Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaKatarzynna

Wyciskarka do skoków

Polecane posty

Gość KaKatarzynna

Muszę zmienić dietę - jedna ze zmian to przejście z gazowanych słodzonych napoi na soki, czytałam, że najlepiej robić je samemu a więc muszę kupić jakąś wyciskarkę. I tu prośba do Was o pomoc, bo nie wiem jaką kupić... czy lepiej jakąś elektryczną czy ręczną (bo chyba takie są).. jakąś firmę polecacie? a może jakiejś nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam elektryczną
wyciskarkę do cytrusów Philipsa, bardzo ładna i wygodna, w zeszłym roku codziennie rano wypijałam szklankę soku :) dowiedz się tylko, jakie elementy są najlepsze, czy plastikowe czy nie plastikowe, chodzi o to, żeby nie było utraty wartości przez owoce. Teraz jakbym kupowała to wolałabym takie coś z tv szopu co wyciska sok z każdego warzywa i owocu... Takie małe, bullet coś tam chyba się nazywa. Tylko to chyba raczej na jedną szklankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaKatarzynna
Do tych sklepów tv jakoś mam uraz, nic co w mojej rodzinie został tak kupione nie przetrwało roku. Ale pomysł z wyciskaniem wszystkich warzyw i owoców fajny, tylko to pewnie musi być już spora maszyna o na prawdę dużej mocy.. A ja mam mikroskopijną kuchnie, wyciskarka pewnie będzie musiała stać na blacie. Co do materiałów to może Wy wiecie które lepiej? bo w sklepie pewnie polecą mi tą najdroższą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam elektryczną
No właśnie ten magic bullet (przypomniała mi się nazwa :) ) był taki malutki, a wczoraj przypadkiem trafiłam na filmik o nazwie bullet coś tam i to była straszna kobyła :o Więc takie coś to i u mnie odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ecoola
ja kupilam ostatnio w kauflandyie i jestem super zadowolona 30 zl kosztowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjgtfjx
Gość katarzyna1900
Witam, ja mam swoją wyciskarkę już ponad dwa lata www.vitajuice.pl/wyciskarka.html. Wcześniej miałam sokowirówkę jeszcze taką starą, od rodziców i nie zamieniłabym się z nikim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna1900
oj link nie działa :( wklejam jeszcze raz www.vitajuice.pl/wyciskarka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajamajaa
Za 1 wyciskarke zapłacilismy ponad 150 zł,jakieś 5 lat temu.Słuzyła nam ogolnie przez 3 lata czestego uzywania. Po 3 latach zaczęła krecic tylko w jedna strone,po paru miesiacach wysiadła w ogole.W serwisie usłyszelismy,ze nie naprawia sie tej wyciskarki,wiec ja wyrzucilismy i kupilismy wyciskarke za 30 zł w Biedronce,"chodzi" jak traktor,ale jak na razie bardzo dobrze sie sprawuje mimo b.czestego uzywania i doszłam do wniosku,ze nie zawsze tanie,tansze oznaczagorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennyyyy
ja tez się tym ostatnio interesowałam. ale nie chodzi mi o wyciskarki jak do pomarańczy czy cytryn, tylko takie, które robią soki z warzyw. ceny kosmiczne 1500-3000. spasowałam :/ może ktoś zna coś innego, tańszego? tak by można było zrobić sok z marchwi i np selera - twardych warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość myślący
Nagrody typu Laur konsumenta czy odkrycie roku to zwykłe oszustwo, niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym odczuciem klienta w skali krajowej, zachęcam do zapoznania się z artykułami na necie niestety linki nie przejdą wystarczy wpisać w google- laur konsumenta oszustwo Warto poczytać komentarze pod artykułami! MYŚLĄCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×