Odpowiedz na ten temat

Pomoc

• gość 2017.05.15 [08:27]
    Moze ktos walczy z depresja jak sobie radzicie ja nie moge jej pokonac chce zyc i chce zeby to sie juz skonczyło jestem z tym sama nie chce tak zyc gdy w glowie masz czarne myslii paniczny strach lek juz nie daje rady pochlania mnie dno coraz bardziej
  • admin001 2017.05.16 [01:40]
    ale chcesz usunąć ten temat czy jak?
  • gość 2017.05.16 [11:07]
    Szukam pomocy jak ktos inny radz sobie z depresja
  • gość 2017.05.16 [21:46]
    W sytuacji gdy już sobie nie radzę ide do lekarza po leki. To działa.
  • gość 2017.05.18 [21:25]
    Sa fora dla osób w drpresji do lekarza idz samu ciężko
  • gość 2017.05.18 [21:48]
    mnie to gów'no trzymało 6 lat problemy ze spaniem ciągły lek któregoś dnia uświadomiłam sobie że szkoda życia aby się zamartwiać . i od tego czasu mam spokój . pomyśl sobie tak : po co ja się martwie o coś, będzie jak będzie kiedyś i tak umre w końcu potem bede mieć to w du'pie co się będzie działo na ziemi .będzie tak samo jak przed moimi narodzinami .
  • gość 2017.06.04 [08:24]
    Witaj w klubie ja tez lecze sie ...
  • gość 2017.06.04 [08:40]
    ja mam też depresję ale boję się do niej przyznać rodzinie, muszę cały czas udawać , że jest ok. usmiechac się, być miłą, wykonywać swoje obowiązki choć czasami nie mam ochoty wstać z łóżka
    maskowanie depresji zabiera mi całą energię życiową, nie wiem jak długo to wytrzymam, boję się, że nagle pęknę i rozpłaczę się jak bezradne dziecko na środku ulicy
    ale w mojej rodzinie uchodzę za osobę twardą i zaradną a moja dusza ryczy z bólu, pójście do lekarza wiązałoby się z tym, że ktoś z rodziny by się dowiedział a to, że mam depresję i się leczę byłoby niewybaczalne, chyba lepiej gdybym miała rak, o tak rak wzbudziłby odruchy współczucia i otrzymałabym na pewno pomoc ale depresja? depresja jest tak czymś wstydliwym jak dawniej syfilis czy inna choroba weneryczna
    trochę mi ulżyło, że to napisałam, zmykam do zajęć, biorę się w garść, nie ma lekko
  • gość 2017.06.04 [16:47]
    Czemu to jest jak kazda choroba nie wstydz sie idz do lekarza ja tez dlugo ukrywalam az wpadłam w samo dno zawalcz o siebie
  • gość 2017.06.04 [16:51]
    Ja tez przyznam mam depresje tez udaje ale biore leki rodzina nie wie lepiej mi ze napisałam trzymajcie się

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...