Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MISIACZKÓWNA

ZMYWARKA CANDY CDF715T WASZE OPNIE,MOJA NIEDOMYWA

Polecane posty

Gość MISIACZKÓWNA

CZY KTOŚ SPOTKAŁ SIE Z TAKIM PROBLEMEM,UŻYWAM TABLETEK CALGONIT,SOLI I NABŁYSZCZACZA,PROGRAMU 65 STOPNI I NACZYNIA BRUDNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja
nie znam akurat tej zmywarki, ale niestety do zmywarki nalezy wkladac naczynia wstepnie odmczone i przeplukane z resztek jedzenia, pozasychanych sos i zup itp. to jest troche bez sensu, ale i tak lepiej, niz myc kazda szklanke i widelec samemu, plukac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIACZKÓWNA
JA ZAWSZE WŁĄCZAM NA PŁUKANIE PRZED MYCIEM,moja mama ma zmywarke firmy zanussi(nie wiem jak to sei pisze) tez daje na płukanie a potem układa w niej nawet po trzy warstwy i ona domywa,ja swojej nie przeladowuje,ukladam wszystko pojedynczo aby byl dobry doplyuw wody i niedomywa,szlag jasny mnie trafia,jak mam odmaczac w zlewie to juz lepiej je umyc niz wywalac tylke kasy na zmywarke albo włacza ja 2 razy pod rzad,bo niestety na wodzie i prądzie sie nie zaoszczedzi.nie wiem czy ja mam wadliwy egzemplarz,czy to po prostu firma do d....zaczne dawac 2 tabletki i zobacze ,wiem ze ludzie tak robia.zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zmywarkę, ma 10 lat Zanussi i ładuję ją do pełna nie opłukuje, czasami zdarza mi się zmywac co 3, 4 dni, mam popsuty dozownik wiec tabletkę musze wkładać do kosza i sporadycznie mam coś niedomyte, np sztuśce jak są bardzo blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam innej firmy ale robi dokładnie to samo . Wkładam brudy jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znam ten problem
Ja mam Arsistona i też nie domywa. Fachowiec sprawdzał to kilka razy, byli z serwisu i ...nic. Wolę zmywać ręcznie A to wredne pudło stoi bezużyteczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo Zanussi
to naprawde dobra firma , choć nie najtańsza. Właściwie cały ich sprzęt jest bez zarzutu, jeśli sprzedawca mówi co innego to pewnie dlatego że ma na sklepie co innego a nie ma sprzętu zanussi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam jeszcze że generalnie
bardzo dobry jest cały sprzęt niemiecki , niemcy stawiają na jakość choć bardzo szkoda że jednocześnie zupełnie pomijają estetykę i np. ich pralki jeszcze 2 lata temu były najbrzydsze w sklepie , (za to włoskie najładniejsze ale podobno najsłabsze - widać nie można mieć wszystkiego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIACZKÓWNA
tylko ze ja za swoja zapłąciłam 1500 candy(w promocji z 2200) a moja mama za zanussi 1000zł,fakt ze bez wyswietlacza i brzydsza,ale najważniejszy jest efekt zmywania....będe ją nadal testować i sie ejszcze odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIACZKÓWNA
TAK JAK NAPISAŁAM ZACZEŁAM STOSOWAC 2 TABLETKI I WRESZCIE MAM CZYSTE NACZYNIA,WIĘC PRZESTAŁAM SIE DENERWOWAC.MYJE CO 2 DZIEŃ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremowka
wiem na pewno, że dłużesze programy i wyższa temperatura dają lepsze efekty, wiec trzeba cierpliwości i mycie przebiega dłużej ale jest lepszy efekt. Ja mam Boscha i takie refleksje po 1,5 roku używania. Generalnie myje duże ilości codziennie i jestem szczęsliwa ze nie musze tego obrabiać w rękach - szkoda czasu - lepiej iść pod prysznic albo pomalować paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×