Odpowiedz na ten temat

tupperware

• Margot 2007.09.18 [09:13]
    Ja mam kilka produktow tej firmy. Jestem z nich bardzo zadowolona. Zwlaszcza z shakera, miski do ciasta drozdzowego oraz pojemnika do przechowywania salaty.

Pozdrawiam usmiech.gif

"L'aventure c'est le trésor que l'on découvre à chaque matin..." Jaques Brel, Paroles de la chanson "Aventure"
  • Zobacz także:

• allegrowiczka8 2007.09.18 [13:24]
    Czy naczynia tupperware są lepsze od np. takich do próżniowego przechowywania żywności (z pompką do odsysania powietrza) ? Przydały by mi sie chociaż dwa takie pojemniczki (jeden mniejszy na wędliny) i drugi większy (na jakiś obiadek), ale nie wiem co lepsze tupperware czy próżniowe ??

https://ssl.allegro.pl/show_user_auctions.php ?uid=3863312
  • elwirad 2007.09.19 [08:39]
    droga alegowiczko polecam tupperware, ponieważ w naczyniach próżniowych za każdym razem musisz używać pompki a efekt przechowywania jest taki sam. wyobraź sobie, że sięgając po pieczywo musisz za każdym razem odssysać powietrze to dość komplikuje sprawe.pozdrawiam

• też konsultantka 2007.09.30 [14:31]
    Witam wszystkie zadowolone i niezadowolone posiadaczki tupperware. Chcę tylko napisać, zebyście pamietały o tym iż istnieje tzw. GWARANCJA TUPPERWARE. Jeśli za nic stolnica sie nie przykleja, proszę - zareklamujcie to u swojej konsultantki, a otrzymacie nową!! Sama wymieniłam moim klientkom kilka, zdarzyło się, że nawet po 10 latach użytkowania! Wymiana następuje od ręki, a jeśli kupowałyście na prezentacji, to obowiązkiem osoby sprzedającej jest powiadomienie wszystkich o wieczystej gwarancji, jakiej producent udziela klientkom. Nawet najdrobniejsza sprawa- jeśli nie jest wynikiem uzytkowania niezgodnego z instrukcją-podlega wymianie bez względu na to ile lat posiadacie produkt. Tak więc zachęcam szczególnie te niezadowolone, by ruszyły z tymi dziadoskimi stolnicami i załatwiły sprawę, a nie psuły tu nam opinię! To tyle! Jakby ktoś miał kłopot ze znalezieniem sprzedawcy można pisać maile do najbliższej swego miejsca zamieszkania dystrybucji. Można znaleźć w necie, a telefony i kontakty są w każdym katalogu tupperware. Pozdrawiam.
  • AniaLLLLLLLL 2007.10.02 [13:12]
    Witam.
    Chcę zakupić mix-maksa lub sheiker, doradcie w czym robi się super kawkę i może ktoś ma na nią przepis to podajcie. Będe wdzięczna.
    Pozdrawiam

A nawiasem mówiąc cud kuchenny jest super, wracam z pracy wsypę do niego co potrzeba, poprzytulam się z dzieciaczkami a w tym czasie obiadek gotowy.
  • też konsultantka 2007.10.05 [10:54]
    Aniu! POlecam mix maxa, bo jest wiekszy i zakręcany, możesz w nim mieszać gorące rzeczy, zaczyn na drożdżówkę, natomiast w shakerze tylko na zimno. Przepis na cappuccino:
    na jedną porcję wlewam 50ml mleka zagęszczonego , nieslodzonego najlepeij z Gostynia ( to najpopularniejsze w niebieskich opakowaniach, light też może być), 1 łyżeczka kawy rozpuszczalnej, szczyptę cukru waniliowego i cukier do smaku.Ubić aż podwoi objętość, a dzieje sie to bardzo szybko. wlać do filiżanki i uzupełnić gorącą wodą.Kawkę można udekorować cynamonem lub tartą czekoladą, dolać rumu lub koniaczku.Jakbyś chciala więcej przepisów, to podaj maila, a Ci prześlę. Pozdrawiam
  • frał 2007.10.08 [23:41]
    kisiłam ogórki we wiaderku po zjedzeniu ogórków i umyciu wiaderka pozostał niemiły zapach a chciałabym zakisić kapustę. Może coś zrobiłam nie tak ogórki zalewałam gorącą wodą.
  • Skowroneczka 2007.10.09 [09:58]
    Chciałabym kupiś kilka pojemników, w których będę trzymać wędlinę i sery w lodówce. Czy możecie polecić konkretny model?

