Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 bo ja nie wiem

z czym podac kopytka ziemniaczane?Propozycje...

Polecane posty

Go艣膰 bo ja nie wiem

moge prosic o jakies rady?:)馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przyk艂ady
ze skwarkami z boczku i sloninki albo z sosem grzybowym albo z sosem mi臋snym albo z sa艂atk膮 z salaty z sosem dijon i orzechami w艂oskimi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bo ja nie wiem
a czy myslisz,ze moge np,kupic z 30dkg pieczarek i zrobic do tego taki sos pieczarkowy z torebki??:o,i razem wymieszac? mama wyjechala i musze zrobic dzis obiad

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przyk艂ady
:D pewnie, 偶e mo偶esz, dorzu膰 do tego jeszcze zesma偶on膮 cebulk臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bo ja nie wiem
ooo super to jest my艣l:D:D tylko nie wiem czy tata sie tym naje,bo on to mi臋so偶erca jest :P hehe

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
na twoim miejscu nie kombinowalabym z mieszaniem pieczarek ze sosem z torebki. Kup sos mysliwski,grzybowy lub pieczarkowy z amino(ta firma wg mnie ma tylko dobre sosy reszta to szajs) Mozesz kupic 20-30 dkg chudego boczku,stopic na patelni i posypac kopytka.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 przyk艂ady
e tam, wszystko z torebki to jedna chemia, ale w sytuacji kryzysowej cz艂owiek musi by膰 kreatywny tylko te pieczarki te偶 oczywi艣cie wcze艣niej przesma偶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
skoro twoj Tata lubi miecho iniczym innym sie nie naje to postaw jednak na ten boczek :) Mozesz do tego zrobic salatke z kapusty pekinskiej i bedzie pycha! Syto i zdrowo 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 bo ja nie wiem
jak fajnie ze ktos moze mi pomoc:) a czy np jest mozliwosc zastpaienia boczkiem czysm innym?Bo ja nie bardzo lubie tak przyznam sie sczerze! to jak moge mieszac te sosy z torebki z pieczarkami?czy nie? a jesli kupie np.sos mysliwski to z jakim innym mi臋sem moge go"wymieszac" opr贸cz boczku? radze sie WAs bo na pewno macie wiecej w tym doswiadczenia niz ja:) dziekuje馃憚馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
D偶isas-czyli co to,kto to- Chrystus??? phiiii (w twoim przypadku to nie jest juz zwykla liter贸wka) :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie to jest moje ubolewanie
nad tymi "niby przej臋zyczeniami" :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja lubi臋 po prostu przesma偶one na rumiano. Je艣li sosy, to tylko takie dosy膰 ostre, bo same kopytka maj膮 艂agodny smak. Dlatego nie bardzo polecam sos pieczarkowy, jak dla mnie ten zestaw jest troszk臋 md艂y, ale je艣li lubisz, to nie ma przeciwskaza艅. We藕 troch臋 pieczarek, pokr贸j je, dodaj pokrojonej cebulki i rzu膰 to na patelni臋 z kawa艂kiem mas艂a, na 艣rednim ogniu troch臋 potrzymaj, a偶 pieczarki puszcz膮 wod臋. Pos贸l i du艣 pod przykryciem. Kiedy ju偶 b臋d膮 mi臋kkie mo偶esz doda膰 sos z torebki albo zrobi膰 sos samodzielnie. Czyli do uduszonych pieczarek dolewasz wody, listek laurowy, ziele angielskie, pieprz itp, jeszcze troch臋 to musi si臋 pogotowa膰. Zag臋szczasz m膮k膮 i dodajesz troch臋 艣mietany, albo takiej do gotowania, albo po prostu t艂ustej, 30%, chudszej nie, bo mo偶e si臋 zwarzy膰. Osobi艣cie wol臋 z pikantnym sosem z wieprzowiny, wo艂owiny, z prawdziwk贸w, my艣liwskim... do takiego zestawu pasuj膮 og贸rki kiszone albo sa艂atka z pomidor贸w, co kto lubi :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 exuper
kopytka z gulaszem. mniam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kopyytka s膮 mnaaam:)
Ja robie z sosem pieczarkowym z amino;) pychotka:):) a dla rodzicow z kurczakiem i ogorkami + maselko;) Maja - 22 tydzie艅 ci膮偶y:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ania1981_1
sos z torebki? ble... tak prosto zrobi膰 sos z prawdziwych grzyb贸w [poza sezonem z pieczarek]

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja do kopytek lubi臋 kapust臋 bia艂a pokrojon膮 w d艂ugie paski i sma偶on膮 z cebul膮, mniam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jak ma by膰 mi臋so
to najpro艣ciej kupi膰 pier艣 z kurczaka, pokroi膰 w dowolne kawa艂ki, przesma偶y膰 i wrzuci膰 do tego sosu z troebki czy samodzielnie zrobioengo, poda膰 z kopytkami i jak膮艣 sa艂atk膮 najpro艣ciej - je艣li nie umiesz sama zrobi膰 - pokr贸j warzywa jakie masz: np kapusta, pomidor, og贸rek, rzodkiewka,.. dodaj sos sa艂atkowy z torebki i troch臋 oliwy lub jogurtu naturalnego (albo 艣mietany)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kopytko偶erca
Ja uwielbiam kopytka wy艂膮cznie z sosem cebulowo-艣mietanowym. Po zeszkleniu cebuli na oleju dodajemy 艣mietan臋 i sma偶ymy do momentu a偶 zaczn膮 si臋 robi膰 b膮belki, a 艣mietana zrobi si臋 lekko 偶贸艂tawa i cz臋艣ciowo odparuje. Oczywi艣cie podczas sma偶enia cebul臋 solimy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×