to jest ta nasza ramka...w srodku tez jest tapeta - fota robiona w trakcie naklejania...kolorkow tapety na tej fotce nei widac no ale podalam juz wczesniej...wiec chyab juz wiesz jak bedzie wygladac moj pokj teraz tylko dobradz obrazji, zdjecia do ramek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapeciaraaa
hmm....wiesz co podoba mi sie...jednak jestem za blekitem. Ale wlasnie takei 3 "ikeowe" obrazki mi sie podobaja:) zaraz przejze allegro i inne str zeby znalezc inne wzory, kolory. DziEki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraz to też fajny pomysł. Ale wydaje mi się, że tapety wciąż wracają do łask. Nawet powstają sklepy internetowe które specjalizują się wyłącznie w sprzedaży tapet, np. ten sklep:http://www.innetapety.pl/. Mają duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tematy kwiatowe na tapetach są od dawna passe. Sprawdz sobie np. na stornie xwalla jakie są trendy. Raczje pastele, jakies proste motywy. Zdecydowanie fajniej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaka tapeta. Jeśli np. delikatna to i dodatki trzeba dobrać delikatne, żeby nie zepsuć całej kompozycji. Generalnie czasem w katalogach z tapetami można znaleźć od razu zestaw dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład do tapet designerskich są fajne lampy ręcznie robione, oczywiście też w odpowiednim stylu. Właśnie jak się kupuje tapetę to warto od razu podpytać, albo po prostu zatrudnić dekoratora wnętrz. Warto poszperać w Internecie – jest mega dużo fajnych projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irrena
Ja jakiś czas temu zamawiałem tapetę designerską i do tego kupowałam właśnie ręcznie robione lampy. Przed ścianą jest sofa, a na niej pled wełniany http://esencjadesign.pl/pledy-narzuty/1878-pled-malla.html - wszystko jest do siebie dobrze dobrane i elegancko pasuje. Niby takie małe dodatki, ale potrafią bardzo zmienić wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaśnna
Ja kocham pledy i takie narzuty – zwłaszcza, jak są dobrze wykonane i po prostu ciekawe. Czasem popołudniami, jak jest po prostu chłodniej to się nakrywam i idę spać. Taki, jak pokazałaś Irena jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizjonerr
No i takim na przykład pledem można przykryć kanapę, która straciła swój urok. Przy dobrym pledzie jest ważny materiał z którego jest wykonany. A druga sprawa, że jest dość szerokie wykorzystanie. Moje dziecko siedzi na takim pledzie na podłodze i się bawi – też się do tego pled nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do samej tapety – fajne sa takei delikatne, niekrzykliwe. W xwall takei maja. I do takich znacznie łatwiej dobrac stylowe dodatki. Niż do jakiejś pstrokacizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kosik
Np. u nas mamy połączenie fioletowej tapety i różowych ścian - wygląda to zdecydowanie imponująco, ale może po prostu odpowiada nam taki styl? Sama nie wiem. Gdybym jednak teraz miała zmieniać tapetę to pewnie poszłabym w innym kierunku, mianowicie Powiedzmy, że gust aranżacyjny mocno mi się odmienił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gatorska
Moim zdaniem to bardzo ładny kolor - kobiecy, ale nie przesadzony. Widziałam już taki różowy, który obrzydliwie się błyszczy. Oczywiście to kwestia gustu, ale wydaje mi się, że mimo wszystko to powinno być estetyczne - niech gościom również będzie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bredok
Bardzo ładny przykład, kwestia taka czy to Wam będzie pasowało, wiele zależy od danego przypadku, kompletnej aranżacji. Moim zdaniem nam tapety ożywiły sypialnię, wygląda ona o wiele lepiej, ładniej, bardziej estetycznie - jest całkiem inna. Próbujcie korzystać z internetowych symulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabotek
Pewnie, że bardzo ładny. Tapeta ma być przede wszystkim wyrazista, nie może być nijaka, bo jaki to da efekt? Kto lubi wyblakłe kolory, nie mające żadnego wyrazu? No właśnie... pewnie znajdą się takie osoby, ale ludzie mają raczej inne oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tapety na ścianach po roku się nudzą, dlatego tą kwestie trzeba dobrze przemyśleć. Polecałabym zainwestowanie w dodatki takie jak: poduszki, świece, narzuty, zasłony,sieć lampeczek, zdjęcia w ramkach, obrazy itp. Zawsze można je łatwo zmienić w przeciwieństwie do tapety. Jedną ze stron oferującą ciekawe przedmioty jest zitolo.com Tutaj projekty nie są wykonywane masowo, co czyni Cię nabywcą niepowtarzalnego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×