Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabellaxyz

Adwokat Tczew

Polecane posty

Gość Izabellaxyz

Potrzebuję porady prawnej z dziedziny prawa podatkowego. Jakieś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaJot
Zgłoś się do Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Przyjmują na Słowackiego. Bardzo rzetelni i sympatyczni i co najważniejsze mają dużą wiedzę, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona46
Osobiście nie korzystałam, ale mój tata tak. Adwokat Cejrowski jest ponoć bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migacz3
Jak dla mnie najlepsi adwokaci pracują w kancelarii Cejrowskiego. Bardzo dobrze przygotowują się do spraw i je wygrywają :) www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie potrzebuję pomocy prawnej, bo tak się składa, że jestem następna w kolejce do odziedziczenia długów... Potrzebuję namiarów, zerknę na stronę tego Cejrowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona P
Jeśli chodzi o Kancelarię Adwokacką Cejrowski to są świetni w sprawach rozwodowych. Ja zaufałam Panu Cejrowskiemu w tej kwestii i spokojnie mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość órszóla
Co do tej Kancelarii mogę poręczyć, bo moją sprawę rozwodową wygrali bez mrugnięcia okiem. Może i wina była oczywista co pomogło na pewno, ale chodzi też o ich podejście do mnie jako klientki. Uniknęłam wielu zbędnych stresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olionka32
Faktycznie nie znam lepszej w Tczewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtoska
moim zdaniem warto się do nich zgłosić. Pan Cejrowski dobrze radzi sobie z rozwodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rydla
Ogólnie Kancelaria Cejrowski bardzo dobra, ja akurat nie korzystałam w kwestii rozwodu, ale sobie chwalę,polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczitta
Paweł Cejrowski, jak najbardziej polecam. Duże doświadczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy rozwodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salima34
Najlepszy: www.cejrowski.pl Polecam zdecydowanie. Miałam okazje pracować z tym adwokatem i jest super, wielka wiedza i ogromne doświadczenie. Nie ma sprawy której by chyba nie wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucia2
Byłam u Adwokata Cejrowskiego. Bardzo solidny Prawnik i sympatyczny człowiek. Pomógł mi, chociaż każdy uważał sprawę za przegraną. Wygraliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atker
nie dajcie się nabrać na pozytywne opinie wszystkie wyglądają jak pisane przez pracowników kancelarii, byłem, korzystałem, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryśka555
Jak dla mnie najlepszy jest Cejrowski. Kiedy z kim nie rozmawiam, kto korzystał z jego usług to każdy zachwala. www.cejrowski.pl ja również byłam zadowolona. Bardzo rzeczowy człowiek zawsze na wszystko w sądzie przygotowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubba
Ja miałam sprawę sądową z innej dziedziny prawa i moją sprawę prowadził adwokat Cejrowski. Ale zajmuje się wieloma różnymi dziedzinami więc warto sprawdzić. Jest bardzo skuteczny. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mażena12
Jak z Tczewa to http://cejrowski.pl jak będzie trzeba to znam jeszcze kilku dobrych z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irysaaa
Miałam okazję poznać adwokata Andrzeja Cejrowskiego, prowadził moją sprawę o alimenty bo ojciec nie płacił. genialnie wyszukał wszystkie informacje o dochodach i wszystko co niezbędne. Udowodnił że ma z czego płacić itp. Bardzo sympatyczny i jak widać skuteczny. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuna33
Adwokat Cejrowski z pewnością pomoże. Ma bardzo obszerną wiedzę i nie jest drogi. Ja u niego byłam po poradę w sprawie alimentów. Bardzo dobrze się wszystko ułożyło, właśnie dzięki jego radom. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yotka33
W takich sprawach Cejrowski faktycznie się dobrze sprawi. Ma doświadczenie w wielu dziedzinach, jest bardzo dobrym adwokatem. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korupa
Miałam okazję poznać tylko adwokata Andrzeja Cejrowskiego z kancelarii Cejrowski na Słowackiego. Świetny, szybki i konkretny. Wie co robić aby zdobyć przewagę w sądzie, nie pozwoli sobie na jakieś pomówienia czy wątpliwości. Naprawdę świetnie sobie radzi. http://www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xara45
Nie wiem czego oczekujesz od adwokata, ale bardzo kompetentny jest Pan Andrzej Cejrowski www.cejrowski.pl ja miałam tę przyjemność że poprowadził moją sprawę coś z dziedziny podatków itd. Poradził sobie znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesicka
Najlepszych porad udzielają w kancelarii www.cejrowski.pl super ludzie, bardzo sympatyczni i mają duże doświadczenie oraz wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekna
Co prawda to prawda, Cejrowski to jedna z lepszych kancelarii w naszym mieście. Byłem u nich nie jeden raz po poradę prawną i zawsze bardzo mi pomogli. Polecam zdecydowanie najlepsi www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozwódka111
Ja również polecam Cejrowski.pl bo są mega doświadczeni i profesjonalni. Pan Paweł to świetny adwokat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yennaa
Kancelaria Cejrowski to sami doświadczeni adwokaci. Z pewnością pomogą w każdej sprawie. Każdy z nich specjalizuje się w danej odnodze prawa, bardzo sympatyczni i z ogromną wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinola
Z tej kancelarii moja siostra korzystała przy rozwodzie. Pan Paweł Cejrowski - wspaniały i sympatyczny człowiek. Bardzo dba o interesy klientów i walczy o wygraną sprawę w sądzie. Mojej siostry wygrał. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybusa
Jeśli chodzi o porady prawne, to bardzo dobra jest kancelaria Cejrowski. Mają bardzo dobrych adwokatów. Ja akurat trafiłam na Pana Pawła. Ale ogólnie mają świetne opinie i to w mieście i w ogóle. www.cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listyka
Miałam rozprawę cywilną. Doskonale odnalazł się w niej Pan Andrzej Cejrowski. Oczywiście jeszcze przed rozprawą wszystko wiedziałam, co i na co mogę liczyć. Jakie są szanse wygrania sprawy itd. Bardzo dobrze przygotowany, byłam poinformowana o wszystkim. Polecam zdecydowanie cejrowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluna78
Jeśli potrzebujesz typowo prawnej porady w sprawie podatków to fakt polecam Cejrowskiego. Natomiast jeśli chodzi tylko o same podatki to pewnie jakiś doradca podatkowy czy biuro rachunkowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×