Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anngell

Bankiety/przyjęcia w Warszawie?

Polecane posty

Gość Anngell

Hejka ludziska. Mam prośbę o jakąś praktyczna informację - namiary na kogoś kto zajmuje się pomocą (lub także opcją full service) w organizacji niedużych bankietów/przyjęć zarówno dla firm jak i osób prywatnych ( w tym także uroczystości związanych ze ślubami, choć nie chodzi bezpośrednio o śluby czy wesela, ale jakieś dodatkowe spotkania np. poczęstunek dla rodziny w restauracjach etc). Warunkiem jest żeby firma działała i mieściła się w Warszawie, aby nigdzie ich nie szukać i nie pracować na odległość no i najlepiej aby była sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mArSZkA1
Hejjj! no wiesz, ciężko coś doradzić, takich firm w Warszawie jest od ... groma i ciut ciut :D Kwestia na czym Tobie najbardziej zależy. Czy faktycznie coś związanego z organizacją imprez firmowych (w terenie czy raczej usługi a'la catering do biurowca) czy rodzinne (typu przyjęcia przed/po ślubach dla rodziny / znajomych) - myślę, że tutaj trzeba trochę osobno celować. Do tych drugich zerknij sobie u u wujka googla na pl stowarzyszenie konsultantów weselnych, tam masz do wyboru, do koloru profesjonalnych firm z tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anngell
Dzięki za info! Przejrzałam sobie stronę tego stowarzyszenia i może coś wybiorę z tych firm, w koncu mają trochę doświadczenia, zawsze lepsze takie zapewnienie ze strony tego towarzystwa niż brać kogoś z ulicy i nic o nim nie wiedzieć. A czy wybierając jakąś firmę stamtąd, bo tam są w końcu tylko firmy zajmujące się weselami i ślubami, a czy jakaś sprawdzona firma stamtąd przygotowuje także uroczystości nie związane z weselami, jakieś imprezy itd? Taki party assistance zamiast wedding assistance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mArSZkA1
No nie powinno być z tym żadnego problemu - przejrzyj strony WWW tych firm które tam są, z tego co zauważyłam to m.in. ta firma http://party.indygo-polska.eu zajmuje się właśnie przyjęciami również poza weselnymi itd. Rzuć okiem, może coś Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anngell
Dzięki wielkie koleżanko za info! Przejrzałam sobie stronkę i to jest takie coś czego właśnie szukam, także muszę się z nimi skontaktować. Jeszcze raz dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjab
Jeśli mogę odświeżyć temat i zapytać czy takie firma zajmuja się również np. organizacją urodzin? Chodzi mi o imprezę dwu częściową - obiad w restauracji zarezerwowane dla nas plus druga część gdzieś w jakiejś kręgielni no i transport do teog naturliś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą restauracją na bankiety, ale też urodziny czy przyjęcia prywatne jest Rozdroże na alejac****azdowskich. Byłam tam zarówno na bankiecie jak i przyjęciu prywatnym, i jedno i drugie było dobrze zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą salą bankietową w Warszawie jest Imperia - to tak dla zainteresowanych tematem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile to osób jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet na 600:D. Na stronie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka77
Jeśli szukacie sali bankietowej na tyle osób, to polecam się zgłosić do MT Polska - to jest co prawda z nazwy centrum konferencyjno-targowe, ale organizują bankiety i bale - sama na takim firmowym bankiecie byłam i było super. Szczególnie oświetlenie wpływało na klimat całej imprezy :)) No i katering był prima sort :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśka72
Ja byłam w MT Polska kilka razy na różnych eventach, ale na bankiecie żadnym jeszcze nie. Ale słyszałam, że fajne tam te imprezki wychodzą. Ogólnie miejsce fajne, takie stricte pod eventy biznesowe, chociaż podobno robią tam też bardziej artystyczne akcje, typu koncerty, sesje zdjęciowe itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelinaqqq
Ej dziewczyny, a jak z targami w tym centrum MT Polska? Bo ja to słyszałam, że tam się sporo imprez branżowych odbywa, a ja w takiej branży, że targów nie ma a zdałoby się coś zorganizować... :) Wiecie do kogo tam trzeba uderzać? I czy tam się da wjechać dużym sprzętem w razie potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danielek587
Campoverde.pl nie w Wa-wie, ale bardzo dobry dojazd 1,5h i jesteś autostradą. Campoverde to ośrodek konferencyjny w łodzi , posiada dobrze wyposażone sale konferencyjne oraz z tego co pamiętam bardzo wygodne pokoje:) byłam tam rok temu i muszę przyznać , ze byłam zadowolona.. śniadania, obiadiadki i kolacje przepyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o targi w MT Polska, to na stronie masz wszelkie info kontaktowe. Nie trzeba jakoś szczególnie "uderzać", wystarczy napisać @ lub zadzwonić. Oni tam ekspresowo odpowiadają i przygotowują oferty. Profeska jednym słowem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, szukam właśnie info o MT Polska, bo mam do zaplanowania na 2015 r duży event branżowy. A o MT Polska akurat słyszałam wiele pozytywnych opinii już od kilku osób. Powiedz mi, z jakim wyprzedzeniem muszę tam bukować terminy? Pewnie bardzo oblegani są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłemsobą
a ja byłem na imprezie integracyjnej i w MT Polska i w http://campoverde.pl a jak jest na bankietach nie wiem bo takie imprezy chyba troszkę się od siebie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłem w MT Polska na takim bankiecie i powiem Ci, że jest naprawdę dobrze :) Mają dryg do organizacji takich eventów, to pewne :) organizacja pierwsza klasa, zresztą obiekt duży, odpowiednio wyposażony, więc mogą tam naprawdę cuda ogarniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytka9
Zielona Polana to dobre miejsce na bankiet- http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Sala mieści 100 osób- można zamówić sobie uroczystą kolację bankietową. Po bankiecie można się rozerwać- w ośrodku jest basen, sauna, paintball, kort tenisowy. Można połączyć przyjemne z pożytecznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na WIlku nie byłem, ale MT Polska super - robią świetne eventy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilczan
Pytajcie w Rest w Morach - o ile mają wolny termin to raczej w tej okolicy niczego lepszego nie znajdziecie. Standard w stosunku do ceny bardzo wysoki, dobra organizacja, dużo atrakcji dodatkowych. Ale oczywiście najlepiej oceńcie to samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te Mory? Pierwsze słyszę :) W branży wystawienniczej działam od lat, wiec MT POLSKA znam jak własną kieszeń (świetna infrastruktura!), na bankiecie nigdy tam nie byłem, ale będę miał chyba okazję w lutym, więc chętnie zweryfikuję wszystkie pozytywne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem za to na bankiecie w MT Polska i serdecznie polecam, bardzo fajnie przygotowany event. No i miejsca jest wystarczająco dużo na dużą liczbę osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli idzie o imprezy firmowe, typu bankiety itp., to zdecydowanie polecam ofertę http://www.centrummtpolska.pl/ - nasza firma zawsze korzysta z ich usług, zawsze jesteśmy zadowoleni z MT POLSKA, pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×