Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Barbados28

Zapach papierosów z mebli skórzanych

Polecane posty

Witam!! Potrzebuję pomocy!! Dostałam fotel i narożnik skórzany (ciemna skóra) od Babci, która niestety kopci jak smok!! Nie mogę się pozbyć smrodu tych papierochów!! Jak to zrobić? Może są na to jakieś domowe sposoby? Albo poradźcie jakie środki są dobre. Z góry dziękuję za odpowiedź!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da się możesz trochę wymyć ten brud-smród, ale nie pozbędziesz sie go całkowicie, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czasem się ulotni
ale to trwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czasem się ulotni
wegiel aktywowany jest dobry pochłaniaczem zapachów zawiera go koci żwirek, który pochłania nawet koci smród eksperymentuj... lub szukaj w tym kierunku, może robią jakieś pochłaniacze zapachów na bazie węgla aktywowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czasem się ulotni
koci żwirek można wsadzać do szafy jak ma ona jakiś zapach, którego chcemy się pozbyć są pochłaniacze zapachów do lodówek... szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szybką reakcję :) Narazie atakowałam ten smród kadzidełkami ale to tylko chwilowe rozwiązanie :( Można się zaczadzić,zwłaszcza,że ja ani mąż nie palimy i ten zapach jest tym bardziej drażniący. Fuj! Czym to czyścić? Jakaś soda oczyszczona? Ocet? Cynamon? Eksperymentować mogę ale nie chciałabym zniszczyć mebli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym spróbowała
koci żwirek na kanapę i to wszystko przykryłabym szczelnie folią na kilka dni - zmieniłabym koci żwirek i znowu - może by wyszedł ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czasem się ulotni
to trwa jak napisałam :-O miesiąc to mało czasu, moze po roku, dwóch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarna prawdziwej kawy pochłaniają zapach, sodka też. A może specjalny zapach elektryczny, pochłaniający smród nikotyny ? Są też zwykłe, nieelektryczne. Wiem, bo palę. Ale nie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym to próbowała odczyścić preparatami do skóry o silnym zapachu. Może troche by pomogło. Ja swoje skórzane meble czyszczę preparatem BUFALO. Ma bardzo intensywny zapach, który dosyć szybko się ulatnia. Własciwie już po dwóch czyszczeniach zupełnie zniknął zapach nowej skóry. Nie jest drogi. Kupiłam go chyba w Le clercu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotująca od trzech lat
ja tez miałam kiedys taki problem umyj wodą z płynem i wietrz mieszkanie nic innego nie pomoże samo musi się wywietrzy ć a to trochę trwa niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zerknełabym tez tutaj bo maja bardzo duzo różnych zapachów i co wazne tylko na naturalnych olejkach wiec nie bedą uczulaly a zapach bedzie piekny http://pachnacaszafa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokladnie mozna kupić takie zapachy ? Czy są dostepne w kazdej drogerii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jeszcze zostało kilka dni wiec spokojnie mozna zamówić. A zawsze nawet takie małe prezenty też mogą własnie sprawic wielka radośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, jesli rozstawisz w domu kilka takich zapachów to zgodze sie z tym ze skutecznie zneutralizują własnie wszystkie tego typu zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam kilka takich woreczków zapachowych. Wlasnie wrzucam je do szafy. Wówczas bardzo delikatnie i ładnie pachnie. Mysle ze warto spokojnie o tym rozwiązaniu pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk
witam, bardzo proszę o uzupełnienie poniższej ankiety, jest mi ona potrzebna do pracy licencjackiej. wypełnienie jej nie zajmie wam więcej niż pięć minut a mi bardzo pomoże:) z góry dziękuje każdemu/każdej z was za poświęcony czas:) z poważaniem marek niemiec link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/16s-jf89m1s4-voonwuqg6ry3rc1zduuimp5khdfjsdo/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po prostu nowa tapicerka? Osobiscie moge polecic Ci sklep www.artmeb.pl warto skorzystac z tak dobrej oferty, bo ceny maja nparawde bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam fajne miejsce http://www.airwick.pl/cz%C4%99sto-zadawane-pytania/od%C5%9Bwie%C5%BCacze-elektryczne/ Znajdziecie tu dużo informacji jesli chodzi o zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozonowanie mieszkania z pewnością załatwi sprawę na dobre. Wystarczy skontaktować się z nimi http://www.ozonersi.pl/ a oni przyjadą do Ciebie i wywabią nieprzyjemny zapach z mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×