Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Freydis

Wywóz starych mebli-orientuje sie ktos?

Polecane posty

Witam. czy ktos wie moze, co nalezy zrobic ze starymi meblami, zdemontowanymi piecami , tj.kaflami,drewnem z podłog?czy kom eko to gdzies wywozi?nie chce wyrzucac na dziko, ale nie mam pomyslu jak ogolocic chate przed remontem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliwanilikiki
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od gminy w której mieszkasz.U nas nie ma odzielnego miejsca składowania gratów,należy pójść do Zarządu spółdzielni,wspólnoty lub zadzwonić do firmy,która wywozi śmieci(przeważnie mają logo i nr telefonu na pojemnikach) Jesli mieszkasz w domu jednorodzinnym to dzwoń bezpośrednio do firmy z którą masz umowę na wywóz.Możesz spróbować w urzędzie miasta lub gminy zapytać czy jest wyznaczone miejsce na wywóz takich odpadów,ale z tego co mi wiadomo to miasta i gminy odchodzą od tego,ale warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idziesz do firmy
Ja poszłam do firmy, która w naszym mieście zajmuje się wywozem śmieci. Podstawili mi kontener, do którego powędrowało wszystko niepotrzebne z mieszkania. Za wywóz zapłaciłam drobne pieniądze. Jeśli tego nie ma aż na kontener to podstawią coś mniejszego, coś zaproponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybkoszybko
miałam do wywalenia kanapę i dwa fotele,zadzwoniłam do firmy,która wywozi śmieci,powiedzieli,że podstawią mi kontener,bodajże za 200zł (to było ze 3 lata temu),nie pamiętam ile za wywiezienie,może się już nie zapytałam,bo te 200 zł mnie wystarczająco powaliło skonczyło się tak,że zadzwoniłam do gościa od przeprowadzek i kazałam to wywiezc na wysypisko miejskie,za wszystko 100 zł zapłaciłam (łacznie ze zniesieniem tych mebli z II piętra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflamka22
Moi rodzice ostatnio za podstawienie kontenera zapłacili 300zł. Był to kontener na gruz ,ale to chyba nie ma znaczenia. Na szczęście dwóch sąsiadów się podczepiło i każdy zapłacił po 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh nie myslalam ze to az takie drogie...ale dorwalam nr kom eko zadzwonie jutro i dowiem sie.moze jest tak, ze rozne ceny w roznych miastach....mam nadzieje ze jednak tak:)a duze te kontenery podstawili?bo u mnie w taki normalny to nie wejdzie wszytsko, robie ogromna rozpierduche, wszystkie meble i sprzet agd, rtv out, zrywam podlogi, rozbijam piece....bedzie tego troche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflamka22
Na taką rozpierduchę to nie wiem czy w jednym kontenerze wszystko pomieścisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wiem juz wszystko.kontener na gruz--350zl, na meble--300. i na pewno w jeden to sie nie zmiesci...paranoja....trzeba bedzie wykminic cos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie na remont a na wywóz
gratów juz nie ? potem stoją góry śmieci i starych gratów w okolicach leśnych parkingów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie na remont a na wywóz
a drewno z podłóg to chyba możecie dac kmus kto ma piec, potnie sobie i bedzie miał czym palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wysypisko dzikie to w zadnym wypadku, zawsze sie wkurzam jak widze sterty smieci na lace za domem:/ ale taka suma to pzresada, mamy na remont, ale to nie znaczy ze bede takie sumy ladowac im w tyłek. co do drewna, to fakt, potnie sie i da sasidwi, ktory jest biedny:)tak samo meble, a co. zostaje kwestia kafli, naprawde nie wiem co z tym zrobic...lodowka itp. pojda na zlom, ale te nieszczesne kafle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piorę ręcznie bo mam drogie
