Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maya78

Ubezpieczenie lodówki, mikrofalówki itp.

Polecane posty

Dziewczyny, mam w domu masę sprzętu, który ma już parę lat i jest po gwarancji (lodówka, mikrofala, pralka i zamrażarka). Jeśli to wszystko pójdzie na raz to się nie spłacę przez lata... chcę wykupić jakieś multi ubezpieczenie, które pokryje mi ewentualne naprawy ale będzie jedno do wszystkich sprzętów a nie osobno. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż dawno temu jak wykupował polisę na dom to dodatkowo była taka opcja ubezpieczenia właśnie tych sprzętów, kosztowało dodatkowo chyba kilka złotych czy może nawet symboliczną złotówkę ale w razie czego ubezpieczenie było, wiem że znajomy też miał w tej samej firmie i w czasie burzy "spalił" mu się laptop , bez żadnych problemów uzyskał kasę z ubezpieczenia i wcale nie było tego mało uważam że warto coś takiego mieć, to było dość dawno więc nie pamiętam co to była za firma a teraz mamy polisę gdzieś indziej bez tej opcji, napewno jak popytasz podzwonisz to pewnie nie jeden ubezpieczyciel ma coś takiego w swojej ofercie ale pewnie jako dodatek do jakiejś głównej polisy bo tak osobno to wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kolega kupił sobie jakiś tam super sprzęt do mieszkania i też bardzo się o niego troszczy :) ubezpieczył swoje sprzęty w sygma bank na dom i majątek. jak się coś zniszczy po gwarancji producenta, to ubezpieczenie obejmuje naprawę sprzętu albo wymianę na nowy, taki sam albo bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Wiem, że pewnie wielu ma ale wolę usłyszeć opinię innych żebym nie trafiła na minę :) Ubezpieczenie wraz z ubezpieczeniem domu nie wchodzi w grę bo wynajmuję mieszkanie więc musi to być jakieś oddzielne. primabalerina25 - podasz jakieś szczegóły tego ubezpieczenia w sygma? czy może to być dla wynajmowanego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nietypowe ubezpieczenia najczęściej występują w pakiecie . Wszelkie informacje na ten temat oraz na temat innych nietypowych ubezpieczeń, znajdą Państwo w artykułach zamieszczonych na mfind.pl W razie zainteresowania proszę o pytania. Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kret
Jeśli ubezpieczenie sprzętu polecam sygme typowe ubezpieczenie z takimi sprzętami masz do wyboru wariant i możesz od kilku nawet do kilkunastu sprzętów ubezpieczyć ,poczytaj sobie więcej na stronie symgy o multigwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze jest ubezpieczyc mieszkanie razem ruchomosciami, a wiem, ze takie ubezpieczenie jest w generali. Nawet jest mozliwosc ubezpieczenia osobistych rzeczy poza miejscem ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sygma banku masz ubezpieczenie o nazwie multigwarancja, możesz tym ubezpieczeniem objąć 11 sprzętów, moim zdaniem warto wykupić sobie takie dodatkowe ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
No ciekawe ubezpieczenie pierwszy raz widzę taką ofertę ,ale niezła a ile kosztuje miesięczny koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Dziękuję skorzystam i mam nadzieję w przyszłym roku już będę je mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam 10 lat gwarancji na kompresor w lodówce (od Lg), więc myślę, że to dobre zabezpieczenie. Nie sądzicie, że to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
No sądzę ,że 10 lat to naprawdę sporo w takim razie nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto wykupić sobie takie dodatkowe ubezpieczenie na sprzęt domowy, zawsze to wydłużona gwarancja na sprzęt który jak wiemy szybko lubi się psuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Też tak uważam kiedyś to wszystko było dopóki się na nowe nie wymieniło a dziś zaraz po gwarancji wszystko się psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzęt jest coraz gorszej jakości, dlatego warto pomyśleć o takim dodatkowym ubezpieczeniu, oprócz multigwarancji w sygmie nigdy nie spotkałam się z innym podobnym do tego ubezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Można tam się domyślać czy kiepska jakoś materiały czy wykonanie albo czy tak nie jest specjalnie ,ale fakt faktem że się psuje i tak jakoś trudno się spotkać z podobnym ubezpieczeniem po prostu docieraja do oczekiwań klienta mają to co akurat jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam się z podobnym ubezpieczeniem, dlatego ta multigwarancja przykuła moją uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Raczej wątpie by w ogóle było sygma jest pewnie pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno nie znalazłam podobnego ubezpieczenia u żadnego innego ubezpieczyciela, więc sami sobie możecie odpowiedzieć an pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Kwestia tego co kto potrzebuje ,ale karty jakby mieli zbierać najlepsze z banków nikt napewno nie pobije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karta sygmy na pewno byłaby jedną z lepszych ofert na rynku, konkurencja miałaby sporo trudności żeby ją pobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
No musieliby napewno ściągnąć kilka pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale Ci którzy korzystają z oferty sygma banku wiedzieliby że inicjatorem była sygma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
Dziwi mnie ,że inne banki nie ściągają od sygmy to w sumie dobrze z resztą nawet jakby inne banki zrobiły te samąoferte to i tak bym raczej się nie przeniósł w sygmie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anak_a
Jeśli chodzi o sprzęt AGD to według mnie to compensa ma dobre warunki. Dość elastyczne. Dopasowane do normalnych warunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
wszystko zależy od tego jakie ubezpieczenie i w jakiej cenie nas interesuj*****nki mają teraz naprawę bogatą ofertę ubezpieczeniową, więc jest w czym wybierać, w sumie to trzeba tylko na początku dokładnie sprecyzować swoje potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze warto przecie to zloto poleci 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MateUszek23
No bo czemu nie być wiernym czemuś co już jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×