Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YORK

YORKSHIRE-wychowanie

Polecane posty

Gość YORK

YORKSHIRE mam pytanie CZy nauczyliscie swoje psy zalatwiac swoje potrzeby na zewnatrz domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yorki sa malutkie i niesamowicie pojetne. Radze wychodzic z pieskiem po kazdym posilku, najlepiej co pol godziny o ile jest to mozliwe.Albo zostawic gazety w jedym miejscu i za kazdym razem kiedy zobaczysz ze chce sie zalatwic szybciutko z nim na ta gazete - ja tak uczylam swoje dwa yorki w zimie kiedy nie bylo mozliwosci wychodzenia z nimi na dwor. Gazety zawsze zostawialam w lazience i teraz kiedy pieski juz musza koniecznie a nikogo nie ma ida do lazienki, ale tez informuja skrobaniem lapka w drzwi od lazienki ze musza wyjsc. to sa bardzo pojetne pieski na pewno szybko sie naucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york
Wlasnie na tym polega nasz problem ; ze nasz piesio ma juz 2 lata. Wychodzimy z nim w miare systematycznie ,ale on i tak nie wytrzymuje! Ma swoje ulubione miejsce w przedpokoju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania69x2
mam pytanko dotyczace tych pieskow, jak mozna ciekawie nazwac takiego psiaka? wkrotce kupuje yorka (pana yorka)i zupelnie nie mam pomyslu na imie dla niego,przejrzalam "psie" strony i nic. albo imiona zbyt popularne,albo pasujace do duzych psow. podpowiedzcie mi prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YORK
Nasz piesek nazywa sie Jurek bo to jest podobne do Yrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mumia
York,chyba jaja sobie robisz,że 2 letni pies leje w przedpokoju,wstyd,to są inteligentne psy,tylko ludzie czasami nie umieja ich wychowywać i wyrabiać poprawnych nawyków,idxźczym prędzej po poradę do tresera,bo Ci mieszkanie zaśmierdnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york
tak 2letni leje w domu nie chce si nauczy .wychodz z nim i pokazuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york
prosze o wicej rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik mks
Jako imię proponuję Fanta. moi znajomi tak nazwali pieska tej rasy.Pasuje idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yorka należy wychowywac bez żadnej taryfy ulgowej ... choć wyglada czasem jak maskotka :) to pies o mocnym charakterze, zadziorny indywidualista, krzykacz, czasem nieposłuszny :))) moj np leży na mojej poduszce :D - tez 2 latek siusiać uczyl się od szczeniaka na gazetę. kiedy tylko mógł zacząć wychodzić - zaczął biegac po dworzu. siusiał jednak często w domu do ponad roku ... ale mieszkamy w bloku i oboje pracujemy .musi \"trzymać\" ok 10-11 godz . to jego jedyny obowiązek :D radzę poczytać o rasie, dużo konsekwencji i moze rzeczywiście wizyte u weterynarza ?? to wspaniała rasa - człowiek się zakochuje bez pamięci w tym brytanie duszą - w małym ciałku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york
dzięki za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka33
mój pies ma 2,5 roku i czasami mu się zdaży ale to są nagłe wypadki.nazywa się Julian i też śpi na mojej poduswzce.To są wspaniałe psy,mam tylko z nim jeden problem nie mogę go puścić luzem cały czas wychodzi na smyczy, to jedyna jego wada, reszta to zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko..
dlaczego nie możesz póścić go luzem? jest agresywny w stosunku do otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa
Mój jest agresywny w stosunku do innych psów. ludzi uwielbia - innych zwierząt nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka33
Bo jest szalony,i jak by uciekł to może bym go już nie złapala?Mógłby wpaść pod auto bo nie uważa.jes cudowny i bardzo łagody łasi się do ludzi i innych zwierząt,kotów też!mam w domu świnkę morską on ją uwielbia wchodzi do jej klatki,ala ja się boję żeby to ona go nie pogryzła.czy jest szansa że mogę go nauczyć chodzić bez smyczy i jak to zrobić.jest strasznie rozpuszczony i rozpieszczany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayork
Ja tez bardzo chetnie dowiem sie jak nauczyc chodzic mojego Yorka bez smyczy - puszczony atakuje psy ( male i duze ) i pewnie wpadlby pod pierwszeprzejezdzajace auto bo nie odroznia chodnika od ulicy. Puszczam go jedynie na jakims wiekszym terenie i musze miec oczy dookola glowy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka33
czy ktoś udieli nam porady,jak te kochane psy nauczyć chodzenia przy nodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka33
napiszcie jeszcze coś o swich pupilach,bardzo lubię rozmawiać o tej rasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×