Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ewa333333

Wyciskarka wolnoobrotowa

Polecane posty

Noszę się z zamiarem zakupu wyciskarki wolnoobrotowej, coby podreperować swoją zdrowotność :) Oglądam w sklepach (mały wybór) i na necie i nie mogę się zdecydować. Są bardzo tanie (np. po 300 zł) i bardzo drogie (po 3 tys), nie wiem, od czego zależy taka duża różnica, bo w konstrukcji nie widzę jakiś specjalnych różnic. Ktos ma wyciskarkę? Jaką i czy jest z niej zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaamelka
ja niestety nie znam sie na ogromie sprzetu do wyboru, ale sama dostalam w prezencie urodzinowym od rodziny sokowytlaczarke Ronic i jestem naprawde bardzo zadowolona. Maz wiedzial ze zalezy mi na sprzecie wolnoobrotowym i nie zajmujacym zbyt duzo miejsca. Powiem Ci, ze odkad ja mam to nie kupuje nic do picia poza woda :) sama robie soki, koktajle i smoothie. Ronic nie nalezy do najtanszych, ale mam wrazenie ze bedzie mi sluzyl wiele lat :) mam nadzieje ze znajdziesz sprzet idealny dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia jaka, nie ma znaczenia czy to sokowirówka czy wyciskarka. I tak dostaje się półśrodek zamiast normalnego produktu, w dodatku często gorszy dla zdrowia (nie ma znaczenia jak wyciśniety sok - i tak spożyje się go więcej, a więc i więcej cukru i kcal, niż jedząc owoce, za to wyeliminuje się praktycznie cały błonnik; bzdura i strata pieniędzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z wyciskarki dostajesz błonnik, bo odpadu (nasion, ogonków itp.) jest bardzo niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłaczarki wolnoobrotowe dają właśnie możliwość zachowania jak najwięcej wartości odżywczych z owoców i warzyw, także nie ma się co bać, że sok który pijemy jest bezwartościowy. Ja nie uważam mojego sprzętu za stratę pieniędzy, a mam również ronic'a, o którym ktoś wspomniał wyżej. Lepiej wycisnąć sok w domu niż kupić sklepowego gotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja0222
Ja zastanawiam się nad zakupem wyciskarki, ale tylko do cytrusów. Znalazłam całkiem dobrą ofertę tutaj https://maxresmar.pl/pol_m_AGD-drobne-153.html Uwielbiam świeży sok pomarańczowy, a wyciskanie na tych ręcznych urządzeniach jest katorgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie kuwings. Cena nie idzie w parze z jakością. W mojej po kilku miesiącach popękały plastikowe elementy. Poza tym mam olbrzymi problem z jej rozkładaniem a ściślej z wyjęciem ślimaka. Uzywam jej bardzo rzadko bo siłowanie się przy demontażu to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciskarka amica.koszt około 600z l.soki są przez******te.pije codziennie. Obok pieca do co to mój najlepszy zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Bardzo fajnie, że pomyślałaś o wyciskarce. Jej działanie przynosi same korzyści. Jeśli mogę, z chęcią Ci podsunę model marki Muke. Nie wiem czy wiesz, ale to produkt, który można złożyć do szafki i myć wodą! Fajnie, prawda? Wyjątkowe są jej również obroty, tylko 30 na minutę wykonuje, dzięki czemu w sokach zostaje więcej witamin i enzymów. Możesz więcej się o niej dowiedzieć, szukając w sieci, są ciekawe filmiki na temat jej działania ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaWik
BioChef ma bardzo dobrej jakości wyciskarki do owoców i warzyw także jak zastanawiasz się nadal nad wyborem to bez dwóch zdań również jestem za tą opcją tym bardziej, że również pod względem cenowym wypada naprawdę dobrze patrząc po parametrach czy też wydajności. Z resztą przekonaj się sama i trzymam kciuki za dobry wybór! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza tutaj będzie wyciskarka firmy Omega:

lepsza jakość wykonania

dobra moc

niewiele części tak wiec czyszczenie wyciskarki trwa dosłownie minutę pod kranem (co ma znaczenie bo jeśli wyciskarka trudno się czyści to zniechęca to do robienia soków).

Zresztą w celu wybrania wyciskarki polecam kontakt z dystrybutorem https://www.eujuicers.pl/wyciskarki/wyciskarki-jednoslimakowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×