Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Buczyna

Zapach potu utrzymujący się w koszulkach

Polecane posty

WItam drogie Panie, i Panów także:) Mam problemdotyczacy przykrego zapachu potu utrzymujacego si w ubraniach. Konkretnie chodzi mi o koszulki i miejsca pod pachami. Czy znacie może sposób na bezpieczne dla kolorów ciemnych i tkanin wywabianie tego zapachu?? Próbowałam ocet, środki zmiękczające, wyższą temepreturę... CO robić by po założeniu czystej koszulki, zapachu potu wniej nie było?? Za wszelkie porady dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie całe forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam zielonego pojęcia... Dla mnie wystarczające jest pranie w proszku do koloru, 60 stopni i płyn do płukania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi włansie nie.. A prtzeciez niektóre rzeczy pierze się w 40 stopniach-mam zbiszczyć ubranie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choleramam ten sam
problem z niektórymi bluzkami,pranie niestety nie wystarcza,zastanawiam się czy problem nie leży w rodzaju materiału,bo tak na zdrowy rozum to nie jest normalne-pranie powinno wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321
prac i jeszcze raz prac a napewno zniknie i jeszcze wypłukac w płynie do płukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może problem tkwi też
w dezodorancie?? może trzeba poszukać takiego któy lepiej zabezpiecza i nie smierdzi sie potem. polecam etiaxil. a wracając do ubrań to tez myslę, że problem tkwi w tkaninach z jakich sa zrobione, myślę, że im więcej dopdatku sztucznego tym gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..no właśnie.takniny.. Ale ja mam dobre gatunkowo- z bawełny- np. Housa koszulki- i co??:( A dezodorant mam dobry... Ech...a jakies środki ktoś zna może chemiczne?? ALbo domowe środki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze z automatem cos nie tak
albo za slaby proszek badz za malo sypiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..za mało płynu?? Bo piore w płynie.. Moze i masz rację..Qrcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam powaznie
moze za malo proszku, a moze przeladowujesz pralke i rzeczy nie maja swobody poruszania i przeplukanie sie w wodzie ... moze tez za dlugo nosisz i zapach potu sie za bardzo utrwali ... to jedyne, co przychodzi mi do glowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zauważyłam że ubrania
wychodzą z pralki o wiele bardziej pachnące (płynem do płukania) kiedy piore na 40C, za to na 50C albo 60C już w momencie wujmowania zapach płunu do płukania jest prawie niewyczuwalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littleblackdress
miałam ten sam problem z pranie podkoszulkó brata - teraz po prostu zapieram odrobinkę mydłem w płynie i wodą miejsca, które tego wymagają i takie wkładam do pralki - problem zniknął. Nie warto sypac zbyt dużo proszku choćby dlattego ze efektu duzo lepszego nie da, ubrania będą niszczyć się znacznie szybciej i tracić kolory a przy tym dusząco pachnieć chemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×