Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupuje mieszkanie

Wszystkie okna i balkon po stronie poludniowej. czy to dobrze?

Polecane posty

Gość kupuje mieszkanie

jakie są plusy i minusy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mieszkanie
no wlasnie. okna poludniowe są ponoc najbardziej naslonecznione i to mnie skusilo, ale teraz mam watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mieszkanie
wybralam to mieszkanie, bo te obu stronne mialy wyciagniety ksztalt, a w tym mi sie podobalo, ze w prostokącie, ale teraz widze coraz wiecej wad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syzyfka
Też tak mam - zrób sobie żaluzje miedzy szybami, najlepiej białe. To bardzo pomaga (bo pokoje się tak nie nagrzewają), a nje jest aż tzak ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam południowe okna.Nie jest źle.W zimie wydaje duzo mniej na ogrzewanie.A latem jak doskwiera slońce zasłaniam roletkami.I mam najpiękniejsze kwiaty na balkonie ,bo caly dzień sloneczko jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mieszkanie
no wlasnie. ja uwielbiam słonce i tez z tego wzgledu tak wybralam, ze zimą bedzie oszczedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje mieszkanie
teraz sie boje, ze bede miala na balkonie ciagle ukrop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna południowe w pokojach to same plusy,ale w kuchni to minus.W kuchni się gotuje,piecze,więc i tak w lecie trudno wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minusy
plusy,haha pare dni temu w te upały się przekonałam ,jak była w domu patelnia,marzyłam o cieniu dziękuję za takie plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiadam
Posiadam własny domek .Okna są z każdej strony.Najprzyjemniejsze i najjasniejsze pomieszczenia , to te od strony południowej.Lato u nas krótkie i przed upałem można sie oslonić.Przez pozostałą część roku jest super, zwłaszcza w sloneczne dni.Pomieszczenia od pólnocy są zwyczajnie ponure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to nie najlepiej, chociaz jeszcze niedawno sama zalowalam ze mam jeden pokoj na polnoc bo wydawal mi sie troche ponury i w zasadzie wiekszosc czasu spedzalam w tych dwoch z oknami na poludnie. :) docenilam podczas ostatnich upalow - w tych na poludnie nie dalo sie wysiedziec - mimo rolet i przeciagu, a w tym na pln byl przyjemny chlodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można każdy typ żaluzji czy rolety kupić u Masters-a (o nich mi chodzi – https://www.masters-rolety.pl/). Profesjonalna obsługa robią wszystko czyli od zdjęcia wymiarów po sprzedaż i montaż. Ja u nich kupowałem rolety do okien na poddaszu i nie mam problemow z mecanizmem. Dobra ochrona przed słońcem nie wypalają mi się jakoś nie płowieją itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×