Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zmywarka nie domywa naczyń

Polecane posty

Gość gość

zmywarka nie domywa naczyń na górnej półce. Dolna półka wychodzi błyszcząca i czyściutka, a na górnej szklanki, kubki są czyste, ale talerze często dalej brudne (nie wkładam ich mega brudnych, ale np. miska po pesto - trochę obłtuszczona i lekko zielonym pesto pokryta wychodzi jak włozyłam. To samo z drewnianymi łyżkami. W poprzednim mieszkaniu kładłam drewniane łyżki w to samo miejsce i były czyściutkie. Już wyczyściłam filtr, wlałam nabłyszczacz ( Finish), wsypałam sół (Finish) używam kostek z Biedronki - to z nimi jest problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
---,,Już wyczyściłam filtr, wlałam nabłyszczacz ( Finish), wsypałam sół (Finish) używam kostek z Biedronki - to z nimi jest problem? '' oczywiście :D w życiu nie użyłabym kostek z Biedronki :O sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup porzadne tabletki :D i czyscik do zmywarki finish/somat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź czy dziurki w zraszaczach nie są zapchane a tabletki z biedronki są ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płaszcz wodny wymaga wyczyszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak czyści się płaszcz wodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ma identycznie. ponoć z za małym ciśnieniem podaje wode do górnej strefy, fachowiec był cos tam zrobił i jest tak samo jak wczesniej,czyli do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie kiepsko;/ dzisiaj przychodzi i tak właścicielka mieszkania dopytam jej czy tak było wcześniej. Mogłabym kupić ten środek czyszczący, ale jak i to nie podziała to się wkurzę, bo na środki do zmywarki lekką ręką wydałam już 60 zł (wiem starczą na 2 miesiące), ale i tak nie chce jż inwestować bezcelu. Przejrzę jeszcze te zraszacze. Wspomniałam o tabletkach z biedronki, bo wcześniej zawsze miałam "firmowe" i nie wiem może biedronkowe to jakiś badziew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może właczasz na najsłabszy program, który nadaje się do przepłukania szklanek po herbacie a nie do umycia przyschniętych talerzy z dwóch dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmywałam na każdym, ten najwyższy też sobie nie poradził. Puściłam zmywarkę na pusto i teraz jest lepiej, chociaż zdarza się jakiś niedomyty talerz, ale to pojedyńcze sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka987

wypróbuj tabletki ze strony biozym.pl ja widzę dużą różnice od kiedy je stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pstryk

Ja mam zmywarkę od Electroluxa AirDry i nigdy nie miałam z nią problemu. Dlatego polecam się jej przyjrzeć, sama po skonczonej pracy otwiera drzwi a naczynia są świetnie umyte i dosuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka

Tak, za to ją lubię. Nie muszę dodatkowo docierać i suszyć ręczniczkiem. Wyjmuję i układam na półkach. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×