Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rgtrhtrhyt

urządzanie mieszkania

Polecane posty

Gość rgtrhtrhyt

Hej dziewczyny, mam do Was wielką prośbę- po raz pierwszy w życiu muszę urządzić samodzielnie mieszkanie i trochę mnie to wszystko przeraża. Myślę o bardziej nowoczesnym stylu i rozgladam się za inspiracjami, może mogłybyście coś doradzić? Zastanawiam się w tej chwili nad lazienką jak myślicie lepszy beż czy błękit? chciałabym połaczyć płytki z mozaiką i jakoś bardziej widzi mi sie kolorystyka blękitu z muszalmi, wiklinowymi koszami itp. dzięki za jakiekolwiek odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jeżeli szukasz inspiracji, to sporo ciekawych zdjęć w nowoczesnym stylu znajdziesz na stronie n-design.pl Mnie tam podoba się prawie każde rozwiązanie, także na pewno Ty też znajdziesz tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtrhtrhyt
ok dzieki:) jakoś zastanawiam się głownie nad lazienką.... wszędzie tylko beż i brązy kurcze niby mi się to podoba ale jednak ta mozaika niebieskiego z białym mnie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Mieszkanie powinno być urządzone spójnie .Jak chcesz nowoczesnie, to muszle, wiklina nie bardzo będą pasowały .No chyba,że będzie to tylko akcent .Pomyśl o czymś co połączy wszystkie pomieszczenia .U mnie to jest kolor starego wina.Szare płytki i pasek terakoty bordowy,w salonie przy szarych ścianach bordowe zasłony, w kuchni bordowa ściana nad stołem a w sypialni narzuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgtrhtrhyt
wydaje mi się wlasnie ze wiklina jest w wiekszosci nowoczesnych lazienek muszle to uczywiscie ze tylko akcent ale wydaje mi sie tez ze mieszkanie powinno być spójne ale stylem niekoniecznie kolorami ważne zeby sie nie gryzły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22tw3t54ghw35ht2
,::;siiS53&5rrr5GX5S5555Sisrrr;;::::,,.,:r5X32srrrri2XX33hGG&&hX22XXXXXX25SiiiiiSSiiisss;,,,.,,,,,,,,,,,,,,, :sh;;rrri3A;,::i&5srrsiSirr;;:::,..,,. .;SXh95r;:::rSS2X9h99hG3255S5222Ssssrssr:,:rsrrr: ... ..... .,, rS3#S2siXB2,,:;XHXh2rrSSSisrrrr;..;;..,:;rri9A&h2r;,;sS2X9&G&&&G93X222XX2SiiiiSs .rSii;....,,,,,....,,,,:, ,:is&2ssSS;s;::29&Xr;rsiiisrs; ;hr .:;rrr;;s3AGXi:,:ri2X9G&A&hh9X25SS55iiiSS2i :i5:....,,,. . ..:,, ,.,:s55i;rA@@@9i29i;;;;sirrs; s#X .:rssrrr;i&932r;;ri2Xh&AGh93255555iiiiiS9i ,:. .;s, ....;;r.:: :r, ,.:;rr&B,r@@@@@Xh2s;:;;;srsr .,r,ri,,;::risr;;:S&993SsrsiXX399XXX225irrrsir;:rr .::,;;;. r#Hh r, s3M: ,.,:rrr.,rissH@2X2s;;;;;rr; :;:.:h5;rsrr;::2A3XXSrrsS2X55555222r, .::,,;iMBBMA3XSs2; . :@@; iXXH@#, :,:;rsr;5:i2r&@AXXs;;;;;rs. ,.. ;rsri5:X2;r;r;:,:&&3XX5r;sS5SSS5223Xs: .r323##@@M&&h35sHA; ,As@@@@A2,, :,;;rrSXs,i@A@#2X9i;;;;;r; :,, :9h22;,;2;ii:;::::.,h&X232;;s555S22XX2r :2i;rH@BAM@BSi9XSs,XHs :;;:,. ., ::;rr52X;:i92sB2ih2;:;;;r,,,. :A2r;::,.r5.i;;;;::, .3isS92:,r225Sir;;, ,h2s3#H9hAXXAX,;i2;;.s93. .,:,. ::rriS53r:;S;.23SGA2r;;;: ,. .h9r::;;;:;2,:r,;:;;,, ;S;:;9X:,;sSr:,:;; :#AiMM;iMGS955Xr.:ss;,:shX .,::;;::,. ::r;rriXr:rrr;si2Xrii;;; .., ;Mi;;;;:;;:s;.s;;:;r;, rsr;;3@#Xi2S;:;S2;5r,G&:Sh5Xir2s;r,.;i;;,riA5.:;;::,,,. ::r;rriXr:SX5si2XS:sSrr;.,.: r#irr5XSr;;;r.;i:;:rr,, :i5i;rB@#BA95i2Xi2AHH,;32Srr:;r:;:.,rrr;r;5H;.,,,...,. ,:r;rriX;:9B9SS23r.SXisr,,,: :Ais9H#MGr;;i:.2;;:;r,:, :iis:.rB@@MAG9i2H25:.,,,:;::.;;;:,,;rrr;;;hX .....,,. ::rr;ri2::H#AX22X,.99iir.,,: .iss&Ghi5r:s5; ii::;r,:r: ,:;;. ,;ShHAsX: ... .,;;,::rr::,r:r:r;S3;,,.,,,,. :,rr;rS2,,M#HAABA .HGSs;. .: .rs;::;;;:,r5: ;s:,;r,:s2 .... .;XG2& .... .:rr:;:s:;:;:r;:sr3S,,:::,,, :,;;;rS2..M#AAB#A .BASr: .;..;sr;:::;:,;Sr.,r;,:r,;5r ,,:;;;;;::,,rih# .,,,,.. .rSr;:;r::;r:r,ir59:.::,,:, ,,:;;riS. X&AAAHG &Hi,, .;..;ssr;;;;ir;ir:,r;::r,;i;;i2X22h3r;rr;:r2@. .,,,:;,. ,i5;r,;::;S:s,rSs3r.,,:;;, , ,,:;;r. s#MAABh .5&s.,: ,,,;rsrr;::;rrrrr;;;::r.rriGHA&A@#r;S22SiiS@5;:.:ih&X5S;r2Sr;:r;;S;r;:9;i2:.:::.. , ,:,,,,, :@#HAB3,;Xi: .:. ,;rrir;;s32rrGGrs;;,:;,r;3@###@@;;23hA&A&S@@@XA;;rHi;@A:;5is:i;;rr;s,9;r22.,,... ,.,..,,::::sAAAA3ri#9, ..., .rsrSSr;risssis:is;,:;,;,i@##@#:,SGG&&hhX5H@@;Hr .;;;. ;X5;irr;r,2:hr:iB; .,,. ,,:,..;isrrrsXA#M&H@X...,,: ,rrsS2s;;rr;::2@X;,;::r.;@@@h..;3HBHGh92SGH@i;, .... ,S9rsSr;s,s;35.rA3.,::. ::rrr::S35iiXH3i;;r; .... ..irrrs2Xs;;;rA#AX;:;,;; h@#i :;rH##MA&G9SX9M;., .....,,,,;Xrr3i;;::sXS.;GMs,::. ;;rs55r;XA392: ,,:, .:;:, ,,;292rr;sisii3&i52ir:,r::@@A,r5sX#MMHGhhh52hAB: .::r:,,,:::irrhsr:s,s22.:XBh;,,. ;;sii52irHM. .:;,..;GS;;;;;;s9H&Srr:rrrihs;SSir::r:H@#99#A9B##MH&9&AA2S;5Ar52:,.,,::::;rrhir,5,;G9,.sA&2:;: ;;rrri5235. ,:;, ,si::rS2irr;::;s;X;;ss2h;r5ri;,rs,#@##@@@#MMMMHHh9AA; ;22s;;;;::,,:rsihis,S:,Ah, ;&&&Sr; ;:rr;ri2H, ;iir ;r;;;H#;5irr;;;;:,srsXSiirriiS,:Xr 3@######MMMM#MAGX . ,.iM@#XS;:::;is2Xss.ii,A9:.;X&39r; ;:;;;rshr ;S: :2X2239S#G;;;;;;rr;;;rrsrrrr;rsr.rXr ,@#BBMM#MM###MH@: .rr22s5;rr:::;r;r52ri,r3:GG:,:S&X2S: ;:;::;SG.:s, :525SS5Ss;#@G;,:;rrr;rr;;;rrrr;rs;;iSr, X@BHBMMMM##MM#@; ;;ris&A3;. .:s;;r22rSr;A;XG,,:sA2iX; :,:,,rAS,;:,i2isssr;:,h@H@@X:.,;rrrr;;;rrsssr;52;ri;.;@#MMMBMMM@@M#@X ,5#@Ai::;iAAS:i22;ri;Ai2h,:;;A3i5r :...,S#::;riissrir: 2@HAA@@@G: ,;sisrrrrsssiir52ir;: X#MMMBBMM:S@@rs@A;;;3A#2;:rSXhAAA;riS;;r;3X2h,:rr5BXSs ;..,:A2,;;rrrssi&r.;M@HGA3M@@@@2.,;sSirrrrrssiis55ii; r#BMMMMM@; ,;9@@@@@M39i::rs:. ,2S,,r9S;::i&Xh,:ri;MhSr :..:A#.:;;rrriSAA:r@B&&AAXB@#@@@M,,;sSirrrrrr;;rrsi5i:;#HBMM#@@@S @@@@@@ir2i,;r. ,r:.:,;s;r:;33h,:;S;3H2r , .5@r.;;rrrsih#r;&3XAAHH3M###@@@@;,rsir;r;;;;:::;rrr;:ABBBMXsSA;. A@##M::r5;r, ;r,,,:.,:r;;r29:,;s;;#9r , ,HH.;;rrrsi2@9,A32&BMBMAM####@@@@;:rsr;rr::::::::;,3H2MHH#S :, A@@2 ::i2; .;:..,,,:,,:;;;rG; ;si,HGs . :B;,;;rrri2A@s5GX&Si2#MA#@@####@@@::rsriir::::,,,.s@@&AHH#A..:. ,: #@A.,:r; .;,....,,:,,,::::2i.;r2:9Mi . ,i:;rrrri2hB#AG3BSr5h9i2AA&@@@##@@@,:is5Xsr;,..,rA@@#MHBB#s, :; ,. #@s,,. ::. .,,:;;;;;;;rX,,;ir2#i . :;r;rrs59A#@H&AHHAAA2sA2r22S2###@@A:5sS9isrriA@@@@##MMM#h .;. ,. ., s@@. .:,.. ..,:;rrrrrrsrir:rriiMS :,:;rrrrsSX3A#@BHM##@@@#@M9X3;25###@@@#i5#@#@@@@@@MHiSBMAMM@2 :, .,.;:s@X :,....,,::;rrrrrr;:rrr:SiG5 ;::;;;rri2XXA#M; :SB@@@@@@@@@HG#@###@@@@@@@@@A@#9ii2iXAMhM#@#; .,,;rr:hA,:;;;::... ..,,:;;rrr:.. :ii:i5h2 ;,:;;rsii23A9S;, :SH@@@@@@@@@@@@@BSsirX@@#G9A5S&#@##AB##@i@s ,;::::,,:rr;S2XAGGGGs:. ..,:;rr: ,r;S2G2 ;,::;rsS2X9Xr::::, .,r2A#@@@@@#M9s;:;::,sM@H2@#@@##MMM@@@H:A;,r,,,..:;;::i22iS22@A&G239s;r;;, :r92hi ;.,:;ri53XS;:::::;;:,,:::::;;r;;;:,:;;r;;::;X#@@@@##BMBAAXS,:2r:,.,..r;,,;i2r:;XArss233iXHHXi: .,,. .sB92s s.,;rsS2GS;,,:,,,:::;;;;;;::,,,:::;r;;;;:::;:;3###MBA9i;;:;,rr. .. :r..:ii;.rB&;.ssr52s,,;;rXs,..;r, ;BASr ;.:;ri2GX:,,,,,,,::,:;;;;;;;;;;rrrrrr;;;;;;;;;;;;r22s;rrrs;..,r5&#@@S ..;rs;r#X..:rrrri52;.;r2@5r.,;sr;2#GSr r,;;ri59;..,,,,:;;;;;;;rrrrr;;;;rrr;;;;;;r;;r;;;:;;,....,: ,,:S@@H@2 ::r95:;i..:rsr;rs25irr3@@BSr;;rHBHA5Sr 2;;;;riXi .,,,:;rr;;rrrrrrrr;rrrr;;;;;;;;;;rrrrr;ri,,,.,;;.;r;.9@@@r ,rr2; .A@@@S;::.:;;s3ArS#@@M25iXABASii; 2ir;;rs5A; .,:;rrrr;;;;rrssrrrrr;r;;;;;;;;;rrsis;rir;rsss,::,, ,r2; ;r::. ;@@@2A@@Xrrr;;r2XS,G@@X:i;2BAhSir; r;s;;rrih&..::;rrrrr;:;rrssisrrrrr;;;;;;;;;rrssssrrsrrri, :, .:,SHi;riGM@@@@@@@@H22S5ssiBrX@@rr2r,53Xisr; ;,;;rrss5Ar.:::;rr;;;;;;;rrssrrrrrr;;;;;;;;rrrrrisrr;;;r:. ,. 2##@@S,,;2, ;X#&ii, ,:,sh;,2#B&XG#@2,sXisis; ;:;;rrrrs2h:,:::;;;;;;;:;;rrrrrrrrrr;;;;;;;rrrrrsSirr;,,; .,,. s@@5:,::. ,.. .,;srri;h@; ris;:;;i:s2r;rr; r:;;rrrrrs9X...,:::::;::;rrssrrrrrrr;;;;;;;;rrrrri52ri: ;:,,;rr::; .;i;;,..;Ssrr55ii2G5h@@r:rssss;,i2i;,:;: 5ssrrrsssriAr ..,:::;;::;rsssrrrrrrr;;r;;;;;rrrsrri52SS;.,:rS22XMr ,:ri5s;,,;XBGXXA9SGGG9#@325rrrr2GHs; .,, X335s;;isrrXA. .,:::;;:;rsisssrrrsrr;;rrr;;;rrrssrri55rir. :r2M##@@&i;rsr2s;sXX3ASs2Sr22ri@@2X9XX3&@&r ... 25XX2s;rrrrsA5 .,:;;;::rsiisssrrsrrrr;;rSr;;rrrrsrrrs52,ri:::;;,:sA@M2S;rs2S;riiSAAAA2rrrrX@#AAAHHB#; ... 2iiS25r;rrrr5H:.,:;r;:;riissssrrssrrrr;;rr;;;rrrrr;rrs2s ;hSs;::::;;9@H9X9r92;:ri5XA#@@@#3SX#@#hX29S, .. HAGX2Sr;;;rrrhX.::;s::rsisssrsrrssssrr;;;;;;;rrrrrrrrrS9,.;39ir;r;rr;;;;rS;sS2;r;S3XX2XHBA&&Ah33925siiis;,:. #@@@@#HXsr;;;iAi;rrr,;sissssssrrrrrsrrr;;;rrrrrrrrrrrri9i,;i&ASisr;rr;;;rr;;5ir55r5G923AAB#@AsiSSSAAXiiS2S3i #@@@@@@@@B2:;r2AisS;,riissssssrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsi22;iXSBA5S2srriS2SS5s5XGhAA53&B#HAG3X99S;rGBX5SSS5s,r ####@@@@@@@r;;rhGS2::riiisssssrrrrsrrrrrrrrrrrrrrrrrsiisHi.s2G@#552iiiSS25siX9AAh3Xrsi322SX3S;:iA&5iiX2XXSs; #####MM##@@:.r;sHH5.,riSiissssrrrrrssssrrrrrrrrrrrssssrrA9s;sSA@#HASrsii2SS552SSSissr;rsrr;:,rH@GsrsrX5iAX2s ####MBHHB#A. ;;.,X9..:riSiisssrrrrrrrsssssssrsrrsrsirrsAHsHA5ssM@3AGisisi232SXX2X39932Ss:,:sB@#GAAH5si5i3A5i #####MHHBAs rr ,A: ,;sSSSissrrrrsssssssssssrrrsi3rS@@B:AMXA5;X@XS2irrs2223529XXXXX5srr;rG@#HAAAB&r;;rss5X5 #####h29&3;.,si rH#,:;s5525SiiisrrssrrrrrrsSXB#@@@AS9;:rssrhsrS@2sSsrr;rrrrssssssrrrrrrrrssriS29G2rr;;;;S93 #M##9ssSX2;,;is,:r#@@AGGh3XX2522siss5529A#@@@@@@B3s;;;i: ;;9SrSM5sisrrr;;;;;rS252935iSiiir;rX3Srr;rrr;r;sS2 ###Grrri25;:sir;,.3@H5iGH#@@@@@2M@@@@@@@@@#&5i;:rrr;i;S;.rs;2ir3#2iiSir;;;;;;sX39hh&G9GG9G92sr;;,:;rsr;;;irr ##9srrri2S;rSirrS GAs, .;;ii55;i322iii;i;ri2h92; .::;r2isrs225HMG225iir;;rrs3ABAG&h32SSSrrr:,.,;;rrrir:;5r; BXirrrsS2SsS2Ss;3:,2B, r rrrsir;S3hh2s#Hr,,r..s .irrrssss23&H@BAAAAABAhh2iSX3Srrrrr;;;;::::;iSiSS5ii5sr52i i;;;;;;rrrrssrr;;2@irr,. ;irss5;;5,. ,:. ;r:X2ir:::;;;;iiX&A2532GhGGX2Sir;;;;;;;r;;::;;;;rsissrrr;rrrirr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Architektka
hej jestem architektem. Po piersze to Tobie ma sie podabac. Jesli chodzi o mieskanie to poszukaj sobie w wyszukiwarce mieszkanie w stylu skandynawskim, to moj ulubiony i sama takie mam. Jasne sciany, drewniana jasna bielona podloga, i mnostwo kolorowych ciekaweych dodatkow, designerskie lampy, fane poduszki itd.. poszukaj soebi i napisz, czy Ci sie podoba. Co do lazienki, ja mam biale podluzne plytki z biala fuga i wiekli format szarych plytek na podlodze i za toaleta, jedna sciane cala w lustrach. Dla mnie blekit z muszlami to troche wiocha ale jak mowilam to Ty jestes tu najwazniejsza i jesli Ci sie cos takiego podoba to do dziela! Osobiscie juz bym wolala bez, np z fuksjowymi dodatkami... jesli blekit, to dodatki w bieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrtgtr
sory ale szary w łazience do mnie w ogóle np. nie przemawia czułabym sie jak w toalecie w hipermarketach:) muszle to tylko dodatek jak mowilam sama nazbierałam kiedys duze i po prostu chciałam połozyc np. na umywalce mozaika byłaby niebiesko biała a co do tego bezu to jest juz wszedzie moim zdaniem za duzo zdecydowanie poza tym jest troche nudnawy co do stylu skandynawskiego moze byc, ale myślałam jednak o ciemniejszych meblach u rodziców mam już jasne a teraz by sie przydała jakas odmiana:) ale dzieki za opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym osobiście wybrała błękit i słomkowe dodatki - chodzi nie tylko o kolorystyke, ale też gadżety, np. wiklinowy kosz na pranie, abażur na lampę etc. Jeśli szukasz inspiracji, jak urządzić łązienkę, zajrzyj tutaj: http://rynekpierwotny.com/articles/maa-azienka-pod-kontrola/poradniki/247/ Oprócz artykułu o urządzaniu łazienki znajdziesz też inne ciekawe, np. jak zaaranżować barek w mieszkaniu czy jak urządzić pokój dziecinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do_Re_mifa
