Odpowiedz na ten temat

moja matka udaje ofiarę ale jest katem

• gość 2015.03.23 [00:27]
    Pomóżcie jestem na skraju wyczerpania, chciałam się zabić. Moja matka nastawiła całą rodzinę przeciwko mnie, straciłam dom i męża, który nie wytrzymał nerwowo i odszedł. Nie mam wsparcia u nikogo. Błędem było zamieszkanie razem z nią. Z mężem robiliśmy co tylko w naszej mocy żeby było dobrze, ale wszystko i tak zawsze było źle. Wyzywałam mojego męża od nieudolnych, nierobów i nieudaczników a mnie od suk, k**ew itp. tylko dlatego że nie chcieliśmy być jej parobkami i sługusami na każde zawołanie. Mąż po pracy charował żeby wykończyć dom, ogarnąć działkę wokół domu wkońcu nie wytrzymał i odszedł. Ja zajmowałam się domem, szczególnie dziećmi ale według niej źle. Nastawiła całą moją rodzinę przeciwko mnie, nawet ciotka mi pokazała ostatnio drzwi bo to ja się nad nią znęcam psychicznie bo powinnam jej uslugiwać jak pies na każde zawołanie i z uśmiechem przyjmować każde upodlenie z jej strony. Mój mąż odszedł bo miał dosyć tego upodlenia i poniżania i pretensje do mnie że zamieszkaliśmy z matką i że nie po to budował dom charując całymi dniami żeby być tak poniżanym i czyimś parobkiem. Do tego jeszcze jest kwiestia finansowa bo dała mi kiedyś darowiznę z której pieniądze poszły częściowo na dom reszta ze sprzedaży mieszkania mojego męża które było jego własnością ale moja matka twierdzi że jak dała mi pieniądze na dom to powinniśmy jej całe życie usługiwać. Miała zapewnione jedzenie, ugotowane, posprzątane, pokój, kuchnię, łazienkę dostosowaną do własnych potrzeb, palcem w domu nie musiała ruszyć to i tak twierdziła że pokój ma za mały ok. 15 metrów, nigdzie nie może się ruszyć, łazienka nie dobra i nie ma ogródka bo mąż za mało przez zimę zapie**alał żeby na wiosnę była ogarnięta działka po budowie. Wyzwała mnie od suk, k**w itp. przy dzieciach więc powiedzcie co mam zrobić bo ja już nie mam ochoty żyć, przez nią dla samej siebie nie mam już szacunku i zero poczucia wartości. Potrzebuję pilnie pomocy ale nie wiem gdzie jej szukać. POMÓŻCIE
    redro.pl
    Obrazy mogą być objęte prawami autorskimi.
  • gość 2017.07.04 [22:58]
    Przykre że nikt nie odpowiedział .Napisz e-mail niejestesam.pl
  • gość 2017.07.30 [15:06]
    wielu tak ma , nie tylko ty
    Zmienić mieszkanie o ile jest finansowo możliwe.
    wejdź na stronę gdzie wielu w podobnej sytuacji odnalazło pomoc
    http://www.sanktuariumzabawa.pl/index.php/pl/ ?limitstart=0
    kłótnie w domu można opanować też wkładając watę do swych uszów , zapobiega to u mnie zdenerwowaniu i niepotrzebnym krzykom .Działa skutecznie .

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...