Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urządzenie mieszkania

Polecane posty

Gość gość

Witam. Czy możecie polecić mniejsze firmy, które mają w swojej ofercie niebanalne meble, oświetlenie, akcesoria do domu? Zależy mi na oryginalności, dlatego nie zaglądam do Almi Decor, Home&You itd. Pozdrawiam Sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebanalne meble z oświetleniem LED, co więcej jak znajdziesz meble które Ci się spodobają a nie będą ich mieli u siebie wystarczy dać im znać to ściągną. Jakbyś np. znalazła z za dużą ceną u kogoś innego. Kolejny plus to że robią również meble na wymiar na zamówienie i wtedy już może Cię ponieść fantazja a ceny mają najlepsze w okolicy, nie orientowałem się jak w całej Polsce, ale pewnie też dobrze. A generalnie to mówię o SAGA Meble, czy tam o ich internetowym sklepie meblowym :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz niebanalnej aranżacji i niebanalnych, nieszablonowych projektantów to zerknij tu www.facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknąłem sobie na projekty DecoRoom, skoro tyle tu o nich na forum piszecie i jako osoba dość krytycznym okiem patrząca na tego typu zabawy z wnętrzem musze jedno na pewno przyznac tym projektom i rozwiązaniom, są niebywale praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znasz może ceny tych pakietów tej firmy (DecoRoom mam na myśli). Interesuje mnie pakiet Silver i Gold. Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia112
Jakbyś potrzebowała sprawdzonej firmy, która wybuduje ci idealny kominek, to polecam zajrzeć na stronę: www.grupa.owo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjściowe ceny pakietów DecoRoom (kompleksowa usługa z aranżacją i wykończeniem). Silver - 630 zł/m2, Gold - 940 zł/m2, Platinium 1390zł/m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa2828
Jesli chodzi o oświetlenie to zobacz tutaj: http://i-ledy.pl/ mają ogromny wybór oświetlenia ledowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum o aranżacji i wykończeniu wnętrz to gdzie mają ludzie o tym gadać i firm, które się tym zajmuja szukać wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzając mieszkanie zawsze trzeba pamiętać o szczegółach i detalach, to najważniejsze. Urządzając swoje mieszkanie jakiś czas temu kupowałam meble w różnych miejscach, całe oświetlenie w Ligh Prestige w sklepie internetowym, jedną lampę zwracałam bo mi jednak nie pasowała i nie było problemu. http://www.1001lamp.pl/index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mieszkaniu nie może zabraknąć ciekawych lamp i systemów oświetlenia,a ich szeroki wybór znajdziecie na www.Goldsun-Lampy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila23l
Zależy jaką kwotą dysponujemy na oświetlenie, Jeśli nie chcemy wydać wiele możemy pójść do NOMO, ale jeśli szukamy czegoś w niepowtarzalnym wzornictwie to np. w sklepie www.berkanodesign.pl możemy kupić eleganckie i nowoczesne oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela Wrzos
Hej, jak Ci zależy na niebanalnym wyglądzie i masz na to budżet przeznaczony możesz spojrzeć na stronę fotele.com. Chyba, że wolisz meble starsze, z duszą to wtedy możesz znaleźć na allegro lub w tak zwanych sklepach kolonialnych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniag23
W sklepie http://www.sklep.jumabial.pl/ można kupić różnie ciekawe zestawy oświetlenia kryształowego. Mo zna tez złożyć zamówienie na wykonanie żyrandola według własnych wskazówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.domdekor.com.pl/ ma rolety, firany, zasłony itp. Duży wybór i przy tym nie jest zbyt wygórowana cena. Sama mam od nich rolety rzymskie i robią wrażenie na gościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź dywany Agnelli. Ich najnowsze kolekcje są bardzo fajne i niebanalne. Np. z motywami folkowymi albo z przetarciami, dzięki którym wyglądają jakby były stylizowane na stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne dodatki można znaleźć tu: www.storepedia.pl :) i to dużo taniej niż w tradycyjnych sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n4tanana
Zajrzyj koniecznie na stronę www.meblomoda.pl albo bezpośrednio do salonu Meblomody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz mieć niebanalny wystrój mieszkania to odsyłam Cię do sprawdzonej firmy www.maximum-interior.com. Urządzili mi tak wspaniale mieszkanie, że teraz zawsze jak ktoś do mnie przychodzi to zachwala meble, cały projekt, ustawienie. Oni naprawdę znają się na rzeczy i mają bogatą wyobraźnię przestrzenną, zadbają o każdy element Twojego wnętrza. Poważnie, zwróć się do nich, świadczą usługi na bardzo wysokim poziomie. Będziesz mieć dzięki nim oryginalne mieszkanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zgadzam się z opinią rafal90 . W Sagameble znalazłam wymarzone, niebanalne tapicerowane łoże do sypialni. Nasza sypialnia wygląda luksusowo i wyjątkowo, a nie musieliśmy wydać majątku. Zamówiłam je przez internet na stronie http://sagameble-sklep.pl/ , a dostawa była bezpłatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o meble, polecam Saga meble. Ciekawa oferta- zarówno nowoczesność jak i klasyka :) http://sagameble-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×