Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika rottati

Wilgoc i grzyb w mieszkaniu?jak zwalczyc go.

Polecane posty

Gość weronika rottati

jakies sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina z Konina
Tez mam ten problem,slyszalam o jakims preparacie w sprayu,pryska sie na scianie i grzyb znika,musze popytac w sklepie bo mam czarna sciane masakraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń d firmy która zajmuje się osuszaniem i odgrzybianiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
ZROBIE PRZYSLUUGE komus. To jest mieszkanie w kamienicy. A gdzie masz grzyba w jakim pomieszczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
administracj anie chce ocieplic budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oncia
Pszetszec smatk nasczon spirytusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
na wilgoć można stosować preparat który ją wchłania, ja zamawiałam z allegro HUMISTOP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups..........
Popytaj w sklepie malarskim o środek na grzyba ja miałam parę lat temu w kuchni, nie było go wiele od razu kupiłam preparat popsikałam trzy razy potem pomalowałam kuchnię farbą do kuchni i łazienek i do dzisiaj grzyb nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiemmm
porzadnie grzac i wietrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika rottati
na 1 scianie w duzym pkoju jest wilgoc. Sciana mokra.Frba odpada.Okropnie to wyglada. Dopoki administracja nie ociepli budynku problem nigdy nie zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magducha21
jest taki środek który nazywa się SAVO na opakowaniu jest napisany dokładny sposób użycia, dobrze jest stosować pochłaniacze wilgoci żeby zapobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymalem twoja stara
pryskanei hujstwami nic nieda. to to samo co zamiesc syf pod dywan. sciana jest mokra temu jest grzyb. bez osuszenia i ocieplenia to przegrana walka. rownie dobrze moznesz na to przykrecic plyte karton gips albo zastawic regalem. jak nie ocieplicie i nie osuszycie to nabawisz sie astmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magducha21
oczywiście trzeba osuszyć a później tym spryskać i pochłaniacz wilgoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy nie kupujcie żadnych preparatów na grzyba czy farb bo i tak ten grzyb wyjdzie na nowo ja mieszkam w Anglii, jesli ktoś tu jest lub był wie jakie są tu domy, wilgoć i grzyb na ścianach i sufitach. Ja mam dwójkę dzieci więc walczyłam z tym grzybem dla ich zdrowia Ale żadne preparaty ani farba nie pomogły. Jedyna rzecz która była skuteczna to domestos i gąbka do mycia zeszło od razu i żaden grzyb nie wyszedł do tej pory i nie ważne że jest wilgoć grzyba nadal nie widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina k
ja bym z tym dyskutowała :-) z powodzeniem kilka razy stosowałam preparat grzybobójczy vidaronu. Grzybek nie wrócił, nawet w łazience, choć faktem jest, że tam sporo popracowaliśmy nad dobrą wentylacją, myślę więc, że to też przyczyniło się do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam pomogło codzienne wietrzenie mieszkania, ogrzewanie na maxa i co tydzień przecierałam miejsce gdzie wychodził gąbką namoczoną w ace lub domestosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usunąć drania! najlepiej poprzez ozonowanie - nie trzeba szorować, szukać tylko wpuszczasz ekipę z maszynami. ozon zabije grzyby i bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam podobny problem, najlepiej sprawdziło się mechaniczne osuszanie powietrza, kupiłam na necie osuszacz za niewiele ponad 200 zł, bardziej mi się to opłacało niż wypożyczenie sprzętu. Do tego stałe ogrzewanie pomieszczenia no i oczywiście ozonowanie. Tyle że w przypadku ostatniego 8 godzin nie wolno przebywać w pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym, tanim i dość prostym sposobem na grzyb w mieszkaniu jest montaż nawiewników. Też miałam ten problem i po zamontowaniu już wszystko jest w porządku. Nawiewniki montowała mi firma http://www.nawiewniki-szczecin.pl/ , bardzo profesjonalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypróbuj ozonowanie - u mnie się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku wilgoci i grzyba na pewno trzeba zadbać o dobrą wentylację w domu, trzeba również zwracać uwagę na ocieplanie swojego mieszkania, ponieważ przegrzanie sprzyja rozwojowi grzybów i bakterii. Jeśli zwalczymy główną przyczynę powstania grzyba, powinniśmy ścianę oczyścić i osuszyć. Następnie polecamy użyć jednego z środków przeciwgrzybiczych marki ECORSON: http://www.ecorson.com/pl/Przeciw_grzybiczne.html W przypadku kiedy grzyb w naszym pomieszczeniu często powraca, polecamy pokryć ścianę trawertynem bądź stiukiem, które zapewniają większą wentylację w pomieszczeniu. Zapraszamy po inspiracje: http://www.ecorson.com/pl/Travertino_-_trawertyn_Suchy_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohnaa
miałam problem w mieszkaniu z grzybami i pleśniami oraz zaparowanymi szybami. Od czasu skorzystania z www.nawiew.eu mam spokój i dzieci są zdrowe. Na stronie jest informacja w jaki sposób można usunąć wilgoć skutecznie z mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaj
Nie ma co się bawić w jakieś środki chemiczne, które nie likwidują przyczyny. Przyczyną jest najprawdopodobniej kiepska wentylacja. Napisz jeszcze gdzie dokładnie pojawia się grzyb. Jeśli będziesz potrzebować nowego sprzętu wentylacyjnego możesz zaufać temu sklepowi http://wentylatorysklep.zohosites.com/ U mnie w mieszkaniu też pojawiał się grzyb przy oknach pcv, okazało się że były źle zamontowane, już mi to poprawili na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej skontaktuj się z firma www.nawiewniki-szczecin.pl, u nas bardzo szybko uporali się z problemem . Poprawili wentylację i pomogli nam pozbyć się grzyba z mieszkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×