Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona w lesie sałata

U kogo naprawić zmywarkę?

Polecane posty

Gość zagubiona w lesie sałata

Kobietki, do kogo dzwonić jeżeli mam zatkaną zmywarkę? Odpływ sięzatkał jedzeniem, nie wiem czy bezpiecznie nalać kreta (bo nie wiem czy nie ma części aluminiowych). Zmywarka jest w zabudowanym segmencie Dzwoniłam i w piątek był hydraulik - okazuje się, że to nie u niego, ale 80zł za SAM PRZYJAZD skasował. Pokłociłam się i nie zamierzam płacić, bo zgłaszając mówiłam, że chodzi o zmywarkę... No ale bez zmywarki mi naprawdę ciężko - nie mam jednej ręki a mieszkam sama ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do serwisu agd zadzwoń. Albo do kogoś kto naprawia pralki , zmywarkami też zwykle się zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość instrukcja i po co ją napisali
Ja naprawę zmywarki zaczęłabym od przeczytania instrukcji obsługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u sąsiada złotej rączki
jak tylko zapchane to każdy chłop powinien dać radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona w lesie sałata
Nie mam instrukcji obsługi, mieszkanie mam "z drugiej ręki" a samo osiedle i mieszkanie stoi już 13 lat. Nie mam jak wykręcić segmentu zmywarki to i nie mam jak wyczyścić rury... Wygląda jakby trzeba było podnieść blat, ale on jest wjednym kawałku ;/ Nie wiem kto naprawia pralki... czy serwis agd to to samo co jakiś sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zmywarka jest jeszcze na gwarancji, to najlepiej zadzwonić do autoryzowanego serwisu. Jeśli - jak przypuszczam - już nie, to tak jak już radzono we wcześniejszych postach: znajdź w internecie serwis AGD (na pewno jest co najmniej jeden w Twoim mieście) i zamów fachowca do domu. On z pewnością poradzi sobie z problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka1331
Polecam skorzystanie z usług http://milenium-agd.pl/ Sama nie raz musiałam korzystać z ich usług. Znają się na robocie. Usługi są tanie. Nikogo nie zmuszam do zaufania im, ale uważam, że warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka133131
Polecam skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu AGD http://milenium-agd.pl/ Sama nie raz musiałam korzystać z ich usług. Znają się na robocie. Usługi są tanie. Nikogo nie zmuszam do zaufania im, ale uważam, że warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Funkcja chłodzenia lodówki mi się rozregulowała całkowicie po kilkunastu latach użytkowania :) Nie chciałem wymieniać lodówki na nową, bo wiadomo dość duże koszty. Dzwoniłem po serwisach i bardzo konkurencyjne warunki wymiany głównych części zaproponowano mi w www.proserwis.waw.pl Przyznam, że działania panów z serwisu doprowadziły do zmniejszenia hałasu pracy lodówki. Według mnie udana współpraca i tania, biorąc pod uwagę brak potrzeby wymiany całej lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moją zmywarkę naprawiałam u http://www.tvcolor.com.pl/ i naprawdę sobie chwalę. Są szybcy i dokładni, a przy tym nie zdzierają pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×