• Fonia 2007.10.10 [00:03]
    dostałam w prezencie mały gratisik wygląda jak szydełko ale nie wiem do czego służy ?
  • Fonia 2007.10.10 [00:04]
    dostałam w prezencie mały gratisik wygląda jak szydełko ale nie wiem do czego służy ?
  • też konsultantka 2007.10.10 [07:34]
    To szydelko jest nożykiem do obierania cytrusów.
    Jeśli chodzi o pozbycie się zapachu z wiadra, wystaw je na pełne słońce, wcześniej można przemyć wodą z octem.
  • też konsultantka 2007.10.10 [07:39]
    SKOWRONECZKO
    Na ser i wędlinę w plasterkach polecam świeży gabinet, jest to pojemnik piętrowy w wersji 3x600ml lub mniejszej 2x300ml. A gdybyś chciała przechowywać wędlinę i sery w kawalkach to świetny jest Cheesmart.
  • zlebek 2007.10.10 [20:30]
    witam-mam dosyc sporo pojemnikow tupperware-czesc dostalam,czesc zakupilam a czesc otrzymalam jako podziekowanie za zorgnizowanie prezentacjiusmiech.gif m.in szklarnie(rewelacyjna!!!),otwieracz-hmm wszyscy wiedza jakiusmiech.gif ,a ostatnio wlasnie chclwebak z kratka kondensacyjna-jesli chleb zdarzylobuy sie plesnieje trzeba wytrzepac okruszki a wnetrze przetrzec woda z cytrynowym sokiem lub woda z octem,podobnie z pojemnikiem do przechowywania serausmiech.gif a jesli komus wedliny obslizguja sie w pojemnikach to znaczy ze nie dokladnie zamyka i nie odpowietrza dokladnie(trzeba uczulic dzieciaki!!)a zupe w misce do ciasta mozna bez problemu przecjhowac 2 tygodnie,a drodzowka z kruszonka wychodzi nawet mojemu 11 letniemu synowi-wiec prosze nie mowcie ze to niepraktyczne pojemniki-po prostu nauczmy sie korzystac z nich a zaoszczedzimy kupe kasy na wylewanych resztach zupy,sosow,wyrzucanym makaronie,salatkach...mam 37 lat i nie zarabiam kroci ,ale widze juz duze oszczednosci po uzywaniu pojemnikow tej firmy,polecam organizowac prezentacje wtedy nie kupujesz a dostajesz w prezencie -to sie oplaca!! pozdrawiam jesli chcecie o cos zapytac piszcie na maila-odpowiem
  • hubertus231 2007.10.15 [21:05]
    Pojemników tupperware używam od ponad 10 lat i są mi bardzo przydatne.Jeżeli stolnica ślizga sie i nie trzyma na blacie proszę spróbować zmoczoną ściereczkę rozłożyć na blat a na nią rozłożyć stolnicę i musi się trzymać.
  • aka 1 2007.10.17 [15:32]
    wiaderko Jambo jest rewelacyjne!! Ogórki w nim zakiszone bądź kapusta super . Wadą jego jest oczywiscie CENA, ale i tak polecam.
  • lauram 2007.10.18 [22:37]
    Niby to tupper jest takie super pojemniki nie przechodzą zapachem a ja zakisiłam ogórki we wiaderku i przykry zapach pozostał. mam tez szklarnie duzą i przechowuję w niej warzywa jak jest w lodówce to jest ok ale jak stoi na szafce to warzywa się psują. bardzo zadowolona jestem z szefa kuchni zrobienie sałatki to chwila.
  • HALI 12 2007.10.22 [21:52]
    Bardzo proszę o przepis na kapustę kiszoną w wiadrze Jumbo.Z góry dziękuję.
  • maslaczek 2007.10.23 [13:36]
    Kapusta kiszona:
    3-4 Srednie kapusty , 3-4 marchewki, 2 łyżeczki kminku, 1dkg soli na każdy kg kapusty, kilka liści laurowych. Poszatkować kapustę ,marchew zetrzeć na tarce, wymieszać i posolić. Włożyć do wiadra. Ubić i nadmiar soku odlać. Na koniec zostawić kapustę z małą ilością soku na wierzchu. Przez 2-3 dni nie zamykać szczelnie kapusty, po tym czasie zamknąć.Odpowietrzyć i zostawić chłodnym miejscu.
    Drugi przepis:
    10kg kapusty poszatkowanej, 12 dkg soli . Kapustę nasolić i wymieszać w innym pojemniku.Przełożyć kapustę do wiadra i ugnieść. Zamknąć wiadro i codziennie odpowietrzać. Raz na kilka dni włożyć do kapusty długą łyżkę aby pozbyć się gazów. Pozdrawiam serdecznie usmiech.gif
  • ZeniaMkonsultantka 2007.10.23 [14:39]
    Dla gospodyni za zrobienie prezentacji są fajne prezenty.
  • elwirad 2007.10.23 [15:32]
    fakt, niektore z tych naczyn sa super, ale faktem jest to ze sa one duzo za drogie. kupujac je,wzbogacamy wiele osob: konsultant to najniższy szczebel, potem junior menager, menager. team lider, dystrybutor, dyrektor regionalny, dyrektor na polske, itd..... im wyżej tym wieksza marże dostają poszczególne osoby. ponad to w cene tych naczyn wchodzą tzw. zjazdy integracyjne m.in. 3dniowy pobyt w Gołebiewskim, Pobyt na Majorce, we Wiedniu, szereg szkoleń na wysokim poziomie w ekskluzywnych hotelach, markowe prezenty. nie zrozumcie mnie źle rozumiem, że każdy chce zarobić pieniadze ale faktem jest rowniez to ze koszt wytworzenia tych naczyn jest bardzo mały. bylam konsultantem w tej firmie ale atmosfera w jakiej sie to "wszystko " odbywa przeraza mnie . teraz już wiem, że wszystko co jest sprzedawane drogą sprzedazy bezpośredniej ma dużo za dużą cene.
  • też konsultantka 2007.10.24 [17:01]
    Ale Elwirad tak jest ze wszystkim, niestety, drapieżny handel....Ile kosztuje wyprodukowanie paczki masła wysokiej jakości, a ile za nią zapłacisz?? Ile osób musipo drodze zarobić? To mam nie kupić tego masła? Bez sensu...
  • tuphela 2007.11.03 [18:58]
    Witam wszystkich. Oczywiście nigdy nie jest tak aby się wszystko wszystkim podobało, ale właściwie każdy znajdzie jakieś naczynie na miarę swoich potrzeb i o to chodzi. Oczywiście aby w pełni być zadowolonym z posiadanych naczyń trzeba naprawdę uczestniczyć w prezentacjach. Celowo piszę w liczbie mnogiej ponieważ często jest tak, ze nie wszystko zapamiętamy co mówiła konsultantka-stąd często błędy w używaniu naczyń.pozdrawiam tuphela
  • eda36 2007.11.22 [09:14]
    Od niedawna zaczęłam kupować naczynia Tupperware i ogólnie jestem z nich zadowolona. Mam niewielkie doświadczenie w tym względzie, nie chodzę na prezentacje, nie wiem jak w pełni można je zastosować, ale jestem bardzo zadowolona z cheesmarta. Ser rzeczywiście bardzo długo zachowuje świeżość, nie obsycha. Dysponuję jeszcze chlebakiem, harmoniuszem,pojemnikiem na ciasto i mix- max\'em. Myślę, że na nich się nie skończy. Mam serdeczną prośbę, jeśli ktoś mógłby mi wysłać kilka rad dotyczących właściwego ich wykorzystania oraz jakieś przepisy szczególnie dot. mix max będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam

• tuphela 2007.11.22 [20:18]
    eda36 prosisz o rady odnośnie używania pojemników tupperware moja rada jest jedna PREZENTACJA nikt nie podpowie lepiej niż konsultant tupperware w bezpośrednim kontakcie na prezentacji .Są to miłe spotkanie przy kawie w gronie zaprzyjażnionych osób.Polecam
  • weeki 2007.11.22 [22:54]
    Chcę kupić wiadro na kapustę,są na allegro,ale co to znaczy odpowietrzyć w tym przypadku,w jaki sposób?Proszę niech to ktoś mi wyjaśni.

• tupan 2008.01.13 [11:38]
    Odpowietrzyć wiadro lub inny pojemnik, to uchylić prawą ręką pokrywkę, a lewą z góry ją nacisnąć, wówczas powietrze wychodzi.
    Jeszcze jedna ciekawostka: to wiadro jest świetne do prania delikatnych rzeczy. Należy w tym celu wlać wodę w ilości 1/3 wiadra, wsypać proszek, wrzucić delikatne rzeczy, następnie zamknąć i kilka razy nim potrząsnąć, następnie wypuścić powietrze i pozostawić na 20 minut. Wypłukać pranie i to wszystko. Jednakże należy pamiętać, żeby nie przetrzymywać w wiadrze prania dłużej niż 30 minut, bo bród wraca do tkaniny
  • ginorossi 2008.01.13 [11:40]
    ja mam śniadaniówke tupperware i jestem zadowoloma oczko.gif

wszystko na temat
  • mikando 2008.01.18 [14:22]

• tupperware 2008.01.18 [14:26]
    Jestem menedzerem w Tupperware od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z produktów tej firmy tak jak i moje klientki!!!!!
    Pojemniki są superrrrrusmiech.gif
    Lepiej troszke dołożyc do pojemnika a oszczędzic na elektryczności, gazie, czasie czy na art.spożywczych!!!!!
    Polecam Gorąco Wszystkim!!!!!!!!
  • farmerka63 2008.01.18 [15:44]
    mhmmmm....

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...