Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akakf566

TO WąTEK DLA TYCH KTóRZY PIJą SOKI Z SOKOWIRóWKI!WCHODZCIE TUTAJ !!!

Polecane posty

Gość akakf566

TU BEDZIEMY DZIELIć SIE PRZEPISAMI NA SOCZKI I RóZNYMI UWAGAMI ORAZ PYTANIAMI NA TEMAT SOKóW Z SOKOWIRóWKI! Oto moje pierwsze pytanie! kochani jak czyscicie to sitko ? ja mam ze stali nierdzewnej takie pożadne dośc ale pojawiaja sie na nim mimo to takie zabarwienia z marchwi i buraków..i nie wiem jak to czyscić . i jeszcze jedno ? czy mozna do sokowirówki wrzucić czosnek ?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość togal
hmmm, siko czyszczę tylko szczotką, nie martwię się zbytnio nalotem jaki pozostaje po marchewce... a co do czosnku - nie testowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkutnik
ja tez szczoteczka..wszystko się dobrze czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można szczoteczką do zębów
spokojnie czyścić.. ja pije soki z buraka i anemia mi sie cofnęla już po 2 tygodniu jak zrobilam wyniki mialam super:) także pijcie kobietki na zdrowie. Pamietajcie ,że są owoce których nie wolno wyciskac w sokowirze bo moze sie zepsuć jak kiwi i inne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaaaad
hmmm ostatnio kto pisal ze soki sa szkodliwe bo i dzisiejsze warzywa i owoce to nie samo zdrowie... robicie soki z jakisspecjalnych owocow i warzyw tzn. z ekologicznych upraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tombak pisze co innego
Michał Tombak pisze w ksiazce swej ,.ze nawet warzywa z chemią i pryskane azotanami jak sie ma to nic bo ponoc w sokowirze wszystko to zostaje w wytłokach a sok to to co najlepsze i najzdrowsze. tłumaczyl to jakoś ale nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tombak pisze co innego
a skoro o tej szczoteczce do czyszczenia sitka to jak ja nie mam takiej szczoteczki w zestawie to jak czyścić?można gabką zwykłą z płynem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie soki z sokowirowki, tu mam pare ciekawostek, jakie owoce na co wplywaja: morela - lsniace wlosy, promienna cera pomarancza - spowalnia starzenie skory melon - oczyszcza skore, lsniace wlosy, mocne paznokcie kiwi - dziala oczyszczajaco, dodaje energii ananas - wspomaga przemiane materii, pomaga przy astmie i katarze siennym marchew - dobra na oczy i przy problemowej cerze ogorek - dobrze dziala na wlosy, paznokcie, cere borowka - spowalnia starzenie skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze mozesz uzyc gabki, ale szczoteczka wszedzie lepiej dochodzi, wiec jesli czujesz, ze nie mozesz usunac resztek z sitka, to moze uzyj szczoteczki do zebow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam kilka fajnych przepisow w moich zbiorach: summer crush - 2 jablka - garsc malin - garsc truskawek oh so sweet! - 2 pomarancze (obrane) - banan (obrany) - kiwi (obrane) - lyzka miodu cellulite eliminator - jablko - gruszka - 1/4 grejpfruta - 2 kawalki selera naciowego - kilka listkow miety (porwanych na kawalki) - kostki lodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soki sa pycha
tez mam mase przepisow, ale musze znalezc wene zeby je wstukac :P polecam zestawienie warzyw z owocami, np. buraki i jablko, albo kapusta i kiwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie te
przepisy na soki? już wiosna, znów będą świerze warzywa będę robiła soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia82
Zajmuje się sprzedazą profesjonalnych wyciskarek do soków (zarówno manualnych jak i elektrycznych) i nie tylko. Zainteresowanych proszę o kontakt na meila, w celu uzyskania wszelkich informacji oraz naszej oferty wraz z cenami. Atrakcyjne ceny, najlepsze na polskim rynku. Pozdrawiam. madziunia82@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia82
Zajmuje się sprzedazą profesjonalnych wyciskarek do soków (zarówno manualnych jak i elektrycznych) i nie tylko. Zainteresowanych proszę o kontakt na meila, w celu uzyskania wszelkich informacji oraz naszej oferty wraz z cenami. Atrakcyjne ceny, najlepsze na polskim rynku. Pozdrawiam. madziunia82@googlemail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wychodzi sok
z bananów w takiej sokowirówce, jestem ciekawa czy coś w ogóle wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×