Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mająca pomysłu

wystrój łazienki

Polecane posty

Gość nie mająca pomysłu

planuję remont łazienki, chcę położyć płytki ścienne i podłogowe oraz zamontować prysznic. Nie wiem na jakie kolory się zdecydować, co jest teraz na czasie? Pochwalcie się jakie macie łazienki, może od was ściągnę. Moja łazienka jest bardzo mała, ale w mairę ustawna. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mająca pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przejdź się po sklepach
z wystrojem łazienek. Tam są całe kompozycje. Ja.planując remont łazienki,miałam już pomysł... Po wizycie w salonie całkowicie go zmieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lazienki nie remontuje sie co miesiac wiec nie patrz na mode - moda sie zmienia a lazienka Ci zostanie na lata :) proponuje kupic jasne plytki bo na ciemnych (czarnych, granatowych itp) widac kazda krople wody (trzeba ciągle myc plytki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggfhf
ja mam "inwencja" Opoczno bezowe i szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję remont łazienki. Kolor płytek wybieram beżowy. Jeszcze nie wiem jakiej firmy. Ale zrobię ciemne fugi, bo już mam dość szorowania białych fug. Wiadomo, że sciemnieją od wilgoci. Teraz w marketach są jakieś elementy ozdobne do płytek to może coś wybiorę. No i dużo szafek zamykanych zamiast otwartych półek. Uważam, że to bardziej praktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz Hiacynta że brud jest
choć go nie widać? Zwłaszcza pleśń o którą łątwo w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybrałam do rodziców czekoladę z wanilią... podłoga czekoladowa... sciany kremowe ale jeden pasek na górze czekoladowy jest, można też puścić pasek ciemnych kafelek wzdłuż... niedługo bedę robic u siebie i bedzie - czerwono-biała-czarna :D duże poziome kafle - powiększą łazienkę i lustro jak można to na przeciwko drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza...
przede wszystkim jak masz mała łazienkę to musisz wybrać coś jasnego żeby jeszcze dodatkowo nie pomniejszać jej, a co do szafek to całkowicie się zgadzam z Hiacynta Bukiet ja też na początku nie chciałam zamkniętej szafki ale mąż się uparł i mimo moich sprzeciwów pojechał i kupił i teraz jestem mu wdzięczna że mnie nie posłuchał, bo w małej łazience a ja mam naprawdę małą 2m na 1,5m pełno drobiazgów sprawiało by wrażenie zagracenia. A co do kafelek mam na podłodze i ścianach z tej samej serii, tylko że podłogowe są matowe i ścienne nie, fugę mam brzoskwiniową ale to tylko z nazwy bo jest pomarańczowa ale wszystko pozostałe mam białe i ta fuga mi super ożywia łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllklklklkl
a powiedzcie mi jaką fugę można dać do żółto-białej łazienki. na podłodze plytki żółte, naścianach biało-żółte. ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żólteeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szturkawka
Jak dla mnie do małej łazienki, od niedawna najlepsze rozwiązanie to połączenie szarości z pomarańczem. Bardzo mi się spodobało. Tak urządzona łazienkę można zobaczyć na przykład tutaj: http://goo.gl/gIQN i do tego od razu sobie zobacz jak maja tam prysznic zrobiony, bo ciekawy pomysł - zaoszczędzisz sobie sporo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szturkawki
Ten Twoj link widzialam juz milion razy jak nie do kafelek to do prysznica :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zapodam tu stronkę z inspiracjami - http://www.n-design.pl/#/pl/galeria/matamorfoza_%C5%82azienki_6m2?p=1170 - również łazienkowymi. Mnie sama w wakacje czeka remont łazienki :( no i szukam pomysłów bo mam małą łazienkę a musi się w niej zmieścić też pralka i wanna a nie prysznic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w jednej jest bordo z "brudnym" rózem.. a w drugiej ciemna zieleń z jasną zielenią i jakieś tam ozdobne listewki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kierowałabym się "trendami na czasie" przy urządzaniu wnętrza, łazienka powinna być ładna, ale bez uszczerbku na wygodzie :) Trochę inspiracji znajdziesz w galerii na n-design.pl, w niektóre re-aranżacje łazienek po prostu nie można uwierzyć :) Bardzo nowoczesne podejście mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W małej łazience świetnie sprawdza się prysznic. Ja mam w swojej kabinę hydrpmasażowo- parową firmy Sanplast. Dzięki niej mam swoje małe SPA w moim małym gniazdku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AneczQ
Zupełnie inaczej wyglądają projekty łazienek na jakiejś stronie, a inaczej na żywo w danym salonie. Ja jak urządzałam swoją łazienkę to sprawdzałam przykładowe projekty i jak już mi się coś spodobało to udawałam się do salonu. Tak było w przypadku salony glazury królewskiej :) nie żałuję bo zdecydowałam się na fajną lekką, stylizację łazienki w stylu etno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do małej łazienki: -jasne, duże kafle -zrezygnuj ze wzorów -wstaw duże lustro (w miarę możliwości) -zamontuj szafkę i schowaj do niej jak najwięcej kosmetyków i prod.chem.(unikniesz zagracenia pomieszczenia) -kafle możesz położyć asymetrycznie,by wydłużyć optycznie pomieszczenie -możesz wybrać kafle w pasy lub tak je ułożyć (wybierając np.dwa kolory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie facebookowej projektantów Nasciturus design w galerii znalazłam folder ze zdjęciami 'przed i po' ich aranżacji. Aż ciężko uwierzyć, że to ta sama łazienka :D Piękne zmiany, fajne inspiracje. Podaję linka: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.264620430243450.60593.101682149870613&type=1#!/media/set/?set=a.192806694091491.38692.101682149870613&type=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz konto na facebooku to zerknij może na profil Polski Hydraulik - tam było kilkanaście ciekawych linków do różnych aranżacji, może wpadnie ci coś w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie facebookowej w galerii projektantów Nasciturus design widziałam fajny wystrój łazienki, dość współczesny ale pokazana jest łazienka przed i po i nie do poznania, świetna metamorfoza. Podaję linka: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.192152424156918.38439.101682149870613&type=1#!/media/set/?set=a.150720808300080.19112.101682149870613&type=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajak kojak
o matko, ciekawe skąd wpadli na nazwę przecież nasciturus to płód, dziecko poczęte a nienarodzone jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiesz jak urządzić łazienkę jaką wybrać wannę lub prysznic, jakie meble wybrać do łazienki? czy tez inetresują cię nowoczesne rozwiązania w aranżacji łazienki jeśli tak to odwiedź stronę https://www.roca.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futurefusion
dla mnie łazienka nie tylko powinna być ładne, ale przede wszystkim praktyczna. Dlatego oprócz tego, żeby fajnie się prezentowała warto się dobrze zastanowić nad tym, co w niej będzie. Na pewno ważne są sprzęty AGD, ale też meble, jakiś czas temu trafiłam na meble Noclaf. Co mnie się najbardziej podoba to opcja kastomizacji, bo dzięki niej to my będziemy decydować o tym, jak ostatecznie będą wyglądać nasze meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham kolorystykę czarno-białą i taką zrobiłam sobie łazienkę. Co do armatury łazienkowej to jest chromowana, natomiast ceramika biała. Robiłam tylko prysznic na zamówienie u szklarza, wraz z uchwytami, zawiasami, klamkami i półkami ze stali nierdzewnej z http://www.cdakcesoria.pl/ - szkło w połączeniu z metalem daje wspaniałe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×