Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabrysia ma rysia

wizyta u weterynarza

Polecane posty

Gość gabrysia ma rysia

ile u was kosztuje wizyta u weterynarza ? ja za odrobaczanie zaplacilam 50zl troche duzo mi sie wydaje zwlaszcza ze za 3 tyg znowu mam psa odrobaczyc. Piszcie ile zaplacilyscie i za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ILE DOBRZE PAMIETAM
odrobaczenie kolo 30 zl , antybiotyk przy biegunce 20 zl , wscieklizna 50 (ooooooo musze zaszczepic ) , zabieg pod narkoza 300 zl (przepuklina u yorczka :/) , zwykla wizyta 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy ile pies wazy - u mnie koszt 5 zl/10 kg psa. Zreszta - wszystko zalezy jakie robale trul wet (zrobil badania parazytologiczne przed?). Koszt moze byc bardzo rozny, zalezny od podanego specyfiku niemniej 50 zl to bardzo duzo. Ceny: Kastracja duzej suki (ponad 40 kg) - 450 zl, wizyta + zastrzyk antybiotykowy: 7 zl, antybiotyk w strzykawce do zrobienia w domu - grosze, endoskopia - 70, badanie krwi: morfologia 14, amylaza 22, hormony 22, mocznik, kreatynina, asp, alt - 14, mocz: 14, rtg 20 w gore, rtg z kontrastem 30 i w gore, ekstrakcja zebow oraz czyszczenie - od 80, laser - 7 zl, operacja oczu - od 80 z gore, kastracja kotki - 120, kocura - 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
piesek malutki 1,5kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
i zadnych badan :( powiedzialam tylko ze robi kupke z robakami nawet nie pytal jak wygladaly :( chyba zmienie lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poltora kilo psa to zdecydowanie zdarl z Ciebie wet. Wiesz, jakim srodkiem odrobaczyl malca? Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
nie wiem :( najpierw dal 2 zastrzyki w tym jeden rozkurczowy (tak powiedzial) i cos do mordki ze strzykawki jakis plyn i nastepnego dnia tez zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
z pod lublina jestem nie duze miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezdzisz do Lublina czy u siebie leczysz? psiak jest zdrowy? czy tylko robale mu dolegaja czy cos innego tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekne miasto - lublin , bylam tam kilka razy . i ludzie w lublinie fajni. wspominam mile pobyty w lublinie - sluzbowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
lecze u siebie w miescie do lublina z nim nie jezdze a pieskowi tylko robaki dolegaly jezeli mozna tak powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy odrobaczanie w polsce odbywa sie tylko u weterynarza ? pytam bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleccam
weterynarza na osiedlu LSM na ul krasinskiego kolo gimnazjum SUPER kobieta i full wypas zainteresowanie i nie jest bardzo drogo ostatnio za wscieklizne plus zbadanie calego pieska a nie jest maly 33kg zaplacilam 30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz gabrysiu - juz masz namiary na dobrego weterynarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
heh tylko ja mam do lublina 60km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleccam
aha myslam ze blizej:) ale naprawde polecam i pozdrowka dla piesia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz sama go odrobaczyc ? pytam bo nie mieszkam w polsce . ja kupuje w aptece - w niemczech - tabletki na odrobaczenie kotow lub psow i robie to sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
moze kiedys bede umiala :) to moj pierwszy pies wiec jestem zielona :) i dla tego chcialam sie zorientowac w cenach musze wnikliwiej sie rozejrzec po okolicy i poszukac lepszego weta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabryska, bierz Ryska i zarejstruj sie na forum: ww.dogomania.pl Jesli to Twoj pierwszy pies to naprawde warto poczytac tamto forum :) Duzo zdrowia i radosci Tobie i piesiowi zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia ma rysia
NoSpa dzieki za wszystkie rady. Milej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ceny są różne – w zależności od miejscowości. No i trzeba brać pod uwagę to, co na takiej wizycie jest robione. Czasem jak jest tylko drobna porada to jest opłata „co łaska”. Możecie zajrzeć sobie do weterynarza, który dba o moje pieski - http://www.weterynarz-gorzow.pl/ - bardzo miły weterynarz, który zna się na swojej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ceny bywają różne. Ja ze swoim zwierzakiem chodzę na wizyty do gabinetu http://lecznica.pila.pl/ i nie wydaje mi się bym płaciła wiele, tym bardziej że pracują tam naprawdę prawdziwi specjaliści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam http://www.weterynarz.pila.pl/ !!! Czy chodzi o odrobaczanie czy o poważniejsze zabiegi, operacje tylko tam. Cała moja rodzina korzysta tylko z tego gabinetu. Moim zdaniem nie mają wygórowanych cen za to mogę spokojnie powiedzieć, że pracują tam sami specjaliści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×