wiesz nie ma się co martwić i bać, bo tak naprawdę urządzanie mieszkania to wielka frajda, można się przy tym bardzo dobrze bawić. Poza tym pamiętaj, że prasa i internet to ogromna kopalnia wiedzy jeśli chodzi o inspiracje, jak szukasz fajnych i ciekawych pomysłów może sobie zajrzeć np tutaj http://www.facebook.com/pages/Nasciturus-design/101682149870613?sk=photos powinno pomóc w urządzaniu mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerura
Tylko nie niebieski - szybko się znudzi.. Poza tym łatwo zrobić tandetną łazienkę w tym kolorze. Beż jest uniwersalny. Co do dodatków to biegaj po sklepach, stronach, sklepach internetowych i szukaj inspiracji. Czasem wystarczy znaleźć jakiś przedmiot przewodni a później już styl sam się narzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teczowy lasek
niebieski podobno jest kolorem szaleńców, poza tym słyszałam, gdzieś, że taki kolor działa depresyjnie, więc też nie polecam. Fajnie, że urządzasz sobie mieszkanko to jest wielka frajda, no i też wyzwanie, przyda ci się trochę dobrych porad, a takie znajdziesz na stronie serwisu dom.eu. dla mnie to jest ogromna kopalnia wiedzy związanej z domem. Wszystko tam znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Ja natomiast mam pytanie,jak urzadzi pokoj dla8latka z autyzmem?chociaz tam spac napeeno nie bedzie narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka2017
Jak uporasz się z kwestią kolorów w mieszkaniu i dojdziesz szczęśliwie do etapu jego wykańczania, to polecam jako dekorację wnętrz obrazy, sama skorzystałam z tej opcji i jestem bardzo zadowolona z efektów, zobacz na stronę DCN Gallery, http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo, mają bardzo dobrą jakość w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VikaNika
Myślę, że bardzo fajną opcją są ładnie prezentujące się kafelki w kuchni. Znalazłam ostatnio takie inspirowane marmurem i wygląda to naprawdę genialnie. Zresztą spójrz - https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki-inspirowane-marmurem . Myślę, że to bardzo dobra opcja i przy ciekawej aranżacji możesz być bardzo zadowolona a wnętrze będzie wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiasid
Ja również szukałam inspiracji do urządzenia mieszkania - natknęłam się na sklep meblowy MoonWood. https://moonwood.me/sklep-meblowy-o-nas/ Na ich stronie w zakładce Inspiracje znalazłam wiele pięknych zdjęć wnętrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×