wiesz co, jak Wam tylko te kafle zostaną to przypilnuj kiedy śmieciarka zajeżdża i zagadaj z panami. ja tak własnie zrobiłam jak miałam troche odpadów budowlanych i za 50 zł z usmiechem zapakowali na śmieciarke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wy byscie chcieli wszystko za darmo . Co wy myslicie ze ludzie jesc nie musza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj u nich - http://wywozgabarytow.pl Nie biorą dużo, a byli terminowi, co uwierz mi w tej branży jest rzadkością. A zabieranie się za to samodzielnie, jest jedną wielką bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gminy teraz odpowiadają za wywóz śmieci zadzwoń do gminy i się dowiedz u mnie na przykład co 2 tygodnie jest we wsi tak zwany mobilny punkt odbioru odpadów i wszystkie pobudowlane śmieci można im zawieść dodatkowo kilka razy w roku wywożą tak zwane gabaryty, np. meble - wystarczy zadzwonić i przyjadą pod dom a swoją droga można odwieźć do specjalnego punktu w gminie, w którym odbierają wszystko, łącznie z elektrośmieciami, bateriami, odpadami niebezpiecznymi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystalam z firmy cleanworld http://www.cleanworld.pl/ ktora zajmuje sie m.in wywozem takich smieci poremontowych, odpadow, gruzu itp. Wystarczy sie z nimi umowic na jakis konkretny dzien i godzine i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma http://www.emkatrans.pl/ rowniez zajmuje sie wywozem starych mebli - moze oni beda mogli pomoc? spójrzcie sobie na ich strone, tam wiecej info zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz gmina wywozi wszystkie śmieci u mnie w gminie jest regularnie zbiórka i trzeba tylko to zgłosić telefonicznie i w danym dniu wystawić przed posesję zadzwońcie do gminy i się dowiedzcie, jak to jest u was zorganizowane, nie ma co wydawać kasy na firmy wywożące śmieci, już płacicie za wywóz śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z okolic Warszawy wciąż potrzebuje pomocy w podobnej sprawie, to przesyłam dane kontaktowe do sprawdzonej firmy - www.asik.pl/kontakt Również musieliśmy wyrzucić mnóstwo starych rzeczy przed przeprowadzką i spisali się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mogę polecić firmę http://www.autor.pl/ są solidni i bezpiecznie przewioza twoje wszystkie rzeczy gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drBrzeziński43
Witam, piszę odnośnie zapytania, wystarczy wpisać w google ,,wywóz starych mebli" tam znajdują sie namiary do firm, które zajmują się tym. W kielcach korzystałem z takich usług za 150zł. (Kwestia dogadania się z szefem, idzie na komromis, zszedł trochę z z ceny) - ,,utylizacja, wywóz starych mebli itp." tel. 609-209-039. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, lepiej oddać takie rzeczy w specjalnym punkcie,jak całą reszte odpadów gospodarstwa domowego, zarówki, baretie, tonery i inne zużyte odpady, niz wyrzucić do lasu czy przy drodze. U mnie ta firma zajmuje się odbiorem odpadów - www.pgrproeko.pl i nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, lepiej oddać takie rzeczy w specjalnym punkcie,jak całą reszte odpadów gospodarstwa domowego, żarówki, baterie, tonery i inne zużyte odpady, niz wyrzucić do lasu czy przy drodze. U mnie ta firma zajmuje się odbiorem odpadów - www.pgrproeko.pl i nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zglosic sie do www.nowista.pl oni zajmuja sie wywozeniem takowych rzeczy, wiec mozesz smialo do nich zagadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaraj sie przez jakas firme, która regularnie robi wywozy, powinno być dosc tanio i szybko ,np. www.asik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos z was korzystal moze z oferty www.pgrproeko.pl ? zastanawiam sie nad zgłoszeniem do nich, ale każda informacja byłaby cenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosnsek
To się załatwia prywatnie, tutaj macie kontakt - http://wywozgabarytow.pl/ I wtedy was to nie obchodzi - zajmowanie się tym samodzielnie mija się z celem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez korzystalam wlasnie z Asik jesli chodzi o wywoz starcych mebli i oproznianie piwnicy :) polecam, maja super ekipe i uwijaja sie raz-dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×