Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NTK

zlewozmywak granitowy

Polecane posty

Gość NTK

Witam czy warto inwestowac w granitowy zlew??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra125
Zdecydowanie tak! Ja mam od 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim nie widać na nim żadnych zacieków oraz plam po wodzie. Ja mam kolor brązowy a moja mama grafitowy. Jedynym problemem może być to ,że jak spadnie ci bardzo ciężkie naczynie to zlewozmywak może pęknąć. Mojej mamie spadła brytwanna i zrobiło się pęknięcie. Jednak nie jest ono bardzo widoczne i po sklejeniu pod spodem sylikonem można go nadal użytkować. Moja mama już tak 2 lata ma i nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disumi87
Ja też jestem zadania, że tak. I wcale nie jest to taki duży koszt, sprawdź ceny sama http://zlewozmywaki-kuchenne.com/ ;) wiadomo raz znajdziesz taniej, a raz drożej trzeba poszukać. Sama mam granitowy zlewozmywak kuchenny i nie narzekam póki co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam. W sumie zadowolona jestem. Fakt, że mniej brudu widać, ale myć trzeba tak samo często. Na moim też, często robią się plamy. Pierwszy raz, jak położyłam gorący garnek i zrobiła się biała plama,której niczym łagodnym nie umiałam zmyć aż poplakalam się z nerwów :). Ale po potraktowaniu jej olejem zeszła. Żyje sobie więc z plamami, bo co jakiś czas się robią. I moim znajomym też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×