Odpowiedz na ten temat

Czy ktoś mógłby pofatygować się na erotyczny

• Kusza Myślivski 2016.09.22 [13:45]
    i zamknąć twarz gęsi? Ona nie daje nam normalnie rozmawiać. Można ocenzurować słowo ci/pka, albo co drugi post uważać za spam a od miesięcy nie można niczego zrobić z tym gęganiem? To zaczyna wyglądać podejrzanie. Na celowe działanie z waszej strony. Zróbcie coś z tym, do cholery!
  • Kusza Myślivski 2016.09.22 [14:15]
    Bardzo dziękuję i doceniam. usmiech.gif
  • Kusza Myślivski 2016.09.23 [17:49]
    Dzień dobry.
    Niesamowite, ale problem z gęsią wrócił. Ponawiam prośbę o jej usunięcie. Tylko może tym razem skuteczne. Będę wdzięczna.
  • gość 2016.09.23 [17:50]
    Gon się dziwko.
  • Kusza Myślivski 2016.09.23 [18:29]
    Znów dziękuję za szybką reakcję. Mam nadzieję, że problem nie będzie się powtarzał. usmiech.gif
  • przyjaciel in spe 2016.10.06 [11:47]
    Bój Twój Kusza, to bohaterskie dzieło
    tak uważam
    chwała blondynkom, brunetkom, sztynkom i rudaskom oczywiście
    z całej redakcji
    umiesz ze wszystkimi rozmawiać. oczko.gif
    Gdy pierwszy raz chłostałem różyczkę S, to dałem jej labirynt. Gdy pierwszy raz chłostałem różyczkę A, to miała gorączkę i ja też. Gdy M. pierwszy raz chłostała swą różyczkę, to nie mogła się nagadać.
  • Kusza Myślivski 2017.02.02 [18:31]
    Dzień dobry, albo wieczór. Czy ktoś mógłby powstrzymać gęś na erotycznym? To forum tonie. Spam, hejt i gęsi.
  • gość 2017.02.02 [18:35]
    ojeja smiech.gif
  • Kusza Myślivski 2017.02.04 [21:02]
    Cześć. Na erotycznym grasuje gęś. Wiem, wiem, pewnie jesteście zaskoczeni. Przyznam, że ja nie. Fajnie, że sprzątniecie jej spam, wiem, że działacie szybko i dzięki za to. Z tym, że to nie rozwiązuje problemu. Mianowicie, po usunięciu gęgania, coś się pierdzieli z ilością postów i taki odgęsiony topik trzeba pchać. Nie to, że innych nie trzeba, ale inne trzeba mniej. Mogłabym tak długo. Niestety. Znam kilku informatyków którzy potrafią rozwiązać ten problem. Mało tego! Obiecali za darmo. Podać namiary?
  • gość 2017.02.08 [15:54]
    Ilość postów pierdzieli się nie dlatego że usuwają, tylko dlatego, że gęś wysyła kolejne posty w bardzo krótkich odstępach czasu spioch.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...